לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 19-09-2005, 10:14
צלמית המשתמש של עופר ברגר הגיבור
  עופר ברגר הגיבור עופר ברגר הגיבור אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל עופר ברגר הגיבור
אני יענה על המחיר !!!
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcat24 שמתחילה ב "ניקון D70 s +עדשה"

שהוא זול, והשרות טוב עד שזה ידיע לתיקון או משהו כזה !!!
נותן האחריות שלהם הם 4H
אני אישית פעמים שלחתי את המצלמה וקיבלתי שרות גרוע .. ( פעם אחת תיקנו בלי להתיעץ ורק הודיעו לי כמה עלה .. "או שאתה משלם או שאני מפרק את התיקון ושולח בחזרה כמו שהיה " )
זה קרה לי עם מצלמה שעלתה בזמנו 2000 ש"ח !!! עכשיו שקניתי את הD20 עם תוספות (ב 12000 ש"ח )העדפתי להשקיע יותר (ולא לקנות בזול ולהתבאס מהשרות !!!) וקניתי עם אחריות אחרת ...
מצטער על המכתב הארוך ...

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://services.nexodyne.com/email/icon/MiIHt9CsUg%3D%3D/JE2kTDA%3D/R01haWw%3D/0/image.png]

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2005, 00:24
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי tomcat24 שמתחילה ב "ניקון D70 s +עדשה"

1. לא ממליץ לך להתפשר על עדשה שהיא לא עדשת הקיט. במידה הניתן, נסה לרכוש אותה בנפרד מחנות אחרת במרכז או משהו כזה... עדשה נפלאה, במחיר לא שחיטה. את רוב הצילומים שלי אני עושה איתה, והיא מצויינת ליום-יום.

2. לדעתי זה לא יספיק לך כעדשה יחידה. יהיה לך קשה מאוד להסתדר עם 70מ"מ במצב הכי פתוח.

3. כן.

4. הדר היו בסדר איתי כשזה הגיע לניקוי החיישן (פחות או יותר... הכוונה שלהם טובה יותר מהמקצוענות), ואני מניח שלקנות עם אחריות של הדר שווה את התוספת. בגדול אני לא מאמין בקניה מהסוכנים האפורים האלה באילת. זה תמיד טוב עד שיש בעיות...

בהצלחה וקניה נעימה!

ישן 20-09-2005, 12:43
צלמית המשתמש של Olegis
  Olegis Olegis אינו מחובר  

חבר מתאריך: 01.07.02
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי carish1 שמתחילה ב "חבר'ה. לחבר שלי (צלם מקצועי)..."

תראה, יש לקנות ביוקר ויש לקנות במחירים מופקעים. ה-70-200 f/2.8 עם מייצב תמונה עולה לא פחות מ-1600$ בארה"ב (לא משנה של קאנון או של ניקון), ואני לא בטוח שלהמליץ על עדשה כזאת לצלם חובבן זה מהלך נכון. אם כבר עדשת f/2.8 בטווח הזום הזה, אז כזאת בלי מייצב תמונה או העדשה (המצויינת יש לומר) של סיגמא. זה שהחבר שלך לא מרוצה ממנה לא עושה אותה לעדשה גרועה - חבר שלך הוא מקצוען וככזה יש לו דרישות שונות לחלוטין מאלה של צלם חובב כמוני וכמו tomcat. מישהו שמתפרנס מצילום - שיקנה את הכי טוב שיש, אבל חובבן ? אין שום הצדקה לקנות עדשות כאלה יקרות (אלא אם כן התקציב הוא בלתי מוגבל, כמובן - ואז קונים את הכי טוב ואת הכי יקר).

tomcat, אני לא ממליץ להסתפק בעדשת טלה כעדשה היחידה שלך - כעדשת טלה היא מאוד מגבילה. אני מצטרף לחברים שהגיבו כאן לפניי - עדשת הקיט היא עדשה מצויינת להתחיל איתה את הדרך בעולם ה-DSLR. להוסיף עדשות תוכל תמיד (בהתאם לתקציב כמובן) - וזה כל היופי במערכת כזאת. ברור שלא תוכל להינות משני העולמות בו זמנית - גם לקנות עדשות איכותיות שמכסות טווח רחב וגם להשאיר את מנהל הבנק שלך רגוע. לכן אני ממליץ ללכת לאט-לאט - לקנות את המצלמה עם עדשת הקיט, להתחיל לצלם ובמקביל לחסוך לעדשה הבאה. מי יודע, אולי דווקא תהנה יותר מצילומים בזוויות הרחבות ותרצה לפנק את עצמך עם איזה 14 מ"מ f/2.8 טובה ?

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:22

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר