לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-10-2005, 03:13
  Israeli DF Israeli DF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
אתה בדיוק כמו כולם...
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי Niro669 שמתחילה ב "למען האמת לא אבל היחס של הצבא אל החיילים זה מזעזע"

אוהב להסתכל על שמינית הכוס הריקה...
אכן היו נכים שזלזו בהם; אכן היו חיילים שנכרתו להם הרגליים והצבא טירטר אותם כדי לקבל קיצבה; אכן היו לוחמי שייטת שקיבלו סרטן מתאונות אימונים אבל אתה כמו כולם!
הכי קל להתלונן!!!

אני לא שמעתי על אחד בחיים שלי שלא דיבר לטובה על עשרות אלפי החיילים שכן מקבלים הטבות הת"ש!!! על עשרות אלפי החיילים שאותם לא טירטרו!! על עשרות אלפי החיילים שנפגעו בתאונות אימונים וכן קיבלו את הקיצבה המגיעה להם!! את עשרות אלפי החיילים שהתנדבו לעזור בשיפוצים ובעזרה כספית לעשרות אלפי החיילים האחרים הפצועים והנכים!!!

אבל אתה, כמו שאמרתי, בדיוק כמו כולם - מסתכל על שמינית הכוס הריקה. כי תמיד הכי קל להתלונן ולהאשים את כולם. תתבייש.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-10-2005, 05:01
  Israeli DF Israeli DF אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.08.05
אז אתה מוזר...
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי Niro669 שמתחילה ב "כי כנראה אין את 7 השמיניות ה"מלאות""

אני התגייסתי לא מזמן, יש לי X חניכים בפלוגה (יש איסור לציין מספרים) וכ 30% מהפלוגה מקבלים תשמ"ש או הת"ש בדרגות מסויימות. אם זה לא שבע שמיניות הכוס המלאה אז אולי תרכיב משקפיים לראות יותר טוב!

אגב, אתה יודע מי אחראי לכך שאתה לא שומע על שאר השמיניות בכוס? חבריך לתקשורת!
כי תמיד הרבה יותר קל להתלונן ולפרסם כתבות על כמה רע במדינה וכמה המדינה מתעללת באזרח הקטן וכמה רימו את זה פה ואת זה שם ואיך ההוא אנס את אלה וזה רצח את אלה - תאמין לי שאם מדינה, ומדובר כאן בכל מדינה, לא רק ישראל - הייתה באמת רק מה שכותבים עליה בעיתון אז מצב העולם היה ממש גרוע! אבל אני יודע שהתקשורת מטבעה לא מפרסמת את הדברים הטובים... -למה?
כי עין האדם צמאה לחוסר הצדק, לאי השיוויון! האדם מטבעו מחפש "איפה דופקים אותו" ולא "איפה מנסים לעזור לו"!
כמה עשרות פעמים קמים בבוקר וכותרות העיתון מכריזות וצועקות על רוצח שנתפס או על אנס שנלכד ובו ברגע תמונתו של האנס או הרוצח נחרטים במוחנו כאילו ביצע פשעים נגד האנושות וישר דינו תלייה ללא כל שנעשה לו משפט צדק ואחרי כמה ימים של "משפט שדה" בידי התקשורת מתברר שהוא בכלל לא יכל לבצע את הרצח כי באותם שעות הוא עזר לזוג צעיר שעבר תאונת דרכים בדרכם חזרה מהחתונה להיחלץ מרכבם הבוער!
והאם העתונות תחשוב ולו לרגע להתנצל על משפט השדה? חס וחלילה!!! במקרה ה"טוב" ביותר הנאשם הוא בעל קשרים במערכת העיתון ואז בעמוד ה 16, לאחר 16 דפים שבהם נחרצו דינם של עשרות אחרים, חלקם אשמים וחלקם נחרץ דינם מראש, תודפס משבצת קטנה הנושאת את הכותרת "תיקון טעות" או "עמכם הסליחה" ומתנצלת על העוול שנגרם! אך את הנעשה אין להשיב!

בטוחני שמאותו היום ואילך אם יזדמן לך אותו "רוצח" או "אנס" כביכול בדרכך תחוש סלידה ושנאה כלפיו למרות שהוכח מעבר לכל צל של ספק כי ביצע הוא את המעשים הנוראיים והכל בגלל טבע האדם הקטן ביותר: שנאה. מה לעשות, אנשים לא היו קונים את העיתון בבוקר אם הוא היה פותח בכמה טוב במדינה או כמה X עשה למען Y.

חומר למחשבה אנשים... אם זה לא עורר אתכם הלוואי ותפקחו עיניים יום אחד ותחכימו!

נערך לאחרונה ע"י Israeli DF בתאריך 06-10-2005 בשעה 05:18.
ישן 06-10-2005, 17:02
צלמית המשתמש של בלגני
  בלגני בלגני אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.06.05
שלח הודעה דרך ICQ אל בלגני
חייב להגיב
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Niro669 שמתחילה ב "שריון....לדעתכם בתור שריונר....יהיה לי שירות מעניין?"

Israel DF אם הייתי מולך עכשיו הייתי לוחץ לך את היד, אתה בן אדם תותח הוצאתה לי את המילים מהפה את מה שניסתה להגיד פה אי אפשר היה לנסח בצורה מושלמת יותר, אתה בן אדם אופטימי בדיוק כמוני שגם אני מאמין ויודע שכן יש גם דברים יפים במדינה שלנו וכן מיתייחסים לחיילים בצבא (שאת זה אני יודע בוודאות כי חבר שלי שהתגייס באוגוסט להנדסה, אז כן התייחסו לבעיות שלו ושל מישפחתו ונותנים לו משכורת גבוה יותר ותלושים לקניית אוכל בסופרמקטים וכו'), ולNiro669 : אתה צריך להפסיק להיות מושפע מהתקשורת השמאלנית והמ*זד**נת שיש לנו , כן לפעמים יש דברים שלא ניסלחים אבל אתה חייב להסתכל הצידה ולחפש נקודות אור קטנות שכן עושים וכן עוזרים.
בקיצור שיהיה לנו שנה מוצלחת ובהצלחה לכולם

"והאנשים טובים לנו מאוד....חומה היו לנו לילה וגם יומם..." שמואל א'.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:05

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר