לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-12-2004, 12:00
צלמית המשתמש של snoopy22
  snoopy22 snoopy22 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.12.03
בעיה: ה bios מתאפס מעצמו

שלום,

ברשותי מעבד Athlon XP 2400 ומערכת הפעלה XP. יש לי בעיה כבר חודש:

כשאני מדליק את המחשב הוא נדלק אבל הוא לא סופר זיכרון ולא ניתן להיכנס לBIOS, בקיצור
מסך שחור. זאת לא בעיה של מסך, וגם לא בעיה של ספק כי אני רואה שהמאווררים עובדים ושמגיע חשמל לחומרה. בדקתי וזאת גם לא בעיה של זיכרון.

הזזתי את ה jumper על הלוח אם(זה שמאיט את מהירות המעבד) והמחשב נדלק כראוי, שמתי לב שמהירות המעבד אחרי הזזת ה jumper היתה 2700+, מה שאומר שבמקור היה לי overclocking של יותר מ 3000 וזאת הסיבה שהוא לא הצליח להידלק, כאשר שיניתי ב BIOS ל load optimal, והזזתי בחזרה את ה jumper המחשב פעל כראוי במהירות 2400. הבעיה שלי היא שכל פעם שלישית בערך שאני מכבה\מדליק את המחשב ה BIOS מתאפס לי בחזרה ועושה לי שוב overclocking ואז אני צריך לחזור על התהליך של הזזת ה jumper מחדש. ניסיתי לעדכן את ה BIOS וזה פתר לי את הבעיה לשבועיים בערך, היום הבעיה חזרה לי, ואפילו שאני מזיז את ה jumper המחשב לא מגיב ולא ניתן להיכנס ל BIOS, אין לי בעיות של טמפ' גבוהה, כבר בדקתי את זה.

מה שאומר שכנראה הלוח-אם נדפק ואני צריך להחליף אותו(לוח מסוג gigabyte) אבל כבר נגמרה לי האחריות עליו... יש לציין שהלוח בן קצת יותר משנה.

מה אני עושה?? אם למישהו יש פיתרונות או שהוא חושב על כשל במקום אחר שלא בדקתי, אשמח לשמוע...
בתודה מראש, אופיר
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר