לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה עשרים פלוס 20plus.fresh.co.il I'll be back חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חברה וקהילה > 20 פלוס
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2005, 09:31
צלמית המשתמש של EventHorizon
  משתמשת נקבה EventHorizon EventHorizon אינו מחובר  

חבר מתאריך: 21.03.03
יקירי,
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "כשחוסמים קטין גם מעגנים?! נובאמת..לגיטימי לחסום,לגיטימי להכריז-אם כי מיותר,אבל לעגן??"

כשקטין נחסם זה עיניין פעוט, זה ההבדל.
כשקטין נחסם אין זה משהו שפוגע בצורה כזו באחרים, ולכן אין מקום להיתנצלות פומבית ולהסקת לקחים.

הפעם יש.
בבקשה ממך, סמוך עלי שאני אומרת לך, שמאיפה שאני באה עם המטען שאני קיבלתי, יש סיבה לעוגן הזה...
ופירוט רק יפגע עוד באחרים.
למעשה האשכול הספציפי הזה פוגע עוד יותר ומעצים את הפגיעה שכבר הייתה.
אני בטוחה שלא זו הכוונה שלך, אז בבקשה תכבד את ההחלטה,
כי אין בכוונתי לכפות מוסר על אף אחד, או לצנזר את דעתם של אחרים.
אבל כשיש פגיעה חמורה באחד היסודות שאיתם באים כל אחד ואחת מהגולשים כאן,
שהפרטיות שלהם, אשר היא נחלתם האישית, נפגעת בצורה כל כך בוטה- זה דורש, ע"פ שיקול דעתם של מספר אנשים ושלי- הבהרה.

ואם אינך מסכים עם הנ"ל אני מתנצלת וזו זכותך.
רק אל תעצים את הפגיעה.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 23-06-2005, 21:47
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
למה לא?
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "המנהל: אתה רוצה לחסום תחסום, אתה לא חייב לתת דין וחשבון לאיש!, אבל העוגן למה?????????"

הפורום הזה ראה כבר כמה שיאים של שפל, אבל אתמול שברנו כל שיא. זילזול כזה בפרטיות של גולש אחר לא ראיתי בשום פרום אחר בפרש, ולא במערכות פורומים אחרים שאני קורא בהם.
העיניין כל כך חמור בעיני שהחלטתי לעגן את האשכול שמסביר למה סולידי נחסם (ורק כדי להסיר כל ספק, לא אני הורדתי את העוגן מהאשכול). סיבה נוספת שהחלטתי לעגן את האשכול בגללה היא כדי שישמש אזהרה לכולם, הבא שידרוס ברגל גסה כל כך פרטיות של גולש אחר יחסם לצמיתות ולא רק לחודש.

עכשיו תרשה לי שאלה, מה בדיוק הבעיה עם העוגן? למה אתה חושב שהוא לא במקום???

ישן 23-06-2005, 23:42
  שונרא1 שונרא1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.06.03
לילה טוב (-:, יש לי עוד איזה 7 ש' מבחן אצל פרופסור נחמני על מלחמות אזרחים ב12
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "למה לא?"

במאה ה20......ורק הערב התחלתי ללמוד
לעניות דעתי רוב-בוודאי חלק לא קטן-מהגולשים, שהטריח את עצמו לקרוא את מה שכתבת, הבין שקרה משהו לא טוב, שפורסם "משהו", שזה לא יפה ופוגע ולכן סולידית נחסמה.....
אבל מה באמת קרה אף אחד לא הבין, למעט אלה שהיו בסוד העניין/מעורבים, או ערנים מספיק לקרוא כשהדבר כן פורסם.
מה אני (ואולי גם אחרים...) כן הבנתי.
שהמנהל(ים) עשו שימוש לגיטימי, בכלי לגיטמי כנגד גולש (לגיטימי) וחסמו אותו חסימה (לגיטימית) לחודש ימים...
אמ-מה, כפי שהסברתי לאיזה גולש אחר כאן(....)
למרות הפגיעה של הסולידית - חמורה ככל שתהייה, במכוון או שלא
גם חסימה היא סוג של פגיעה (עצמתה כבכול עניין אחר, היא סובייקטיבית)
אז זו הייתה המשוואה שלי, שהובילה אותי לפתוח אשכול בנושא:
חסימה=סטירה
חסימה+פרסום ברבים=סטירה ואגרוף בבטן
חסימה+פרסום ברבים+עוגן=הלו הלו, האם יש כאן רדיפה???
חסימה+פרסום+עוגן+נעילה-שזו כבר דיקטטורה, כי לכאורה אפילו להגיב אין יכולת=הקפצת עבדך הנאמן, ופתיחתו של אשכול זה...
ותו לא!
נסכם (כן, כן אני יודע שאני טרחן...): - כמובן לעניות דעתי -
לחסום משהו זה בהחלט מעשה כשצריך להעשות ראוי שיעשה...
לפרסם למה הוא נחסם, מסופקני, הוא יודע ומי שעוד צריך לדעת יודעת ואפשר היה מקס' לצאת באיזו כותרת כללית, המציינת שאחד הגולשים נחסם (מבלי לציין את שמו!!!!) על רקע מעשה כזה וכזה/הנוגד את חוקי הפורום
כל מה שנעשה בנוסף (להזכיר, פרסום השם,המעשה,העיגון והנעילה) נראההיה לי לפחות כסוג של
"חכה, חכה, אין בעייה... עכשיו לא רק שתחטוף ותחטוף חזק, גם נגלגל אותך בזפת ונוצות...
והלא כל מטרתו של הפורום הזה דווקא (בין השאר) היא:...."אני סבור שכל עוד המילים הנכתבות , הדעות המושמעות , התמונות המועלות..
נטולות גסות לשמה , הסתה בוטה , שידול לעשיית מעשים לא חוקיים .....
כל השאר מותר ..."
ואין צורך לצרף גם את:".....הרשו לי לפתוח באמרה האהובה עלי " אל תעשה לחברך את מה ששנוא עליך..." או את:"...2. תזכרו תמיד שמאחורי כל ניק מסתתר אדם עם רגשות שיכול להפגע אז לכן כדאי לשקול מילים. מי שיפתח אשכול שנושאו פגיעה בגולש אחר יחסם מהפורום....."
כי לא התווכחנו על מהות החסימה, אלא על העוגן ותו לא (יו זו כבר הפעם השנייה....כנראה שאני ממש עייף....)
בממתותא אחי אני חוזר לקהילות המדויימנות של בנידקט אנדרסון ואונס נשים במלחמה.....
לילה טוב
וסליחה אם אתה נפגעת (ו/או כל אחד אחר....) ואם כן אני
מ ת נ צ ל

ישן 24-06-2005, 00:05
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
דבר ראשון
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי שונרא1 שמתחילה ב "לילה טוב (-:, יש לי עוד איזה 7 ש' מבחן אצל פרופסור נחמני על מלחמות אזרחים ב12"

בהצלחה מחר (היום ) במבחן.
בקשר למה שאמרת, אני מסכים איתך לגבי חלק מהדברים. כמו שאמרתי לך בתגובה הראשונה, חלק מהמטרה שלי בעוגן הייתה למען יראו ויראו. ואם נמשיך בעוד קלישאה אז צדק צריך גם להראות, לא רק לעשות. המשל שלך של אגרוף בבטן סטירה וכו' הוא משל דיי מתאים כאן, מה שהגולש הנ"ל עשה זה דקירה בבטן + סטירה + אגרוף והוא נענש בהתאם (ואני בטוח שאם תשאל את זו שניפגעה היא תגיד לך שהוא לא נענש מספיק בחומרה). אשכול העוגן גם נחסם כי באמת לא רציתי שהאשכול הספציפי הזה יתפתח לדיון. בשביל זה אפשר לפתוח אשכולות אחרים (כמו שאתה עשית למשל) ולהתדיין בהם. לא רציתי שחומרת המעשים תאבד בים של דיונים, שיגררו בטח לתגובות לא ממש רלוונטיות לעניין, כמו שקרה בפורום לא פעם. אני לא מבין למה אתה חושב שזו דיקטטורה, בדיקטטורה אמיתית גם האשכול הזה היה ננעל ואתה רואה שזה לא ככה.
בקיצור אתה יכול להירגע, אני לא מחפש אף גולש, והכוונה שלי בנעילת האשכול ובעיגונו לא הייתה בשביל להתנקם או "לגלגל מישהו בזפת ונוצות". המטרה היחידה היא שגולשים אחרים ילמדו מהמקרה ולא יחזרו עליו שוב.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:52

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר