לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-06-2005, 19:46
  rgrg rgrg אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.07.04
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי AutoFinger8 שמתחילה ב "תמונות מפראג!!! היה יפה..."

היי....

אני חייב להקדים ולומר שאכן, פראג היא מקום קסום. בחלקים מסויימים ממנה נדמה כאילו הזמן עצר מלכת. בפראג הייתי לפני זמן רב וכעת אני נזכר עד כמה כדאי לחזור

יש לומר שהרווחת ימים יפים מאוד שם והשמיים שידרגו כמה מן התמונות.

התמונות האהובות עליי הן תמונות 1 ו-4. אני לא יודע לומר בדיוק אם זו הולכת העין הטובה מאוד או התאורה המיוחדת.

1. הולכת עין טובה עם פרספקטיבה מעניינת. "הרווחת" שתי גדות של הנהר (הקרובה וזו של המבנה) וגם פרטים רבים מהגשר. הבחירה בחיתוך והזווית הזו מוצלחים מאוד.

2. תאורה מעניינת ומיוחדת הופכת את התמונה לכאורה לחצי צבעונית וחצי "דהויה", מה שנראה בתחילה כעריכה ואחר כך גורמת לבחון את התמונה שוב ושוב.

3. מדידת האור פחות טובה. ההבדלים בין השמיים השרופים לבין המבנים הכהים יוצרים תמונה בעלת מעט מדיי פרטים. אני מודע לכך שאותה שעה כנראה לא היתה קלה לצילום. אולי כדאי היה לנסות להעלות את הרגישות ומזווית מעט אחרת.

4. זו נראית אכן כמו גלויה. התאורה הזהובה הופכת את התמונה לשלווה וצבעונית מאוד, בצירוף של המים ,העננים וההשתקפויות העדינות. אמנם תמונה מזווית מעט שגרתית, אך עשויה מצויין.

5. האם היה ניתן להתקרב יותר? האם זהו מעקה בתמונה? אם כן, היה פוטנציאל להניח את המצלמה ולצלם בטיימר של כשתי שניות. בערים האירופאיות הללו ניתן לצלם צילומי גגות יפהפיים , אך כמובן שכדאי לכלול בתמונה רק גגות ונוף מלמעלה. זאת כמובן, אם ניתן.

כמובן שזו רק דעתי

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:43

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר