לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 30-11-2005, 08:13
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
סקר ידיעות : ש"ס עולה, שינוי מתרסקת, והליכוד ? 10 של מפלגה,,,

סקר חדש, שערך מכון דחף בראשות ד"ר מינה צמח עבור "ידיעות אחרונות", מראה לראשונה, כי הליכוד עשויה להיות רק המפלגה הרביעית בגודלה בכנסת, אחרי ש"ס. על פי הסקר, לליכוד יהיו עשרה חברי כנסת, לעומת 13 בתוצאות סקר משבוע שעבר. שלושת המנדטים שאבדו לליכוד מתפזרים בין קדימה, העבודה וש"ס. הדבר יביא לכך של"קדימה" יהיו 34 מנדטים, לעבודה - 27, ואילו ש"ס עשויה לגדול ולהפוך למפלגה השלישית בכנסת, עם 11 מושבים.

עוד עולה מהסקר, כי שינוי ממשיכה לאבד גובה. בהשוואה לסקר משבוע שעבר, היא מקבלת מנדט אחד פחות, וייצוגה מסתכם רק בחמישה חברי כנסת. המפלגות החרדות יקבלו שישה מנדטים, והערביות - שמונה. מפלגות ישראל ביתנו, מרצ-יח"ד והאיחוד הלאומי זכו כל אחת בסקר לחמישה מנדטים, והמפד"ל לארבעה.

והעיקר שהוציאו את הבררה מהליכוד,,,

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 30-11-2005, 11:12
  illi illi אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.10.03
הליכוד צריך כבר מזמן....
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "סקר ידיעות : ש"ס עולה, שינוי מתרסקת, והליכוד ? 10 של מפלגה,,,"

אהלן

הליכוד צריך כבר מזמן היה להיעלם מהנוף הפוליטי בארץ , כמוהו גם מפלגת העבודה .
מה שקורה זה, שמפלגת העבודה מנסה "להתרענן" בעלייתה על גל "המקופחים" ואינני בטוח שזה יתפוס לאורך זמן משום הניסיון הפוליטי הדל למנהיגה החדש ונושא הדגל שלה, דגל הקיפוח.

לגבי מפלגתו של שרון, נראה לי שהציבור הגדול במדינה, רואה את הקבלות ששרון נושא עימו ולרב העם נראית דרכו זו של שרון.

אינשאללה יצליח בדרכו , כי היא עדיין רחוקה וקשה . אם בסופו של דבר השלום המיוחל יקום, אזי דיינו .

אם בסופו של דבר , השלום המיוחל ישרור באיזורנו, אזי אני אחזור בתשובה . כי רק תפילות , בשלב זה, יחזקו ידיו של שרון.

בברכה

illi
ישן 01-12-2005, 11:36
צלמית המשתמש של dododo
  dododo dododo אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.07.02
איפה כתבתי שהליכוד יאבד 75% ?
בתגובה להודעה מספר 38 שנכתבה על ידי ori שמתחילה ב "כרגיל שקרים פתטיים: מי כתב שהליכוד לא יירד בכוחו?..."

מה שאמרתי עוד לפני שפרץ אפילו נבחר, הוא ששרון אחראי ל 38 מנדטים שהליכוד קיבל, הליכוד יחזור לכוחו טרם כניסת שרון לתפקיד יו"ר הליכוד - סביב 20 מנדטים.
שינוי קרוב לוודאי תעלם וגם למרצ אין ממש עתיד אם מפלגות קדימה והעבודה שבבסיס מצען 2 מדינות ל 2 עמים יהוו כמחצית מהכנסת הבאה.
אני נזכר שרצ קיבלה 5 מנדטים והיא היחידה באותה תקופה שדיברה על 2 מדינות.
לי אין בעיה שמרצ בה הייתי חבר בעבר או שינוי לה הצבעתי תמחקנה, לי חשובה מדיניות הממשלה - אין לי מניות במפלגה זו או אחרת.
מה בדיוק יש לליכוד להציע ? מי שרוצה ארץ ישראל השלמה שיצביע לאיחוד הלאומי, מי שרוצה 2 שיצביע לקדימה/עבודה.
הליכוד רק מציע להזהר מקדימה כי דליה איציק שם - אכן סיבה טובה להצביע לליכוד,,,
צחי הנגבי אמר הבוקר בגל"צ : איך נפחיד את הבוחרים עם דליה איציק, פרס ורמון ? עד לפני שבוע לא ממש הפריע לנו לשבת איתם יחד בממשלה,,,

ישן 01-12-2005, 12:04
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איפה כתבת? באותם מקומות בהם השווית פעם אחר פעם את החלשות הליכוד להחלשות שינוי...
בתגובה להודעה מספר 39 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "איפה כתבתי שהליכוד יאבד 75% ?"

הליכוד אכן ייחלש (לא רק עקב פרישה שמאלה בעקבות האתרוג, אלא גם בגלל פרישה ימינה, אל
הימין המתאחד, ואל ש"ס), אבל ההפלגות בדבר הצלחות האתרוג, הן תוצר של ניפוח תקשורתי, ולא
הרבה מעבר לזה. סביר יותר שבפרישתו מהליכוד הוא המליך את פרץ, מאשר שהמליך את עצמו
(לא שבליכוד היה לו סיכוי לנצח, מפאת העובדה שהיה צפוי להפסיד בפריימריס...).
התרסקות שינוי היא תופעה שונה לחלוטין, שכן היא הייתה מפלגת אוויר, ללא בסיס כוח קיים, וכנראה
שאתה רוב מנדטיה, יקבל האתרוג ממצביעי טומאש לשעבר (אני גם צופה חבירת כמה מנדטים משינוי, למפלגת האתרוג...).

אני שמח לראות שאתה מסכים עם כל מה שהנגבי אומר. הנגבי גם התנגד לנסיגה מסיני ואין ספק
שדעתך כדעתו גם בנושא ההוא...
מעבר לכך, לאיש יש אג'נדה משלו: הוא צריך להסביר איך ה-ו-א ישב איתם בממשלה. האמת
היא שקל מאוד להסביר את זה שיושבים עם מישהו ב-ק-ו-א-ל-י-צ-י-ה, ובכ"ז לא מצביעים עבורו:
קואליציה היא תוצאה של אילוץ פוליטי, אבל הצבעה בקלפי היא נועדה להיות מינימום פשרה, ועל כן
מי שרוצה משהו שדומה לליכוד - לא יכול להצביע פרס. זה לא כזה מסובך לתפוס זאת, והנגבי
ודאי יודע זאת. לך זה כמובן יותר מסובך - והוא סומך על אנשים כמוך שיתבלבלו...

הרעיון היפה של "לליכוד אין מה להציע", שכן הוא דומה לאיחוד הלאומי, אמנם מועתק יפה מחוברת
הקלישאות שאולמרט אימץ בחודשים האחרונים (בעיקר מאז נזרק מהליכוד - ובניגוד לאתרוג,
לאולמרט באמת לא היה סיכוי להבחר לכנסת מטעם הליכוד, אבל גם קודם לכן), אבל האמת היא
שהמערך וסיעת האתרוג דומות זו לזו הרבה יותר מאשר הליכוד דומה לאיחוד הלאומי. אני שמח
שאתה מצביע עפ"י מצע ולא עפ"י שם, ואני סקרן לדעת איזו מפלגה תמכה בשחרור יאסין, אותו
כ"כ חייבת...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:25

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר