לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 21-08-2005, 19:20
  העכבר ששתק העכבר ששתק אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.03
אולמרט: "תענוג לראות 3 ערבים בנבחרת ישראל"

ממלא מקום ראש הממשלה ושר האוצר והתמ"ת, אהוד אולמרט, אירח היום (א') בצהריים את איש העסקים היהודי-רוסי ארקדי גיידאמק, הבעלים החדש של בית"ר ירושלים , לציון תרומתו בסך 400 אלף דולר לקבוצת בני סכנין. באירוע השתתפו גם ראש עיריית סכנין מוחמד באשיר, יו"ר בני סכנין מאזן גנאיים, הכומר של סחנין סלאח חורי וראש עיריית כפר קרע.

אולמרט אמר באירוע: "שמעתי את גנאיים מספר לפני כמה ימים שקבוצתו איבדה את הספונסר הרשמי שלה, ועקב כך היא עלולה לספוג מכה קשה. הצטערתי לשמוע את זה כי חשבתי שסכנין היא מרכיב חיוני בכדורגל הישראלי. אני אוהד של בית"ר ירושלים אבל הבעתי הערכה לסכנין וראיתי בהישגים שלה סיכוי ליצור אווירה של שיתוף פעולה ודו קיום בארץ הזאת.

"ראיתי לפני שנה את בני סכנין רצים בהתרגשות ובשמחה עם דגל המדינה לאחר הזכייה בגביע וזו דוגמה של הדו קיום. לכן רציתי לעזור לקבוצה כדי

שתעמוד על הרגליים ותוכל להתמודד. שאלתי את ארקדי גיידאמק אם יוכל לתת תרומה כמחווה ולא כבעלים או שותף אשר תאפשר לסכנין להתכונן לעונה הקרובה. גיידמאק מייד הסכים ואמר 'אתה יכול להודיע שאתן תרומה לשיפור היחסים והדו קיום במדינת ישראל, אני לא רוצה אחוזים או בעלות, זו תרומה חד פעמית'.

"כשהודעתי למאזן גנאיים על כך הוא חשב שאני עושה ממנו צחוק. אמרתי לו שלא ישלה את עצמו - אני תמיד אהיה בעד בית"ר ירושלים במשחקים שלה נגד סכנין".

אולמרט התייחס גם התרומה הצפוייה להגיע לסכנין מקטאר, לצורך השלמת בניית האצטדיון: "אני מקווה שנשיג עבור סכנין תורמים נוספים והתרומות לא יהיו חד פעמיות. אין להשוות בין עוד קבוצה יהודית שמצליחה בליגת העל לקבוצה ערבית שמצליחה לשרוד, מכיוון שזה מסיט את תשומת הלב של הצעירים הערבים לכדורגל וזה דבר חשוב מאוד. לכן אני משתדל לעזור להם. הם הביאו כבר הרבה כבוד למדינה. זה תענוג גדול לראות שלושה ערבים בנבחרת ישראל".

גיידאמק אמר "אני שמח לתמוך בבני סכנין. זו אחת הקבוצות המובילות בכדורגל הישראלי. הקבוצה הזו היא תקווה גדולה ואני מאוד שמח לתרום לכדורגל בישראל ולדו קיום בין שתי הקהילות. אנחנו מדברים על הכדורגל הישראלי ולא על הכדורגל היהודי או הערבי – סכנין היא קבוצה ישראלית עם הרבה אוהדים וצריך לשמח אותם. כל היריבויות צריכות להיות דרך הספורט והקבוצות היהודיות צריכות יריבות חזקות, לכן צריך לחזק את סכנין".

ראש עיריית סכנין, מוחמד באשיר, אמר "אני מודה לשר אולמרט על היוזמה הנפלאה והמאמצים שעשה לארגן לבני סכנין ספונסר ומודה לו על המאמצים והתמיכה האדירה שנתן לתושבים בסכנין. זה צעד שמקרב בין שני העמים. אני רוצה גם להודות לגיידאמק על האומץ והתמיכה. זו הפעם הראשונה שבעל עסקים יהודי ממוצא רוסי תומך בקבוצה ערבית, לא נשכח את התרומה הזאת ונקווה שהוא יהיה אחד התומכים ואוהדים של סכנין".

גנאיים אמר: "שלשום לא ישנתי בלילה ולא ידעתי איך הקבוצה שלי תיראה, לא נשארה לי אגורה כדי להשאיר את השחקנים הזרים. למחרת היה לי את הכבוד לשמוע את קולו של אולמרט, עם הבשורה הכי טובה. הייתי גאה ושמח ששר בממשלה אמר שהוא רוצה לעזור לקבוצה מהמגזר הערבי. אני מודה לך מר אולמרט מקרב לב. גיידאמק עשה צעד אמיץ למען הדו קיום והוא עשה נכון כי סכנין זו הדוגמה לדו קיום, גם בזמנים הכי קשים. אני לא מאמין שזו תרומה חד פעמית ואני מזמין את כבוד השר ומר גיידאמק לסכנין".

הנהלת בני סכנין העניקה לאולמרט ולגיידאמק תעודות הוקרה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3131000,00.html

(אח של מישהו שהכיר את ג'ון לנון)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:53

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר