לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 20:34
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
בעיות בבקו"ם - צריך עזרה

חזרתי אתמול מדח"ש. הגענו כל החוזרים לבקו"ם, ואז לקחו אותנו לקצין מיון. כל האנשים שהיו איתי בקבוצה היו כאלו שסרבו פינוי במחזור הקודם או כאלו שקיבלו דח"ש מסיבות רפואיות. כולם קיבלו מקצין המיון את מה שרצו חוץ ממני.
קודם כל חשוב להבהיר שלא יצאתי לדח"ש כי סירבתי פינוי ולא מסיבות רפואיות, אלא כי פשוט לא רציתי להתגייס באוגוסט, רציתי עוד קצת זמן בבית, וקצין המיון הסכים. הוא שאל אותי לאן הייתי רוצה להגיע כשאני אחזור ואמרתי לו שלנ"מ. הוא שאל אותי מה דעתי על תותחנים ושריון, אמרתי לו שממש לא הייתי רוצה להיות בשניהם, אבל שאני מעדיף שריון על תותחנים. מסתבר שלא הייתי צריך להגיד את זה.
נכנסתי אתמול לקצין המיון והוא אמר לי "החלטנו לשלוח אותך לשריון". לא היה לי מושג מאיפה הכלב הביא את השריון המזדיין הזה. אפשר לחשוב מה כבר ביקשתי.. נ"מ.. ממש ביקוש בשמיים יש לזה. אח"כ הבנתי שבמחזור הזה יש מחסור חמור באנשים בשריון. אמרתי לקצין המיון שאני רוצה לראות וועדה רפואית כדי להעלות פרופיל. הוא רשם משהו ואמר לי שהם יבדקו אם אפשר לתת לי לראות וועדה רפואית בבקו"ם. הוא אמר שאם לא אז אני אגיע לשריון בלי לראות ועדה רפואית בבקו"ם, ובשריון אני כבר אראה רופא ושם אני אוכל להעלות פרופיל ואז להגיש טופס 55 ולעבור יחידה. איך הוא מעיז לשקר ככה במצח נחושה, הבנזונה... גם יאשרו לי אותו, כן, בטח
[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/images/Emo3.gif]

לא צעקתי על קצין המיון. ראיתי שאנשים שצעקו עליו קיבלו רק מטח צעקות ואיומים. אח"כ אמרו לי שאולי כן הייתי צריך להתווכח איתו כי אני חוזר דח"ש, וכשאתה חוזר מדח"ש אמורים לתת לך את מה שאתה רוצה.. לך תדע..
בכל מקרה, אין לי שום כוונה להגיע לשריון. יש לי כמה שאלות:
1) יכולים בכלל לא לאשר לי לראות וועדה רפואית? אפילו שחל שינוי במצב הרפואי (עברתי ניתוח לייזר לאיחוי קרע ברשתית, אל תתבלבלו זה לא ניתוח לתיקון ראיה). דיברתי עם משרד התנועה בבקו"ם והם אמרו לי להביא ביום ראשון כשאני חוזר אישורים רפואיים ושאולי יתנו לי לראות ועדה. הם יכולים להחליט שלא לאשר לי? אם הם מחליטים ככה יש משהו שאני יכול לעשות? אם לא מאשרים לי אני יכול לסרב פינוי ואז בשיחה עם קצין מיון להסביר שאני מבקש לראות וועדה רפואית ועומד על זה והוא יאשר לי?
2) למקרה שאני אגיע למצב של אין ברירה, וזה בכלל לא נראה רחוק כרגע, איך הולך סירוב פינוי כשהפינוי הוא של חוזרי דח"ש? אותו דבר כמו סירוב פינוי למתגייסים רגילים? או שכלפי חוזרי דח"ש הם יהיו פחות סבלנים ועלולים לשלוח למעצר/כלא, גם את אלו שרוצים קרבי?
3) מה הסיכויים לדעתכם שיאשרו לי חריג חי"ר? הסעיף שהוריד לי ל-72 הוא סעיף על קרע ברשתית. זה אולי נשמע חמור אבל תכלס אין לזה שום ביטוי, וזה לא פוגע לראיה. זה רק גורם פוטנציאלי להיפרדות רשתית. בזמן שהייתי בדח"ש הלחימו לי את הקרע ברשתית. זאת אומרת שעכשיו העין שלי היא בדיוק כמו עין בריאה, והסיכויים להיפרדות רשתית שלי הם כמו אצל אחד שלא היה אצלו חור מעולם. שאלתי את רופא העיניים בבית החולים האם יש מגבלה כלשהי, האם מצב העין שלי מונע ממני משהו, והוא אמר לי שלא. התעקשתי איתו, שאלתי אותו מה לגבי סחיבת משקלים כבדים, מה לגבי פעילות גופנית מרובה, הוא אומר שכלום, אין שום מגבלה, והעין שלי היא כמו עין בריאה. אני יודע שהסעיף על טיפול לייזר מהסוג הזה מוריד פרופיל ל-72 - זה למעשה אותו הסעיף שהיה לי לפני שעברתי את הטיפול. העניין הוא שעכשיו העין בסדר גמור - מה לדעתכם הסיכויים שיאשרו לי חריג חי"ר? מישהו מכיר מקרה דומה? האם קשה להשיג אישור חריג חי"ר? התעקשות יכולה לעזור? אם קובעים בוועדה הרפואית שהם לא מאשרים לי ומנסים לפנות אותי לשריון, אם אני מסרב פינוי קצין המיון יוכל אולי לאשר לי לחזור לוועדה הרפואית או שלוועדה הרפואית אי אפשר לחזור, ואם אני אתעקש פשוט ישלחו אותי בסוף לכלא
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-11-2005, 20:55
  repower repower אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Jesper שמתחילה ב "בעיות בבקו"ם - צריך עזרה"

וואלה גם אני רק עכשיו חזרתי מדח"ש של אתמול
ורק בגלל הרופאים האלו אנחנו צריכים להיות שם ביום ראשון.

עכשיו לשאלתך, עד כמה שהבנתי משיחות עם כמה אנשים שרוצים משהו אחר הם יקבלו שיחה עם
קצין מיון ביום ראשון, אתמול היה מלא אנשים כמו שראיתה אז כול קצין מיון ישב עם כול אחד עד שתי דקות אז הוא לא יכל לענות לך.

לגבי וועדה רפואית, כולם ביום ראשון או יום שני (אי אפשר לדעת עם הרופאים האלו) יעברו וועדה.
חוץ מזה, בהתחלה נתנו לנו שאלונים רפואיים, בסעיף בדף השני יש "האם אתה רוצה לראות רופא מכול סיבה שהיא" אם כתבתה כן אני דיי בטוח שתקבל וועדה ביום ראשון.

לגבי הדברים האחרים אין לי מושג.

נ.ב
איזה מחלקה הייתה?
ועוד שאלה, ביום ראשון אנחנו באים רק על מדים או שצריך להביא תיקים לכמה ימים?
המפקדים לא אמרו כלום אז אני דיי בטוח שרק על מדים, אבל אני רוצה להיות בטוח 100%

נערך לאחרונה ע"י repower בתאריך 17-11-2005 בשעה 21:25.
ישן 18-11-2005, 02:50
  Jesper Jesper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 31.01.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי repower שמתחילה ב "וואלה גם אני רק עכשיו חזרתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי repower
וואלה גם אני רק עכשיו חזרתי מדח"ש של אתמול
ורק בגלל הרופאים האלו אנחנו צריכים להיות שם ביום ראשון.

עכשיו לשאלתך, עד כמה שהבנתי משיחות עם כמה אנשים שרוצים משהו אחר הם יקבלו שיחה עם
קצין מיון ביום ראשון, אתמול היה מלא אנשים כמו שראיתה אז כול קצין מיון ישב עם כול אחד עד שתי דקות אז הוא לא יכל לענות לך.

לגבי וועדה רפואית, כולם ביום ראשון או יום שני (אי אפשר לדעת עם הרופאים האלו) יעברו וועדה.
חוץ מזה, בהתחלה נתנו לנו שאלונים רפואיים, בסעיף בדף השני יש "האם אתה רוצה לראות רופא מכול סיבה שהיא" אם כתבתה כן אני דיי בטוח שתקבל וועדה ביום ראשון.

לגבי הדברים האחרים אין לי מושג.

נ.ב
איזה מחלקה הייתה?
ועוד שאלה, ביום ראשון אנחנו באים רק על מדים או שצריך להביא תיקים לכמה ימים?
המפקדים לא אמרו כלום אז אני דיי בטוח שרק על מדים, אבל אני רוצה להיות בטוח 100%

הלוואי ומה שאתה אומר נכון. לי אף אחד לא אמר את זה. מי אמר לך? מאיפה הבנת שזה מה שהולך להיות?
מי אמר לך שכולנו נעבור וועדה רפואית? לי המ"כים דווקא אמרו שאנחנו לא אמורים לראות וועדה רפואית בכלל, אלא אם מישהו מבקש וזקוק לזה. גם לגבי שאלון רפואי - מתי נתנו לך, כי לי לא נתנו.. הגעתי בשעה מאוחרת אולי בגלל זה?
הייתי במחלקה 102. לא אמרתי לקצין המיון שאני לא רוצה שריון, כנראה שהייתי צריך. איך אני נפגש בכל זאת שוב עם קצין מיון? אפשר לגשת למשרד התנועה בבקו"ם ולבקש?

ולמי ששאל - אני אמנם מעדיף שריון על תותחנים אבל שניהם אופציות גרועות ביותר... חוצמזה אבא שלי שירת בשריון ואכל שם כ"כ הרבה חרא, שאני מרגיש שאני לא יכול לעשות לו את זה, ללכת לשם גם כן. במילא אני הולך נגד הרצון של ההורים שלי כשאני הולך לקרבי, אבל שריון זה בכלל מוגזם. ההורים שלי הזדעזעו כשהם שמעו שרוצים לקחת אותי לשריון. ונכון, זו קודם כל החלטה שלי ולא של ההורים שלי, אבל.. גם אני בכלל לא מתלהב, אז בשביל מה..
ישן 18-11-2005, 09:01
  repower repower אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.02.05
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי Jesper שמתחילה ב "[QUOTE=repower]וואלה גם אני..."

רוב מפקדים אמרו שכולנו חייבים לעבור וועדה רפואית, לגבי השאלונים קיבלנו אותם ממש בהתחלה
איפה שנכנסים...
סידרו את כולם חילקו מדבקות עם מספר מחלקות ואז המפקדים של כול מחלקה נתנו את הטופס הזה.
אבל אני לא מבין איך אתה לא יודע על זה, כי ביום השני או הראשון אני גם לא זוכר
כמה מפקדים קראו בשמות של אלו שלא מילאו טופס רפואי.

לגבי קצין ביון, הפעם תגיע בזמן 8:30 ותשאל את המפקד שלך.

אני לא חושב שאתה יכול ללכת לבד למשרד תנועה, הכי טוב אם יש לך מפקד נחמד כמו הגולנצ'יק אז לא תיהייה לך בעיה, העיקר שלא יהייה לך זה מחיל הים

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:55

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר