לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-10-2005, 18:16
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
המלצה בקשר לרצועות למצלמה.

טוב אז כדי לא להספים או לסטות מהנושא באשכול שפורסם כבר אני ממליץ לבעלי קנון (וכל מצלמה שיש לה גריפ) לשים את הרצועה הזו Canon Hand Strap E1

הרצועה הזו אמורה להחליף את הרצועה לצואר אבל אני שם את שתיהן והיתרון העצום שלה הוא באחיזה של המצלמה כשהיא לא על הצואר. היד נמצאת בתוך הרצועה מהודקת ונוצר מצב שהמצלמה נשענת על היד ולא נופלת בחיים. זה נישמע לא משהו אבל מנסיון שלי ושל עוד 10 צלמים נוספים שהראתי להם את זה, מומלץ ביותר!
אני אישית אף פעם לא שם את הרצועה על הצואר, רק על הכתף. הרבה יותר נוח.

ראו תמונות מצורפות

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-10-2005, 18:43
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Dutchy שמתחילה ב "ראיתי ב EBAY כמה רצועות שרשום..."

אז ככה. לא חובה ללכת על מקורי של קנון, גמובל שכל רצועה תעשהאת זה כל עוד אתה בטוח באמינות שלה (שלא ישבר הפלסטיק שמחזיר את שתי הרצועות וכודמה).
לי חשובה מאוד הנוחות ולרצועה של קנון יש בפנים (בחלק שבעצם משתפשף על גב היד) מעין מגע קטיפתי שמאוד נוח ולא גורם להזעה ביד.
לגבי הרכבה: אתה אמור להרכיב את הרצועה הזו (כשהמצלמה מופנית עם ה LCD אליך) בצד ימין לת המצלמה ובגריפ למטה. ואת הרצועה המקורית לצואר לשים במקום הרגיל ככה שנוצר לך מצב שאתה שם בתפס הימני של המצלמה שתי רצועות. אחת של הגריף שממשיך למטה ואחת של הצואר שממשיכה שמאלה.
אני אישית שם את שתי הרצועות באותו מקום, רק בצד ימים של המצלמה(שוב, כשה LCD מכון אליך) ובגריפ.
הסיבה לכך היא שכשאתה הולך עם המצלמה על הצואר או על הכתף, עם פלאש ועדשה כבדה, שים לב המצלמה רוצה ליפול קדימה. אם אתה שם את זה כמו שאני אמרתי, אתה בעצם תולה את המצלמה על הצד.... ואין תזוזה שלה. אם זה לא ברור תגיד לי, אני אבקש מהשותף שלי לצלם את המצלמה עלי הערב (אני מצלם אירוע).

משה

ישן 01-10-2005, 19:45
צלמית המשתמש של ArnonG
  ArnonG ArnonG אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.01.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "המלצה בקשר לרצועות למצלמה."

לא יצא לי עדין לנסות ברצועת יד, אבל גם אני הבנתי שהעסק מאד מאד נוח.
הבעיה שלי היתה קודם כל בגלל הביגמה -
חייבים ללכת איתה כשהרצועה מחוברת אליה ולא למצלמה. אז בהתחלה הייתי עם שתי רצועות אבל זה לא היה נוח. אז השארתי רק את זו של הביגמה - אבל אז עם עדשות אחרות הייתי Strapless.
עכשיו - חיברתי מיתר לביגמה ואני מעביר את הרצועה הלוך וחזור.
א. מאד מאד נוח
ב. הרצועה סופגת את המשקל של הביגמה בצורה מצוינת ומאד נוח ללכת איתה על הכתף.

הבעיה שהביגמה עם המצלמה זה 3 קילו. החצובה שלי זה עוד 3.5 קילו. ללכת יום שלם עם ציוד כזה - זה כבד ....

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:32

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר