לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2005, 10:50
  Starsky Starsky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
הסיפור האישי שלי, אני צריך את עזרתכם

שלום לכולם,
אני מבקש מכולם לקרוא את מה שאני כותב, ומי שיכול לעזור שיעזור, זה מאוד חשוב.

הסיפור שלי מתחיל ככה,
התחלתי מיונים לטיס, ובגלל שלא סיימתי אותם לפני הגיוס שלי במרץ 05 נאמר לי שאני אתגייס וכבר
בטירונות אני אצא לגיבוש. וככה קרה, התגייסתי והגעתי לגדוד חי"ר, הייתי שם כחודש ויצאתי לגיבוש,
עברתי את הגיבוש והגעתי כעבור חודשיים לקורס 156. כעבור כחודשיים וחצי בקורס נפלתי בועדות צ'ק 15
ושלחו אותי לימ"מ, משם הפנו אותי לבקו"ם ושם הפנו אותי ואת חבריי לקורס שגם נשרו מהקורס והגיעו
קודם מיחידות חי"ר בצה"ל למז"י. מי שלא הגיע מיחידות קודמות לקורס נשאר בבקו"ם ושם הציעו להם
המון יחידות טובות.
הגעתי למז"י ושם נחתה עליי המכה, אמרו לי שמחזירים אותי לגדוד חי"ר המקורי שאליו התגייסתי במקור.
מחר אני צריך להתייצב בגדוד שלי ובטח הטירונות תתחיל בנובמבר.

כאן אני צריך את העזרה שלכם,
איך אני יוצא מהגדוד חזרה לבקו"ם, מה אני צריך לעשות ועם איזה אנשים אני צריך לדבר.

חשוב לי להדגיש שאני לא מחפש שירות של יציאות טובות הבייתה, או קל"ב או דברים כאלה, אני רוצה להגיע למקום שאני יכול למצות את היכולות שלי בצורה הכי טובה, יש לי הרבה מה להציע
לצבא, ואני מאוד רוצה לתרום מעצמי למדינה, ולאו דווקא בעיקר דרך הרגליים אלא גם דרך הראש.
ומבלי לזלזל כמובן בגדוד, שהם עושים עבודת קודש כמו שאר החי"רניקים, אני חושב שאני יכול
למצות את היכולות שלי הרבה יותר טוב במקום אחר, מבלי כמובן להתנשא מעל הלוחמים שם.
פשוט אני חושב שאני מתאים הרבה יותר למקום אחר, ושבמקום אחר הצבא יכול להשתמש בי,
ולהפיק ממני תועלת הרבה יותר גדולה מאשר בגדוד.

המטרה שלי כרגע היא להגיע חזרה לבקו"ם, ושם לראות קצין מיון ולהגיע לתפקיד אחר בצבא.
בבקשה, אני צריך את העזרה של כל מי שמכיר איך הדברים באמת עובדים בצבא, מה אני צריך לעשות
ועם מי לדבר. כי אני לא מחפש לעשות בלאגן, אני לא כזה. אני רק רוצה מישהו שלא רק ישמע אותי
אלא גם יקשיב לי ויבין את המטרות שלי ויעזור לי.

תודה לכולם, וצום קל.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2005, 10:59
  הקשב הקשב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.08.05
קיבלת כבר צו התייצבות לגדוד שלך?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Starsky שמתחילה ב "הסיפור האישי שלי, אני צריך את עזרתכם"

אם כן, אתה חיב ללכת לשם ומשם תוכל לצאת רק בעתיד עם המלצות וכאלו וטופס 55.
לא הציאו לך בימ"מ תפקידים בח"א? אם כן נסה ליצור קשר עם הימ"מ/היחידות שהציאו לך שם על מנת לחזור לשם, בכל מקרה הימ"מ זה מקום יותר טוב מהבקו"ם.
אם אתה עדיין בבקו"ם, דבר עם יחידה שאתה כן רוצה להגיע אליה על מנת שתמשוך אותך אליהם.
אתה גם צריך להחליט לעצמך לאיזה סוג של יחידה אתה רוצה להגיע כי להסביר את האופי של השרות שאתה רוצה לעשות לא יעזור לך בכלום ברגע זה.
עוד דבר, כתבת:
"אני צריך את העזרה של כל מי שמכיר איך הדברים באמת עובדים בצבא, מה אני צריך לעשות
ועם מי לדבר. כי אני לא מחפש לעשות בלאגן, אני לא כזה. אני רק רוצה מישהו שלא רק ישמע אותי
אלא גם יקשיב לי ויבין את המטרות שלי ויעזור לי."
אין כזה דבר בצבא, בשביל לקבל מה שרוצים צריך להיות אסטרטיבי, לעמוד על שלך ולהלחם על זה ולא להגיד "מישהו שיקשיב לי ולא רק ישמע אותי" אתה מדבר כמו נקבה.
הרבה בהצלחה ואם יש עוד שאלות תשאל.
ישן 10-10-2005, 11:08
  Starsky Starsky אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.03.05
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי הקשב שמתחילה ב "קיבלת כבר צו התייצבות לגדוד שלך?"

קיבלתי צו התייצבות כן.
בימ"מ לא הציעו לי כלום כי לא עשיתי עדיין טירונות בקורס, אלא נשרתי לפני שהגעתי לטירונות.
איזה סוג של יחידה אני רוצה אני כבר יודע, אני רק צריך להגיע לבקו"ם שם אני מכיר אנשים שכבר יכולים
למשוך אותי לאן שאני רוצה.

תאמין לי שאני עקשן ברמות שאתה לא מתאר ואני לא מוותר אף פעם, יש הבדל בין להיות אסרטיבי ולעמוד
על שלי ולהלחם על מה שאני רוצה בצעקות ובאיומים, ובין להיות אסרטיבי בצורה אחרת, אם זה לא יעזור
כמובן אז זה יגיע למצבים שאני לא רוצה להגיע, אבל תאמין לי שלוותר אני בחיים לא יוותר, כי אם היה לי אופי
כזה לא הייתי מגיע לאן שהגעתי. אני פשוט לא רוצה ישר להכנס עם פה גדול אלא בצרוה יותר חכמה.
מה שבטוח שלהלחם אני אלחם בשיניים, לבנתיים מה שאני כן יודע שאני אעשה זה להתייצב כדי לא להחשב עריק אבל אני לא עושה טופס טיולים, לא חותם על ציוד, לא מחליף ציוד ולא כלום, אני עדיין על מדים של חיל האוויר, ועד שאני לא אדבר עם כל מי שאני צריך לדבר הם לא יכניסו אותי לשום מקום שאני
לא רוצה להיות בו.

אשמח לעוד עזרה, ואם יש משהו שחשוב לכם לדעת כדי לעזור תשאלו.
ישן 10-10-2005, 23:30
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
עסק לא כל פשוט...
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Starsky שמתחילה ב "אני לא רוצה להשאר שם ולא..."

אתה מבין, מבחינת השלישים (במז"י ושאר המקומות) העסק פתור, הם העבירו אותך בשרשרת. אתה היית צריך להתקע בשרשרת ולא לעזוב את מז"י עד שידברו איתך בנושא.
יש שתי אופציות:
הכי טוב, שימשכו אותך מהיחידה שאתה רוצה להגיע אליה. אם הם רוצים אותך, ז"א. בשביל זה תצטרך לדבר איתם ולהסביר להם את המצב בהקדם.
אופציה שניה זה להגיע לגדוד ולטחון על כך שאתה רוצה לעבור (ראיונות וטופס 55) ולקוות שיפרגנו לך והגדוד מצידו יאפשר מעבר (לא מבטיח שיקבלו אותך בצד השני).
כמפקד, אני רוצה לומר לך שלא היתה לי שום מוטיבציה לסייע לחיילים שעושים בעיות (וזה כקונטרה לאנשים שיאמרו לך לעשות בעיות). חתימה של מפקדים מ"מ\מ"פ\מג"ד היא חיונית. חיילים שעשו בעיות אני תקעתי בתפקידים גהינומיים. לא לשם נקמנות אלא לדכא כל מחשבה על מופרעות כאמצעי לחץ (ואני עוד הייתי מפקד נוח....). אם תגיע לגדוד תתנהג יפה, אבל תדרוש ראיונות עם כל המפקדים ותודיע להם, בתקיפות הנחוצה, על רצונותיך, ותבקש מהם יפה לעזור לך. אם תצליח מה טוב. אם לא.... זה מה יש.
אני אישית לא מכיר עוד אופציות. תאלץ לחקור קצת, במשרד הת"ש.
ישן 10-10-2005, 23:51
צלמית המשתמש של ביטיס
  ביטיס ביטיס אינו מחובר  
מומחה ללוחמת חי"ר, סיור וצליפה

חבר מתאריך: 06.12.04
עדיף שתנסה להגיע לראיונות לפני טופס טיולים.
בתגובה להודעה מספר 15 שנכתבה על ידי Starsky שמתחילה ב "הבנתי, עוד דבר, אתה חשוב שזה..."

ינסו לדחוף לך את הטופס קודם, עוד פעם, בשביל לפתור את הברדק. אם אתה מגיע לבא"ח או לגדוד, תנסה לדבר עם המג"ד דבר ראשון. אפילו אם תשב מחוץ ללשכה יומיים.

אני לא בטוח אבל יש אפשרות לשלוח אותך חזרה לבקו"ם. עד כמה זה סביר? לא יודע (מה גם שדברים השתנו מאז שהשתחררתי), זה שאלה שצריך לשאול שליש (תנסה בגדוד....) הסבירות הגבוהה יותר שישלחו אותך שוב למז"י אבל בזה אני ממש לא בטוח. סיכוי תמיד יש. תנסה לתפוס שליש.
ותזכור דבר אחד: בשביל אנשי כ"א אתה ניירת עודפת, דבר שהם שונאים. הם תמיד ינסו לדחוף אותך למקום שלהם נוח, ולאו דווקא לך.

נערך לאחרונה ע"י ביטיס בתאריך 10-10-2005 בשעה 23:53.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 18:07

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר