לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-06-2005, 20:59
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

חבר מתאריך: 27.01.04
גם כשמדובר במעבדי AMD מומלת לחכות עד שיגיעו לשוק,
בתגובה להודעה מספר 4 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "אני לא מבין, כשמדובר על כפול הליבות של AMD"

באופן כללי לא הייתי נוגע בפרסקוט ולא בכפול הפרסקוטים, הדבר היחיד שמשחק לטובת כפול הפרסקוטים זה המחיר, לכן אני ממליץ לחכות ולראות האם הוא באמת יהיה זול.

אין צורך בפרובוקציות בהודעה שפותחת את האשכול, זאת פשוט גסות, זה נראה כאילו אתה תוקף את הפורום או מתגרה בו - מיותר.

כפול ליבה זה דבר טוב, אם יישומים שלא יודעים לנצל ריבוי מעבדים לא מטרידים אותך יותר מידי ואתה רוב הזמן עוסק ביישומים שמנצלים ריבוי מעבדים אז יש לשקול את כפול הפרסקוטים ב 2.8 גיגה הרץ, מצד שני אם אתה באמת משתמש מקצועי אז כדאי לך ללכת על הדבר האמיתי והיותר איכותי.

עלפי מה שידוע עד כה, ה 820 יקר יותר ממחירו הרשמי יותר מאשר האתלון 64 X2, צריך להוסיף את עלות הלוח ואת עלות ספק הכח - נחכה לראות מחירי שוק אמיתיים.

נערך לאחרונה ע"י תפוחים בתאריך 06-06-2005 בשעה 21:11.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 06-06-2005, 22:02
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
מצטער שזו הרגשתך, אבל לא התכוונתי להתגרות בך או בפורום.
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "גם כשמדובר במעבדי AMD מומלת לחכות עד שיגיעו לשוק,"

פשוט נראה לי שהפורום, בצדק מצודד חזק מאוד ב AMD ומתעב את אינטל בגין סיבות רבות ..... מה שמעניין אותי הוא האם בגלל זה יקטלו מראש את השלשה של אינטל, למרות שכפי הנראה היא המוצר היחיד שהצרכן הביתי יכל להרשות לעצמו, או שימשיכו להלל את ה AMD ואף אחד לא ירכוש אותם בשנתיים הקרובות, מפאת חוסר תקציב.

מלבד זאת הביקורות במבחן הסבולת של טום, מראות הפרש של 7 מעלות (במאמץ)בין המעבדים של AMD ל INTEL, שזה לא כ"כ הרב, ועל פניו נראה שהאינטל משתלם במאות אחוזים על יריבו(גם אם אינטל תפסיד מזה- אותי בתור משתמש זה לא מעניין).
בכל מקרה כוונה להקניט לא היתה פה, ואם היה משהו פוגע, הוא נאמר בבדיחות הדעת, ואני מצטער עליו אם פגע בכם.
ישן 06-06-2005, 23:19
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

אתה מצטער אבל ממשיך עם הערות מוזרות ע=ל עוד שנתיים
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "מצטער שזו הרגשתך, אבל לא התכוונתי להתגרות בך או בפורום."

ועל כך שהפורום "מהלל" מוצר כלשהו, כלומר, מוטה.

תפנים, כל סדרת המוצרים של אינטל שמבוססת על הפנטיום 4/זיאון היא פגומה, תקולה, פאדיחה, זה המצב, מי שמכחיש זאת פשוט משקר.
תעקוב אחר מבחן המאמץ של טום חומרה, מערכת האינטל כבר קרסה 3 פעמים. תקרא את המאמר הבא:
http://www.digit-life.com/articles2...64-x2-4800.html

מחיר כפולי הליבה של אינטל זול בגלל שהיא יכולה להרשות לעצמה למכור במחיר נמוך רק כדי למנוע סחף לכיוון AMD, כאשר AMD תעבור מפרוסות סיליקון של 200 מ"מ ל 300 מ"מ ומייצור ב 90 ננו מטר לייצור של 65 ננומטר מחיר כפולי ומורבעי הליבה שלה יירד - זה יקרה בעוד חצי שנה בערך, לא בעוד שנתיים.

כיום אינטל מייצרת על פרוסות סיליקון של 300 מ"מ עם תהליך של 90 ננומטר.

המוצר של אינטל נחות מהרבה בחינות אם לא פסול על הסף, אין מתנות חינם, אם הוא זול בהרבה מכפול ליבה אחר יש לכך סיבה טובה מאוד.

אתה מוזמן לשחק DOOM3 ב 1600 על 1200 עם פרסקוט (כפול ליבה או לא , זה לא משנה) ב 2.8 גיגה הרץ, בהצלחה, נראה אותך. כפול ליבות זול זה נחמד, אבל לא ברור לי מי בדיוק קהל היעד שלו.
ישן 07-06-2005, 00:54
  yonishtr yonishtr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 04.03.05
טוב תפוחים אתה גורר את זה לויכוח אמוציונאלי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי תפוחים שמתחילה ב "אתה מצטער אבל ממשיך עם הערות מוזרות ע=ל עוד שנתיים"

אני כתבתי מצודד ובצדק- לא מהלל, לא מוטה...אני כותב מספיק שטויות עוד לפני שמשנים אותם- אז בבקשה לא לשנות.
ברור לי שהמוצר של AMD הוא איכותי לאין שעור, מה שהתכוונתי הוא שבעקבות המחיר(שמה לעשות הוא כן פונקצייה), צריך לשקול לבדוק מחדש את כדאיות רכישת האינטל.
ושאולי ה AMD טוב יותר,אבל האינטל ביפני עצמו הוא רכישה טובה.

עוד דבר שביקשתי : לינקים, מבחנים ועובדות, ולא באתי מעמדה של "יודע כל" רציתי להשכיל, ולשמוע מה לחברי הפורום הנכבד לומר בנושא, משום שאני מתלבט בו בעצמי.
דבר נוסף במבחן ששלחת לינק יש בחינה של ה840EE- הוא לא מעניין אותי או כל מי שיקנה כפול ליבה מאינטל, מה שמעניין יותר הם דיגמי הביינים הזולים: 820,830

דבר נוסף: איך אתה לא יודע מה יהיה המחיר של אינטל בשבוע הבא, ואתה יודע שעוד חצי שנה מחירי AMD (כפולי ליבות)- יהיו סבירים.

נערך לאחרונה ע"י yonishtr בתאריך 07-06-2005 בשעה 00:56.
ישן 07-06-2005, 02:18
  תפוחים תפוחים אינו מחובר  

תשמע, יש לי אף למי שבא לתרום ולמי שבא לעשות מהומות,
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי yonishtr שמתחילה ב "טוב תפוחים אתה גורר את זה לויכוח אמוציונאלי"

צורת ההיתנסחות שלך לטעמי מעידה משהו על פרובוקציה, ימים יגידו אם באת לתרום או למטרות אחרות.

לגופו של ענין, הסקירה משקפת את כל כפולי הליבות, למעט מהירות שעון אין הבדל (משמעותיים) בין הדגמים השונים של שתי החברות.

לגבי המחיר, דווקא לטווח הארוך קל להעריך שהמחיר יירד (בגדול) כאשר הייצור יעבור ל 65 ננו מטר, זה ברור, אבל גם לטווח הארוך וגם לטווח הקצר מחיר שוק מדויק אני באמת לא יודע. מהמעט שראיתי עד כה (הזמנות מוקדמות) המחיר של האינטל יותר גבוה ממחירו הרשמי, אבל מוקדם עוד לקבוע באופן נחרץ אבל אני לא אתפלא אם אכן ה 820 יהיה מוצר שיהיה קשה להשיג אותו.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:35

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר