לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 28-07-2005, 19:59
  ky86 ky86 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 19.07.05
תשובות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Avi S שמתחילה ב "כמה שאלות על פלס"ר שריון"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Avi S
שלום לכולם. ביום ראשון אני מתגייס לשריון. רציתי לשאול כמה שאלות על פלס"ר של השריון:

א) מבחינת ההכשרה האם פלס"ר שריון דומה לפלסרים של חי"ר? האם המסלול פחות קשה?
יש שאומרים שפלס"ר שיריון נחשב פחות מובחר מהפלס"רים האחרים,אך לדעתי חוץ ממספר מסויים של קורס(לוט"ר לדוגמה שפלס"ר שיריון לא עוברים),אין כזה הבדל בין הפלס"רים(בבקשה אם אני טועה,לתקן)
ב) מה פלס"ר השריון עושה במלחמה הנוכחית נגד הטרור?
מה שכולם עושים מעצרים,מארבים וכו'.שמעתי גם בתוכנית לוחמים שפלס"ר 7 עושים מחסומים אבל אני לא סגור על זה.
ג) אני עברתי את גיבוש הצנחנים אך חתמתי על ויתור כדי להגיע לשריון. האם יש לי אופציה להגיע לפלס"ר שריון דרך ראוין בלבד?
לפי מה שידוע לי,לא רק דרך הגיבוש.בדיוק כמו שאפשר להגיע לצנחנים דרך ראיון,אך לא ליחטיות\סיירות.
תודה מראש.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 28-07-2005, 20:17
  taporik taporik אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
פעולות פלס"ר שריון....

פלס"ר שיריון היו אחראים לתפיסה של "חברינו היקר" ברגותי...
שהוא הבכיר בבכירים....
פעולה שלפני 10 שנים הייתה מבצעת השייטת...
מפעולה זאת, אפשר להסיק שהפלס"ר הוא חוד החנית של הצבא...
יחד עם שאר הפלס"רים....
אני יודע שלמספר גדול יחסית של לוחמי פלס"ר שריון יש עיטורי עוז/גבור וכו'...
וגם לצערינו.. במלחמות ישראל, רבים מלוחמי הפלס"ר נפלו...
גם, רצות שמועות שפלס"ר שריון הולך לקבל תקציבי עתק..
כדי למשוך לחיל השריון חיילים חדשים (אתם בטח יודעים, הביקוש לחיל לא מן הגבוהיים, אך עם קבלת המרכבה החדשה המצב השתפר מאט...)
*

אם אתם גרים בצפון ויצא לכם ביום שישי להגיע לתחנה המרכזית של המפרץ, יצא לכם לראות חיילים מכל החיילות, מקום נהדר לברר דברים ולהסיק מסקנות...
והן שפלס"ר שריון הוא יחידת עילית... מאחל לכם להגיע לשם...
יום ראשון הוא היום שלכם...
טוב, כשהייה לי זמן אני יעשה אשכול "פרידה&ברכה לשריון"
ישן 02-08-2005, 11:11
  stryker69 stryker69 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל stryker69
כללי שמעו אל תדברו שטויות סתם..........
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי sin שמתחילה ב "כמה הבהרות"

כי זה מוריד מהפורום, פלס"ר שיריון (פלס"ר7 נחשבת עם יותר ניסיון) היא יחידה מעולה היא לא יחידת עילית אבל אם מדברים על ניווטים בשטח אז יש להם את אחת הרמות הגבוהות, בקשר לבחור שאמר שהוא ויתר על צנחנים ורוצה להגיע לפלס"ר שיריון אז כל הכבוד יפה מאוד שיש לך מוטיבציה, אבל אני יכול להגיד לך מניסיון שלי בגיבושים זה הכל מאפיה, אני סיימתי את הגיבוש לפלס"ר 7 מהראשונים ולא התקבלתי למה זה? כי לא הייתה לי שם פרוטקציה הרבה מהאנשים שהתקבלו זה בגלל שכבר סימנו אותם מראש,וכמובן שמי שלא התקבל מגיע לגדודים. היום אני נהג טנק בחטיבה ואני לא כל כך מתבאס מזה שאני לא בפלס"ר, אבל יש לי חבר שגם עבר איתי את הגיבוש והוא מבואס ממה שאחנו עושים פשוט טנקים לא מדברים אליו אז קח בחשבון שאם אתה לא מגיע לפס"ר אתה תגיע לגדודים ששמה העבודה זה לא חי"ר אלה טנקים, ומה לעשות יש אנשים שטנקים פשוט לא מדברים אליהם.
אם יש לך שאלות כלשהן שלח לי הודעה פרטית.
ישן 29-07-2005, 11:19
  shikooz shikooz אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.06.04
מה?????????????????????????

שקר וכזב.
באמת שאני מעריך את האתר הזה אבל לתשומת המנהלים,שנותנים להנפצות להיות מפורסמות באתר זה מוריד את הרמה,ברגע שהמנהל רואהה שמדובר בשטות ההוא צריך למחוק את ההערה,לא רק שמקללים אחד את השני,הרי כולם יודעים שפלס''ר 7 היא לא יחידת עלית(לא לזלזל בה) ובטח שזה לא הם שתפסו את ברגותי אלא מטכ''ל....עכשיו כמה אנשים שקוראים את האתר ולא מבינים בנושא,יכולים לחשוב דבר מוטעה וזה חבל..

בקשר לשאלות שלכם...כאחד שעשה טירונות ואימון מתקדם עם פלסר שיריון ועדיין נמצא בקשר עם חלקם אני יכול להגיד לכם בדיוק מהה הם עושים
אז 1 ,כן היא יחידת סיור צפונית ,אבל המסלול שלה שונה מיחידות פלס''ר אחרות כיוון שהיא יחידת פלס''ר של שיריון(יעוד-לפתוח צירים לטנקים) ,ולא להיות חוד החנית של חטיבת חיר.אז כן אפשר להגיד שההבדל בינהם למסלול של סיירת חיר הוא לצערי עדיין עצום...בגלל יעוד שונה
בכל זאת מדובר ביחידה טובה שעושה עבודה מקצועית-הדברים העיקרים במסלול-ניווטים ונהיגה על האמרים

מבצעית מה שהם עושים עכשיו זה תופסים קו צפוני ברמת הגולן ועושים סיורים עם ג'יפים באיזור
בהצלחה..
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:23

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר