לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 17-09-2005, 10:36
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Socrates שמתחילה ב "זורבה היווני ונכדתו העצובה"

היי אביב...
אני שמח לראות כאן תמונות שלך.

לאיש המצולם אכן יש פוטנציאל. אך יכול להיות שלא נמצאה הזווית המתאימה. כמו כן, התאורה לא משחקת תפקיד טוב בכל התמונות כאן.
מבין שלושת התמונות של האיש, הראשונה לוכדת רגע מסויים, סיטואציה שבה נמצאת הדמות.
נדמה, אגב שאילו היית זז ימינה מעט היית מקבל תמונה "משודרגת" טובה בהרבה, וגם האיש לא היה "מסתתר" מאחורי המכשול שמפריע בצד שמאל (שתופס גרגע לא מעט מקום בתמונה).

אהבתי את המבט בתמונה האחרונה. המבט הילדותי והתמים נלכד בצורה טובה מאוד, כמו כם החיתוכים אותם אהבתי.
כפי שהעירו קודמיי, התמונה צולמה בתנאי תאורה לקויים, ואכן מה שהיה "משדרג" פי כמה את התמונה היה פלאש-מילוי שהיה מבטל את הצל הכבד שכגע מצוי בתמונה.

מה שכן, יש דרך גם לנסות עם מה שקיים.. עריכת curves נכונה, תלוי בטווח הצבעים הדינמי שמוציא החיישן של המצלמה. למזלך, לפנסוניק שלך יוצאות תמונות עשירות בצבעים "בלתי נראים", והדבר מאפשר תיקון של תמונות שצולמו במצבים קשים.

דוגמה לעריכה שהרגשתי צורך לבצע

1. עריכת curves והקטנה לגודל מתאים לפורום (שים לב, אגב לפעם הבאה לגודל התמונות )

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

2. המרה לשחור-לבן. מוסיף לסיטואציה לדעתי.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-09-2005, 12:30
  משתמש זכר Socrates Socrates אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.11.02
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי rgrg שמתחילה ב "היי אביב... :) אני שמח לראות..."

וואו! תודה, רועי.
ראשית, אני מתנצל על החריגה בגודל התמונה. יתוקן בתמונות הבאות שאעלה.
העיבוד שעשית לתמונת הילדה ממש יפה. אהבתי את הגירסה של השחור/לבן. ניסתי להעביר לגווני ספיה, אבל לטעמי זה לא תרם לתמונה (הפך אותה לקצת קיטשית). השחור/לבן באמת מדגיש את המבט העצוב של הילדה.

לגבי תמונות האדם המבוגר - לדעתי, מה שהופך אותו ראוי לצילום (וגם לציור, אבל זה לא קשור לכאן ) זה דווקא הפנים החרושות קמטים וחוסר האסטטיות (פנים לא מגולחות, למשל).
באמת היה קשה למצוא זווית מספיק טובה לצילום, כיוון שהיו הרבה "מכשולים" ואנשים אחרים שעמדו מסביב, למרות שהאדם עמד במשך זמן רב ונתן נאום על אלף ואחד נושאים.
בתמונה הראשונה ראיתי את פס האור בשיער וחשבתי שזה יוסיף משהו לתמונה. אני מסכים איתך, רועי, שתזוזה קטנה היתה יכולה להועיל כאן.

אגב, כל התמונות הללו צולמו בנווה צדק. שזה ממש גן עדן לאנשים שרוצים לצלם... בעצם, עם עין טובה - כל מקום הוא כזה, לא?

תודה רבה על התגובות,
אני לומד מהן הרבה.
אביב
הארות והערות תמיד יתקבלו בברכה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:30

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר