לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-11-2005, 19:42
  desert_oasis desert_oasis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.06.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי spetsnaz שמתחילה ב "ג'ונתן פולארד קוראים..."

לא נראה לי שהוא מדבר על ג'ונתן פולארד כי הוא מדבר על מקרה שקרה לפני שנה, פולארד, כאמור, יושב הרבה יותר משנה.

ולכותב ההודעה, יש הבדל בין מרגל ללוחם, לוחם משרת בצבא כלומר בזרוע גלויה של המדינה, ולכן המדינה תעשה, ואכן עשתה מאמצים רבים כדי לשחרר לוחמים שנישבו בעסקאות שונות ומשונות עם הארגוני הטרור(בתנאי שהשם שלהם הוא לא רון ארד).
מרגל לעומת זאת, נמצא בזרוע הסמויה של המדינה, ונסיון עזרה או שחרור לאותו מרגל יגרום להרבה יותר נזק מבחינה מדינית ובינלאומית. אני כמעט בטוח שכל מרגל יודע שאם משהו ישתבש הוא לא יוכל תמיד לסמוך על המדינה, משהו בסגנון "אם תפול בשבי, נכחיש כל קשר אליך" שבסרטים כל כך אוהבים להגיד.

אבל למען ההגינות, המדינה תמיד יכולה לדפוק אותך, למרות שהסיכון לכך שזה יקרה בצבא הוא יותר נמוך אם אתה משרת כמרגל וכו..

זה לפחות מה שאני חושב בכל מקרה.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-11-2005, 11:37
  hakavkazi hakavkazi אינו מחובר  
חסום

חבר מתאריך: 13.09.05
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי vodka4us שמתחילה ב "דבר שבגללו קשה לי לסמוך על המדינה..."

כמו שהגיבו כאן גם אנשים לפניי,אכן,מקרה פולארד זהו מקרה סבוך,מוכר וידוע.
יש כל מיני אלמנטים וסיבות למצב שנוצר אך דבר אחד אני יכול לומר לך בוודאות,המדינה בוודאי שלא הפקירה אותו ולא תפקיר אף אחד מאזרחיה,מדינת ישראל היא מדינה שדואגת לאזרחיה ולחייליה בכל מקום אשר יהיו,ולהלן כמה דוגמאות:
1.אסונות למיניהם ברחבי העולם-מדינת ישראל שולחת צוותי חילוץ בכדי לחפש יהודים ולהביאם בשלום למדינת ישראל,והיא אחת המדינות היחידות שעושה זאת.
2.דוגמא ספציפית-בחורה ישראלית בהודו שנאסרה יחד עם התינוק שלה בכלא בהודו ולאחר מאמצים דיפלומטיים אדירים שוחררה הבחורה הישראלית.
3.נעדרי סולטן יעקוב שעד היום מנהלת מדינת ישראל מאבק בכדי למצוא פיסת מידע מה עלה בגורלם.
4.הנווט השבוי רון ארד אשר מזה שנים רבות מנהלת מדינת ישראל מאבקים ומאמצים בינלאומיים בכדי לקבל פיסת מידע מה עלה בגורלו.
5.החזרת השבויים,עומר סוועאד,בני אברהם,עדי אביטן הי"ד ואלחנן טננבאום{שהוא,להזכירך,עבריין,לא פחות ולא יותר שעסק בסחר בסמים} למדינת ישראל במחיר של שיחרור מאות אסירים,חלקם עם דם על הידיים.

לכן,אוסיף ואומר,שלמרות הכל בשורה התחתונה,אין לסמוך על אף אחד,אך ורק על עצמך!
הדוגמאות שהבאתי כאן הן כדי להמחיש לך את ההפך הגמור ממקרה פולארד שמדינת ישראל כן דואגת לאזרחיה וליהודים בכל רחבי העולם.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:16

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר