לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-06-2005, 18:36
  Orphan Orphan אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.02.05
אני מבין למה אתם עצבניים עליו עכשיו
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבישאקל שמתחילה ב "מגלן"

אבל אפשר גם להבין את השאלה שלו. בסה"כ האנשים פה בפורום גיבשו לעצמם את הגישה שכל היחידות הן טובות באותה מידה "ולכל אחת יש את הייעוד שלה".
אז נכון, אתם צודקים.... אבל בכל זאת יש איזשהו מידרג של היחידות השונות של צה"ל (אף אחד פה לא ישווה את סיירת מטכ"ל או השייטת לאחד מגדודי החי"ר הייעודי או מג"ב לצורך העניין נכון?)

אז בואו נגיד ככה. לאורך השנים הפלס"ר הקנתה לעצמה יותר כבוד משאר היחטי"ות ואף אחד לא יתווכח על זה. כמוכן, במובן הכללי, ה"טובים יותר" בגיבושים של החטיבות נבחרים לפלס"ר (באופן סטטיסטי לפחות) מאשר לפלנ"ט ולפלחה"ן.

מגלן היא יחידה מובחרת שאף אחד פה לא יכתוב לך שחור על גבי לבן מה תפקידה או טבעה. היא לא קיימת שנים בודדות ולמרות זאת יש לה תהילה שאי אפשר להתכחש לה.

הפלס"ר גם כן מאוד נחשב, במיוחד זה של הצנחנים.
בקיצור השאלה שלך היא לאן כדאי להגיע יותר? לאף אחד פה לא תהיה תשובה אבסולוטית, אתה רק תקבל העדפות אישיות או גערות כמו שקיבלת מהחבר'ה למעלה.
כשתקבל בגיבוש יחטי"ות את אחת מהשניים אני בטוח שתשמח מאוד לא משנה איזו תקבל.
בהצלחה!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 27-06-2005, 22:29
  __moshe__ __moshe__ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.06.04
תראה...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי אבישאקל שמתחילה ב "מגלן"

השאלה אומנם קצת "צעירה" כמו שאומרים אבל אני יענה לך בלי יותר מדי חירטוטים מהצד כמו שחלק עשו פה...
מי שטען שאין מה להשוות בין פלס"ר לבין מגלן צדק כי באמת הייעוד שונה ואין קשר...
אבל אם נדבר תכלס אז אתה שואל איזו יחידה יותר "שווה"...
והתשובה היא לא ברורה ולא בגלל שכל אחת והייעוד שלה אלא בגלל ששתי היחידות מעולות....
סביר להניח שמגלן נחשבים היום ליותר טובים (יש כתבה שהתפרסמה לפני שנה בערך על מגלן... הכתבה יכולה לתאר כמה היחידה מעולה) וליחדת מגלן גם סיווג ביטחוני גבוה מאוד... שמעתי מאנשים ביחידה המלצות וגם דיבורים בקשר לזה שהיחידה באמת ברמה גבוהה מאוד (אז נכון שיש להם גאוות יחידה... אבל עדיין) ומדובר ביחידה מגוונת שיש לה הרבה מוניטין וכבוד ונותנים להם לבצע משימות ברמה גבוהה מאוד (שספק אם הפלס"ר עושים) אבל לא אני ולא אף אחד אחר מפה מוסמך להגיד לך מה הם עושים ולא אני ולא אף אחד יודע מה הם עושים... לנו ניתן רק לשאר.... אני במקומך הייתי מעדיף מגלן.. למרות שגם אם הייתי מתקבל לפלס"ר הייתי זורח מאושר... לכן שורה תחתונה שתיהן מעולות ועושות פעולות מעניינות... מקווה שתצליח ושתגיע לאחת מהן... אולי עד אז תחליט לאיזה...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 23:08

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר