לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 15:38
  Educated Fool Educated Fool אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.02.05
הורדת פרופיל

שלום לכולם.
אני די קבוע בפורום הזה, ואני יודע שרובכם, ככולכם מורעלי קרבי ולא נותנים עצות לגבי מה שאני עומד לשאול עכשיו, אבל בכל זאת.. אני אשמח מאוד לקבל עזרה ועצות.

אז ככה:
לאחר דרך לא קצרה של מיונים (יום סיירות, צוות אויר, גיבוש טיס, בלה בלה בלה) הגעתי למצב שאני מיועד לגיוס ליחידת שדה "רגילה" (הכוונה לאלה שמופיעות במנילה) במרץ 06.
יש לציין כי אני רחוק מאוד מלהיות מורעל חי"ר, והיחידה היחידה שאני עוד איכשהו כן מוכן להתפשר עליה זה נ"מ.
באופן כללי, מה שאני מחפש מהצבא זה למצות כמה שיותר את הכישורים שלי, ואת הצבא עצמו, ולהפיק כמה שיותר בשביל האזרחות. אבל שמתי לב שכל עוד הפרופיל שלי נשאר כמו שהוא (97) פשוט אין סיכוי שזה יקרה.. אני אמצא את עצמי משרת 3 שנים בנ"מ ולא עושה עם עצמי כלום.

מה שרציתי לדעת זה בעצם מה יקרה איתי כשאני יוריד פרופיל? יתחילו לשלוח לי מיונים לכל מיני דברים? (יש לי קב"א 56) או שאני ידפק בסתם תפקיד גרוע?
ועוד משהו.. בהנחה ואני כן מחליט להוריד פרופיל, כמה זמן לוקחת כל הבירוקרטיה שמסביב לעניין?
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2005, 16:28

אף אחד לא אמר שאני לא מוכן לתרום למדינה..
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי SSOTL שמתחילה ב "הצבא לא בא ל"הכין אותך..."

אני מוכן, אבל לא במסגרת חי"ר.
מודיעין זה לא לתרום למדינה?
ממר"ם זה לא לתרום למדינה?
אם הייתי כל כך נגד לתרום למדינה.. אז הייתי יוצא מהצבא, אבל אני לא עושה את זה, אני חושב שמאוד הגיונה לבקש שאת השנים האלה בצבא אני אקח כשהקעה, גם לאזרחות, ולא כבזבוז.
אם בסוף אני אגיע לחי"ר אז אני אשאר בחי"ר! אני לא אסרב פינוי, אני לא אעשה בעיות, אני פשוט אהיה בחי"ר, ואפילו אנסה להגיע לפלס"רים, לקצונה ולמקום הגבוה ביותר אליו אוכל להגיע! אבל (!) אני מנסה כרגע, לעשות כל מה שאני יכול, כדי לא להגיע למקום שאני לא רוצה להיות בו.
תקשיב. יש הרבה מאוד אנשים שמורעלים לחי"ר.. אני לא כזה! אותי מושכים דברים אחרים.
אני לא מחפש להיות מש"ק ממטרות, אלא להגיע למשהו מובחר, מעניין, אתגרי, אך לא קרבי.
ישן 06-10-2005, 16:22
  theoneandonly theoneandonly אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.05.05
שלח הודעה דרך ICQ אל theoneandonly
הבנתי אותך
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Educated Fool שמתחילה ב "הורדת פרופיל"

אחי תאמין לי גישת "או סיירת או ניירת" לא עובדת בצבא.

אז ככה:
במידה ויש לך באמת קב"א 56 תקבל זימונים מחמ"ן למבדקים לכל מיני יחידות או מסלולים (ויכול להיות מעוד יחידות - וזה לא המקום לפרט כאן).

אם לא תצליח לעבור את המבדקים הנ"ל אז אתה תגויס לקרבי (כנראה לחי"ר - בגלל הפרופיל, אבל ממש לא בהכרח) ותעביר את 3 שנות השירות הצבאי שלך שם, ו"הכישורים" שלך יאלצו להמתין (ויש הרבה מאוד חברה מוכשרים ביחידות קרביות "רגילות").

בפורום הזה (לפחות ממני) לא תקבל עצות על הורדת פרופיל.

הרבה בהצלחה בעתיד.
Saigon... shit; I'm still only in Saigon.... Every time I think I'm gonna wake up back in the jungle. When I was home after my first tour, it was worse. I'd wake up and there'd be nothing. I hardly said a word to my wife, until I said "yes" to a divorce. When I was here, I wanted to be there; when I was there, all I could think of was getting back into the jungle. I'm here a week now... waiting for a mission.... getting softer; every minute I stay in this room, I get weaker, and every minute Charlie squats in the bush, he gets stronger. Each time I looked around, the walls moved in a little tighter...

ישן 06-10-2005, 16:45

אני אנסה להסביר את עצמי
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי הקשב שמתחילה ב "זה תלוי כמה זמן יש לך עד הגיוס"

תבינו אנשים.. זה באמת לא בא מהתנשאות.
כפי שכבר כתבתי, אם לא תהיה ברירה, אני אתגייס לחי"ר, ואשתדל למצות את עצמי שם.
אני חס וחלילה לא מזלזל בחי"ר וגם לא באף יחידה אחרת. כל יחידה בפני עצמה תורמת את חלקה על מנת שיהיה ניתן לשמור על הביטחון השותף של מדינתינו (כן.. גם יחידות עורפיות.)

אני גם רוצה לשלול את הגישה של "או סיירת או ניירת" שאתם חושבים שאני תומך נלהב שלה...
ביום סיירות הייתי על מנת להגיע ליחידה אחת שמאוד משכה אותי, ועדיין מושכת: 669.
הצלחתי לסיים את היום סיירות, אך לא לקבל גיבוש, ובערך שם הסתיים החלום על יחידת החילוץ של חיה"א.
בגיבוש טיס, זה לא שלא עברתי. אלא חתמתי ויתור. חתמתי ויתור מאותה הסיבה שפתחתי את השרשור הזה. לא כי אני מזלזל, לא כי אני מתנשא, לא כי אני לא רוצה לתרום למדינה. אלא כי אני מחפש לעשות משהו שמעניין אותי. כפי שכבר אמרתי לכם, אני רוצה למצוא תפקיד מעניין ומאתגר בצבא. הוא לא חייב להיות דווקא עורפי (לצורך העניין 669 זה לא ממש עורפי.) אבל כמו שאני יודע, עם פרופיל 97 אני לא אגיע לתפקיד שמעניין אותי. מה שאני באמת לא מעוניין להגיע אליו זה חי"ר.. כמו שכבר ציינתי. ושוב, חס וחלילה לא מהתנשאות, אלא מחוסר עניין וחוסר רעל לשרת ביחידות חי"ר.

אם איכשהו הבנתם אותי, אני מאוד אשמח לקבל עצות איך אני יכול להגיע למשהו באמת מעניין בזמן שעוד נשאר לי עד הגיוס (מרץ 06)..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:28

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר