לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום פוליטיקה ואקטואליה, נא לשמור על שפה נאותה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > פוליטיקה ואקטואליה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-12-2005, 11:25
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.04
כתבה למה כל כך חשוב מפלגה יהודית מאוחדת, ואיך מיישמים את זה

אנחנו עם קטן מוקף באויבים, שחלקם רוצים להשמידנו פיזית. ולכן מאוד חשוב שהיהודים יהיו מאוחדים בתוכם עוד לפני שמנהלים משא ומתן עם אחרים.

אין לשלול צירוף של עמים אחרים אוהבי ישראל לקואליצה או ממשלה, אבל רק אחרי שהרוב היהודי בכנסת יגיע לידי מסקנה שמדובר בח"כ לא יהודים שהם אכן באמת ובתמים אוהבי ישראל.

נוצר מצב שבו חלק מהח"כ מחליטים על דעת עצמם להקים קואליציה עם מפלגות מפוקפקות מבחינת יחסם לקיומה של מדינת ישראל. והם אצים רצים לזה בכדי לקבל את כל העוגה הממשלתית לבד. המצב שבו אנחנו נתונים יכול להגמר עם אסון, רחמנא ליצלן.

אסון אוסלו היה כשהקימו קואליציה בין מפלגת העבודה למפלגות חד"ש. אחר כך ש"ס לא רצו להשאר בצד. מבחינה מסויימת הם צדקו כשאמרו שבין כה יהיה אסון, אולי הם יוכלו להקטין אותו במקצת.

צריכים שתהיה מוסכמה לאומית, שהמטרה שלה תהיה, שמה שלא יקרה, רק הסכמה כלל יהודית זה מה שמביא אותנו החוצה איך להתחבר עם עוד גורמים.

לכן צריכים מפלגה שבה הנושא הכי חשוב הוא שקודם כול מגיעים להסכמה לאומית בתוככי היהודים.

במצב הנוכחי רק הדתיים והחרדים מסוגלים להקים מפלגה כזאת. לצורך זה הרבנים צריכים לעשות שני דברים: 1. לפתוח את המפלגה לדמוקרטיה מלאה של כל שומרי מצוות, זה לא יפגע בסמכות של הרבנים שהיא מוגדרת רק לקבוצות שלהם. הקבוצות שלהם יצביעו כמו שהם רוצים. 2 להטיל איסור מוחלט שלא יתמודדו ולא יקימו או יצטרפו לקואליצה מחוץ למסגרת הזאת.

בואו נסביר איך זה בדיוק יעבוד:

אגודת ישראל, דגל התורה, ש"ס והמפד"ל יישארו מפלגות נפרדות, כל אחת עם הרבנים שלה, ומפד"ל עם הדמוקטיה שלה. אבל מחוץ למסגרות האלו יהיה מסגרת על - הרשימה שתרוץ לכנסת.

בכדי לדעת מה גודלה של כל אחת מהמפלגות, יקיימו פריימריס שבה ישתתפו במחיר סמלי כל יהודי שומר מצוות. אפילו מי שנכנס לבית הכנסת רק פעם בשנה ייחשב שומר מצוות לצורך זה.

אחרי שידעו מה גודלה של כל סייעה, ישבצו את המועמדים לכנסת לפי כללים שכבר קבעו מראש.

אחרי הבחירות, זאת תהיה כנראה המפלגה הכי גדולה, ואז עושים משא ומתן לקואליציה רק עם אותן מפלגות שלא יאיימו להקים קואליציה נפרדת עם מפלגות שמקבלות הוראות מדמשק.

יֵבֹשׁוּ וְיִסֹּגוּ אָחוֹר כֹּל שֹׂנְאֵי צִיּוֹן (תהילים קכט, ח)

נערך לאחרונה ע"י מדינאי בתאריך 01-12-2005 בשעה 11:46.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-12-2005, 13:14
  end__game end__game אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.06.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "למה כל כך חשוב מפלגה יהודית מאוחדת, ואיך מיישמים את זה"

תודה על המחמאה באשכול שלי. בתור אחד שאוהב היסטוריה וקורא המון המסקנות שלי באות משם.

בעיקר מלחמת העולם 2. שגאיות כתיב יש לי בגלל להט הוויכוח. כאשר אני כותב לאט זה פחות או יותר בסדר.
ועכשיו לנושא העקרי.
1. המפלגות שיושבות בכנסת(היהדיות) לא מהם תבוא הישועה לעמינו. הם במקרה הטוב איבדו את דרכם. בגלל העבר של שרון והדברים שהוא עשה למען מדינת ישראל.(הכי בולט זה הכיתור של הארמיה 3 של צבא מצרים במלחמת יום כיפור) אני הכי סומך עליו. יכול להיות שהוא פקד לצאת מעזה רק מטעמים טקטים. לפחות כך אני רוצה לחשוב.
בקשר למפלגות הערביות או יותר נכון מפלגות האויב הפנימי. אולי הגיע הזמן להשתמש בדימוקרטיה החולה שלנו. ולארגן עצומה שתדרוש מהכנסת להוציא אותם מחוץ לחוק.
כי ממש בלתי נסבל לראות אותם מדברים בגנות מדינת ישראל. הם למעשה נמצאים בתור ראש התעמולה הערבית בכנסת שלנו.
רק דרכי פעולה חוקיות למשל עצומות לסילוקם מהכנסת.
נקווה שזה יעזור.(לא באינטרנט אלא ברחוב עם פעילים אני מוכן להתנדב ושבת במקום ולשכנע עוברים ושבים רק נסחו עצומה)

ישנם כאלה שיחשבו שאני גזען.
אני שונא את האויב ועם רוצים לראות אותי גזען אז בסדר אני לא מסתיר זאת ולא מתבייש.

נערך לאחרונה ע"י end__game בתאריך 01-12-2005 בשעה 13:18.
ישן 01-12-2005, 13:34
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

זה לא מעשי לשנות את החוק של המדינה, עם מה שיש לנו כיום
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי end__game שמתחילה ב "תודה על המחמאה באשכול שלי...."

אפילו הפעלת ערוץ7 לא הצליחו.

אבל מה שכן אפשרי זה לא לעשות איתם קואליציה, זה חוקי. בכדי להגיע לזה - אפשרי בדרך שכתבתי.

גם אני נוטה לחשוב שכוונותיו שם שרון הם לטובה, אבל במצב הקיים שבו יש גם ברירה להקים קואליציה עם המפלגות הערביות, ייתכן שגם הוא לא יישאר לו ברירה אלא להתכופף במקצת לקראת הערבים, הנה הוא כבר מחפש נציגים מהמגזר הערבי. הוא מודע שיש הרבה שמאלנים בצבור שביחד עם הערבים, וביחד עם היהודים שאפשר לקנותם בכסף הם מהווים קרוב לרוב מוחלט. לכן הוא זקוק לקנות יהודים בכסף שלא יהיו בוגדים וגם לעשות פוזה של נקודה אדומה... ועכשיו הנקודה האדומה של שרון נהפכה כבר לקו אדום, ולא ידוע עם מה זה ייגמר.

הדתיים יש להם את הכוח לעשות גזרה של הרבנים שכל עם ישראל חייב ללכת יחד.

ישן 04-12-2005, 07:06
  מדינאי מדינאי אינו מחובר  

תחרות בין "קדימה" ל"עבודה" על קולות הערביים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי מדינאי שמתחילה ב "למה כל כך חשוב מפלגה יהודית מאוחדת, ואיך מיישמים את זה"

תחרות בין "קדימה" ל"עבודה" על קולות הערביים
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3178425,00.html

ראשי המטות הערביים במפלגת העבודה ייפגשו היום כדי לדון במעבר למפלגתו של שרון, "קדימה". אם יחליטו על הצעד, יגרפו עמם את המבנה הארגוני ופעילי השטח. המשמעות: סכנה גדולה לקול הערבי של פרץ
אטילה שומפלבי
ראשי המטות של המגזר הערבי במפלגת העבודה ייפגשו היום (שבת) אחר הצהריים במג'דל כרום שבצפון, כדי לדון בנטישת מפלגת העבודה לטובת מפלגתו של שרון, "קדימה". ל-ynet נודע כי במטות הערביים נשקלת האפשרות לחצות את הקווים לטובת שרון ומפלגתו.

בפגישה ידונו ראשי המטות בנושא גם עם חבר הכנסת ראלב מג'אדלה, שנפגש שלשום עם שמעון פרס. גורמים בכירים בעבודה אמרו כי הנטייה היא להמליץ על העברת התמיכה של המטות ל"קדימה". משמעות צעד שכזה תהיה פגיעה קשה מאוד במפלגת העבודה ובעמיר פרץ.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:56

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר