לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-07-2005, 22:34
צלמית המשתמש של carish1
  משתמש זכר carish1 carish1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.07.03
שלח הודעה דרך ICQ אל carish1 LinkedIn profile
דוגמאות
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי devilh שמתחילה ב "adam או כל משתמש אחר שמצלם דוגמנות(יעני -פוזות וכל זה)"

הי,

בהצלחה! זה ממש כיף לצלם אנשים - אחד הדברים שאני הכי אוהב לצלם.
בשבוע שעבר צילמתי כמה דוגמניות בסטודיו מאולטר בחנות בגדים שממנה הן יצאו לתצוגה.
אל תשים לב לכונפה החמישית, היא לא קשורה, סתם נידחפה לצילומים.

http://www.carish1.com/poste/1.html

את התמונות שמתי בגלריה זמנית בלבד אז תתרכז בעמוד הראשון שבו הן מצולמות ותראה את הפוזות.

תשים לב לגב זקוף, כתפיים מורמות, חיוך עדין (לא מוגזם) ותזרום איתן שיתנהגו טיבעי.

אני צילמתי את כל התמונות ב RAW ואחרי זה שיחקתי עם התמונות אז תנסה, ליתר בטחון.
אתה מצלם בסטודיו או בחוץ?
שים לב לתאורהנלכונה ומהירות של לא פחות מ 160. צמצם 4.5 ומעלה.

מקוה שעזרתי

משה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-07-2005, 23:13
צלמית המשתמש של Narxx
  משתמש זכר Narxx Narxx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.12.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי devilh שמתחילה ב "adam או כל משתמש אחר שמצלם דוגמנות(יעני -פוזות וכל זה)"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי devilh
קודם כל אני מצטער שמזמן לא כתבתי בפורום(אני עמוס מכאן ועד להודעה חדשה(בקושי הספקתי לגעת במצלמה אפילו)-אני מבטיח שבקרוב אני חוזר בפול ספיד.
נחיה ונראה - אתה מוזמן תמיד
קיצר-יש מצב שמחר אני מצלם מישהי(כאילו בוק) ואני מעוניין לדעת מה לעשות:
טיפים,שליטה במצלמה,שליטה בפוזות(האם להגיד לה איך לעמוד וכו',או להשאיר את זה להחלטה שלה).
תראה, ככל שתהיה יותר מיומן בתחום, אתה תדע איך להזיז ולהעמיד את הבחורה.. ומהצד השני, ככל שהדוגמנית שלך מקצועית ומנוסה יותר, היא תדע לבד איך לזוז. כרגע, אתה לא יודע איך להעמיד אותה, וגם היא, לא ממש יודעת מה לעשות. הטיפים של כריש1 מעלי טובים, אבל ממש לא מחייבים.
כללי אצבע, פורטרט יכיל לרוב את 2 העיניים, והשפתיים.
הצילום הבא יהיה עד מתחת לחזה.
החלוקה הבאה תהיה עד מתחת למפשעה (בתנוחה שהיא עומדת עם הידיים בכיסים, לא לחתוך אצבעות!!) מה שנקרא חצי גוף והלאה לכל הגוף (מלא).
תתעניין, תראה תנוחות שאהבת אצל צלמים אחרים ונסה ליצור אותם גם. לא מבטיח שזה יהיה טוב לדוגמנית שלך, סה"כ, הכל מאוד דינאמי ותלוי בדוגמנית (זויות שטובות למירי בוהדנה, לא תמיד טובות לבר רפאלי).
עם הנסיון בא הגובה.
בהצלחה!
אני אשמח לכל פריט מידע(ואני אשמח עד מחר בבוקר-כי אני צריך את זה,אבל גם אחרי זה אני אשמח).
אין פתרון קסם. זה דבר שייקח לך זמן ללמוד...
תודה מראש על כל העזרה -devilh

ישן 21-07-2005, 01:24
  adamr adamr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.11.04
שלח הודעה דרך ICQ אל adamr שלח הודעה דרך MSN אל adamr
אהלן יואב

קשה לי להאמין שכבר תראה את זה כי כבר מאוחר אך בכל זאת אם תצא לך ההזדמנות לפני הצילומים נצל זאת

חבל שלא ציינת את הלוקשיין של הצילומים והשעה המדוייקת, על מנת שנוכל לעזור לך ויותר מזאת לייעץ לך בהתאם לתנאי הצילום
אגב מה הכוונה באיפה - סטודיו, במקום בחוץ (אם כן איפה, ים? גן אירועים? וכו') או במקום בנוי
בכל אופן

הייתי ממליץ לך לצלם בחוץ, בגלל השעה המוקדמת שאתה תצלם לא יצאו לך מי יודע מה צלליות אז אל תחשוש מזה במיוחד. הפלאש הרגיל של המצלמה שלך לא טוב כל כך למצבים כאלה - (מנסיון) ואני באופן אישי לא אוהב לצלם עם פלאש שהוא לא פלאש חיצוני, אך רבים אחרים כנראה יתווכחו איתי על כך.
הייתי ממליץ לך לנסות בכל אופן לצלם חלק מהתמונות עם פלאש וחלק בלי, הטכניקה באה עם הנסיון והזמן.
פלאש חיצוני אף פעם לא יוצר תאורה קשה מידי, להפך הוא עוזר למקד את התמונה - המהירות סגר גם עולה, והתמונה יוצאת יותר חדה, ובכלל מקבלת אפקט יותר מקצועי.
אין צלמי דוגמנות שמצלמים בלי פלאש חיצוני.

לגבי מה שנרקס אמר
תחשוב טוב על כל פריים, תראה שהחיתוכים מדוייקים עוד במקום. אל תצלם כמו עוד צלם דיגיטלי שסתם זורק תמונות אחת אחרי השניה.
הייתי מעלה לך שרטוט של בדיוק איך כדאי לצלם אנשים מבחינת חיתוכים (כמו שנרקס הסביר) אך אין לי כאן כרגע.
כמו שהוא אמר אלה הם כללי האצבע - החיתוכים מהווים בסיס לכך שהתמונה תצא מחמיאה כלפי הדוגמנית, אך אל תפחד לחרוג מאותם כללים ולהביא לנו גם כמה השראות משלך.

המלצות וטיפים
תן לדוגמנית להרגיש בנוח, תגיד לה את זה.. אל תעמיד אותה יותר מידי בפוזות שלא נוחות לה, תרגיע אותה, תן לה הפסקות מידי פעם..
הכי קל זה לדבר איתן, בזמן הדיבור צלם אותן או תגיד להן דקה לא לדבר ואז תמשיך איתן בשיחה..
תסיח את דעתן אם היא לא בטוחה בעצמה עדיין.
תצלם המון המון תמונות, כל פוזה כמה פעמים, שיצא חד הכל.. מהירות סגר גבוהה, תזהר לגבי הASA, שיהיה נמוך כמה שאפשר (אתה רוצה תמונות כמה שיותר ללא רעש)

אני מקווה שאמרת לה להביא כמה סטים של בגדים, בהנחה וכן, תחליפו מידי פעם סט בגדים..
תמיד יהיה משהו שיהיה מתאים עליה יותר ממשהו אחר, משהו שיעשה את התמונה יותר מזה..
אל תמעיט בערכם של הבגדים שהיא לובשת, כל מה שנכנס לפריים (הדוגמנית, הבגדים שלה, הרקע) לא נמצאים שם סתם, כל דבר בעל משמעות ויכול לשנות את התמונה.

נסה לפתוח צמצם כמה שאפשר, צלם אותה כשהרקע (כמה שיותר רחוק ממנה) על מנת שתשיג טישטוש מרבי של הרקע.
השתמש באביזרים - כובעים, צמידים, שרשרות. אביזרים הם דבר מאוד חשוב בצילומים.

צלמו כמה שעות, אל תתייאש, בסוף אתה תהנה מהתוצאות.

הרבה הרבה בהצלחה יואב =]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:57

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר