לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 04-08-2005, 19:45
צלמית המשתמש של חתול-רחוב
  חתול-רחוב חתול-רחוב אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.06.02
עדות: "הצעירים יצאו מהאוטובוס שמחים ואמרו שהחייל מת"

עדי ראייה שנכחו במקום אירוע הירי הערב בשפרעם סיפרו ל-ynet על המונים שקראו קריאות שמחה לאחר שהבינו כי החייל היורה נהרג. ראש עיריית שפרעם סיפר כי אנשיו ניסו להרגיע את ההמון הזועם, אך לשווא
ynet

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://www.ynet.co.il/PicServer2/01082004/606198/tv5725_m.jpg]

עשרות צעירים נכנסו לאוטובוס ואחרי כמה דקות יצאו וקראו קריאות שמחה. הם מחאו כפיים ואמרו שהחייל היורה נהרג". כך סיפר ל-ynet חאתם חסון, תושב שפרעם שהיה עד לאירועי הערב (יום ה') בשפרעם.

לדברי חסון, "עוד לא ברור מי הרג אותו. או שהנוסעים התנפלו עליו אחרי הירי, או שהיו אלה צעירים שחדרו לתוך האוטובוס. אני שמעתי שהיורה הוא דתי עם זקן ופיאות ושהוא לבש מדי ב', כמו שלובשים אנשי מילואים".

רשיד פסיסי, תושב שפרעם בן 41, סיפר כי האוטובוס היה מלא בתלמידות בית ספר ובפועלים ששבו מעבודתם. "ראיתי אותו מולי, שמעתי את היריות", סיפר. זוהר פסיסי, בן 39, סיפר כי שמע ירי ומייד רץ למקום. לדבריו, "זה היה במרחק של 150 מטר מהבית שלי. כשהגעתי ראיתי את ההרוגים, הפצועים והחייל".

ראש עיריית שפרעם, ערסאן יאסין, הנמצא במקום האירוע, אמר ל-ynet: "לצערי, יש לנו שלושה הרוגים. יהודי קיצוני עלה לאוטובוס באזור חיפה וכשהגיע לשפרעם ירה והרג שלושה ופצע עוד מספר נוסעים. התושבים נמצאים במקום והם כועסים מאוד. המצב קשה ביותר. אנשים לא מבינים למה הוא עשה את זה".

יאסין סיפר כי אנשי העירייה והשוטרים קראו ברמקולים וניסו להרגיע את ההמון. לדבריו, "ביקשתי מהם לפנות את המקום, לתת לאמבולנסים להיכנס ולתת למשטרה לפנות את החייל היורה, אבל האנשים רצו לנקום".

"אני רואה באירוע דבר חמור ביותר", אמר. "אנשים רוצים לחיות כאן במדינה ולא למות. אני דורש מהממשלה לקיים דיון ולהתחיל לטפל בקיצוינים. הם מפריעים לנו בחיים. בשפרעם חיים כולם ביחד".

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 05-08-2005, 13:50
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
חבר.. רצח זה רצח....
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "לא על כל המיעוטים צריך להגן..."

זה לא משנה מה מי מו.. הבן אדם רצח אנשים חפים מפשע סתם! הרס משפחות של אנשים שלא עשו לו כלום.
זה בדיוק כמו שהנאצים וקודמיהם היו רוצחים ביהודים וטענו שהיהודים תוקעים סכין בגב האומה דבר שנבע מקיבעון מחשבתי שנאת זרים וטירוף...
אני בטח שלא רוצה שהמדינה שלי תהיה ככה יש לך הוכחות על מי מערביי ישראל שרוצה לפגוע ביהודים אדרבה פנה למשטרה אני בטוח שהוא יעצר אבל רוב ערביי ישראל בסך הכל רוצים לחיות בשקט ולהביא לחם הבייתה.
הראיה -גם היום הם פתחו את החנויות ושברו את השביתה והייתי מבין אותם אם הם היו שובתים אבל אין להם אמונה בכלום כי גם ההנהגה שלהם לא דואגת להם ולא מקדמת אותם...
ישן 05-08-2005, 14:18
  שולה מוקשים שולה מוקשים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.03
שאלה לי אליך...
בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי S - Designer שמתחילה ב "זה ממש לא אותו הדבר"

כמה ערבים אתה מכיר ששונאים את המדינה אם הם כ"כ שונאים אותה למה הם גרים בה ומתנגדים שתספח אותם לרשות?
עיוור אני בטח לא...אם הם כל כך רוצים שאני אמותלמה הם לא נלחמים בי למה הם מנהלים קשרי מסחר עם יהודים ומנסים לחזור לנורמליזציה שלפני ארועי אוקטובר אולי כלפי חוץ אתה רואה את המיליטנטיים שצועקים ומשתוללים כמו ראאד סלאח הזבל הזה.

וגם הצעירים המשולהבים שלו וכ"ו
אבל תסתכל על המבוגרים כמה מהם אתה רואה שחשודים בפעילות טרור? כמה מהם חשודים בריגול.. נכון שהם לא מתים עלינו... אבל זה לא עילה לרצוח\להפלות אותם.. כי אתה במדינה דמוקרטית זכותם לא לאהוב אותי וזכותי לא לאהוב אותם כל עוד אני לא עושה עם זה כלום..... כל עוד אני לא זורק אבנים\רוצח\מסית לרצח.
אם הייתה עילה ולו הקלושה ביותר להכניס אחד מהם לכלא תאמין לי שהיו עושים את זה..
אגב בקשר לעיוורון תגיד לי בבקשה מתי היית בפעם האחרונה ביישוב דרוזי\ערבי ?
ראית אולי במקרה את בתי הספר\התשתיות שם? אל תגיד לי שזו לא אפלייה איך אתה רוצה שיאהבו אותך אם אתהמקיא אותם מקרבך...

שלא תבין לא נכון אני מחזיק דעות ימניות אני אפילו מתנגד להתנתקות אבל אני חושב שממשלת ישראל צריכה לבוא בחשבון עם עצמה ולהבין שהיא לא יכולה מצד אחד להתייחס לערבים כאל אוייב ומצד שני לצפות מהם לנאמנות זה לא הולך ביחד אצל הדרוזים זה עוד יותר חמור כי מתייחסים אליהם כמו לזבל תסלח לי על הביטוי למרות נאמנותם שעמדה איתנה לאורך שנים אז מה הפלא שהנוער הדרוזי כבר לא כ"כ ציוני.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 11:14

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר