לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-11-2005, 22:43
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
אשכול תודה ופרידה{לבינתיים} מחברי הפורום

טוב,אז ככה...
אחרי שרציתי מג"ב ושיניתי דעתי
אני אמור בכלל להתגייס עוד קצת יותר משבוע וחצי,ב-29/11{מוד"ש אתם שואלים? לא...רק נ"מ}
בכל מקרה,עד אז לא ייצא לי כמעט להיות במחשב{טיול קצר לפני גיוס,הרבה סידורים וכו...} ומה גם שהחלטתי שעד הגיוס אני "מתנקה"{חח כן,זה נשמע מצחיק,אני יודע}.
את כל המידע שהייתי צריך לקבל בפורום-קיבלתי וזה עזר לי המון אך החלטתי שעד הגיוס אני רוצה להיות מרוכז,להיות עם עצמי,הראש כבר די נטחן עם העניין של הצבא ועד הגיוס אני לא רוצה לשמוע על הצבא בכלל.....
את ההחלטות שלי קיבלתי,מה שאני צריך לעשות ביום של הגיוס ולאחר מכן,אני אעשה...עד אז אני צריך שקט,מכל המידע הזה שלפעמים אף הוא יותר מדי וזה כבר באמת טוחן ת'שכל...אז אלו שתי הסיבות למה אני לא אהיה בפורום עד אחרי הגיוס ...ואחרי הגיוס...?אם יהיה זמן-אפשרי.
בכל מקרה,רציתי לומר לכם חבר'ה שבאמת למרות שאני יחסית חדש בפורום,הפורום הזה עזר לי המון,קיבלתי מידע רב שעזר,עוזר ועוד יעזור לי,אני בטוח!
אתם אחלה חבר'ה,כולכם,ללא יוצא מן הכלל,זה שלפעמים חלקכם שטותניקים אז לא נורא...חח
אז רציתי לאחל לחבר'ה שמתגייסים מיום ראשון והלאה המון בהצלחה,תשמרו על עצמכם,תדאגו לעצמם,והלוואי וכל אחד ואחד מכם יגיע למקום אליו הוא רוצה להגיע,אני מאמין שעם כח הרצון,עח האמונה כל אחד ואחד יכול להגיע לאן שירצה!
הכל בראש,תאמינו לי,באמת מניסיון די רב שצברתי{שנה וחצי מדריך כושר קרבי,פגשתי לוחמים מכל היחידות,ועדיין בקשר איתם וכהנה וכהנה שלא תחשבו שאני מזיין ת'שכל חח} למרות שעודני צעיר...
תצליחו חבר'ה!!!
ובע"ה אחרי שאני כבר אתגייס אם יהיו עדכונים או התפתחויות אני אחזור לעדכן אתכם...
שוב,באמת תודה,הפורום עזר לי המון...
בהצלחה!!!

נערך לאחרונה ע"י hakavkazi בתאריך 17-11-2005 בשעה 22:47.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:35

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר