לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2005, 23:20
  Zeph Zeph אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.07.05
אלרגיה לאבק בית. צריך עזרה, זה מאוד חשוב לי

היי לכולם, אני נמצא בהתלבטות גדולה ואני חייב להתייעץ איתכם.
יש לי אלרגיה לקרדיט אבק הבית. כיום בחשיפה למקום מאוד מלא בזה, זה מלווה בהרבה התעטשויות ונזלת.
האלרגיה נמצאת מגיל מאוד צעיר ובגלל שמאוד מקפידים אצלי בבית על ניקיון, די שכחתי מזה. הייתי גם בגדנע צלילה וישנתי על השקי שינה שלהם ולא היה לי כלום.. אולי כי זה לא אבק של בית מה שיש עליהם?
בכל אופן שהיה לי צו ראשון לפני כמה חודשים לא ציינתי את זה. אפשר להגיד ששכחתי. ולא שאלו ספציפית. הבעיה וההתלבטות היא בעצם אם להצהיר על זה או לא? מה אני אמור לעשות בעצם אם אני כן מחליט להצהיר על זה?
הקטע הוא שיש לי עכשיו פרופיל 97 ואני רוצה לנסות להתקבל לסיירת, ואני מפחד שאם אני אצהיר על זה יורידו לי פרופיל.
לא הייתי מצהיר אם לא הייתי מפחד מדבר נוסף - שאני לא אצהיר ואז במהלך השירות אני אתקל בבעיות עם זה ולא תהיה לי ברירה אלא לספר, וגם אם זה יהיה ניתן לפיתרון איכשהוא, בכל זאת יעיפו אותי מאיפה שאני לא אהיה רק על זה שלא סיפרתי. איזה בעיות באמת יכולות להיגרם מלא לספר?

בקיצור
מה אתם אומרים? להצהיר? איך? לא להצהיר? מה יכול לקרות?
והכי חשוב
האם מורידים על זה פרופיל ומה אני צריך לעשות כדי שלא יורידו????
כפי שאתם רואים זה מאוד חשוב לי, אני אשמח לתשובות מנומקות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 14-11-2005, 18:22
  ProphecY ProphecY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.02.05
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Zeph שמתחילה ב "תודה לכם,"

לצערי אני חושב שאתה צודק, לרופאים בצו הראשון אין זמן ואין חשק להתעסק בכל אחד ואחד. זה באמת תלוי במזל שלך או במצח רוח של הרופא באותו יום.

לרופא שבודק אותך בלשכת הגיוס אין שום דרך לבדוק את דרגת החומרה של אלרגיה (או של כל מחלה אחרת אלא אם כן הוא שולח אותך לרופא מומחה בלשכת הגיוס), לכן אם תגיד שיש לך אלרגיה יכול להיות שישאלו אותך האם זה מפריע לך, במה זה מתבטא וע"פ זה יקבעו (אני מדבר מנסיון). דרגת חומרה של אלרגיה קובעים אצל רופא אלרגולוג (מומחה למחלות אלרגיות) בטסט מיוחד שנקרא "טסט"

אני חושב שהמקסימום שיכולים להוריד על אלרגיה (בדגש על אלרגיה מיד תבינו למה) הוא ל 82. כלומר אני לא מכיר מישהו שיש לו אלרגיה והורידו לו ל 72 (חוץ ממני) . עכשיו תשאלו למה לי הורידו ל 72 ? כי לי בנוסף לאלרגיה יש גם מחלה שנקראת נזלת אלרגית (רניטיס\נזלת כרונית - תקראו לזה איך שתרצו). אני לא אוהב להודות בזה אבל אם זה יעזור פה למישהו להבין או סתם יעזור פה למישהו, אז בבקשה- נזלת אלרגית זאת מחלה כרונית (אין מרפא חוץ אולי מניתוח להקטנת הרירית באף וישור מחיצת האף למי שצריך), שמלווה את החולה לאורך כל חייו ושהוא זקוק לתרופה קבועה שפותחת את מעברי האף. אם לא לוקחים שום תרופה פשוט קשה לנשום דרך האף. המחלה כמובן לא מסוכנת ולא כואב שום דבר, פשוט די מציק שהאף סתום לפעמים. בכל אופן זה מוריד ל 72 (לפחות במקרה שלי).

עכשיו לכל אלה שאומרים "אל תדווח על האלרגיה לא צריך" וחושבים שהם עוזרים. אני לא מבין מאיפה הבטחון הזה לתת עצה כזאת ? הרי אתם אומרים לבן אדם : תשקר בנוגע למצב הרפואי שלך תתגייס ל X ותתפלל שלא תיחנק שם מאבק\תסכן את כל היחידה שלך.
העצה שלי היא, תחשבו טוב טוב מה אתם אומרים ללשכת הגיוס ומה אתם לא אומרים, אני לא אומר לשקר או לא לשקר-הבחירה היא בידכם. אבל תחשבו טוב על מה שאתם עושים.

נערך לאחרונה ע"י ProphecY בתאריך 14-11-2005 בשעה 18:26.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:32

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר