לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 27-05-2005, 18:33
  1_xXx_ 1_xXx_ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 26.09.04
מזל טוב וברוכים הבאים למשפחה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי FuRiOuS_Revenge שמתחילה ב "יו אני לא מאמין"

אני רוצה לאחל לכולם המון מזל טוב ואני יודע כמה משמח זה אני זוכר כמה צעקתי , כייף מטורף.
אני התגייסתי במרץ 05 ויצאתי לקורס חובשים ואני יהיה חובש ב-202 של אוגוסט אז אולי אני יהיה עם חלק ממכם בפלוגה.
בקשר לגיבוש יחט"יות ודובדבן: אתם צריכים להתכונן לגיבוש הכי קשה שעשיתם והוא לא מתקרב בכלל אבל בכלל לרמה של גיבוש צנחנים , הוא קשה פי עשר יותר. ישר שהגעתי לב"אח צנחנחים אז כל החברה של המחזור לפניינו אמרו לנו שהגיבוש קשה וכל מיני שטויות כאלה ואמרו לנו למה לכם לצאת? יש מלא שנפצעים וחלק הולכים להיות ג'ובניקים וחלק בכלל יוצאים מהצבא (אני מכיר אישית שלוש) ואנחנו הקשבנו להם ולקחנו בחשבון אבל הגיבוש היה הרבה יותר קשה ממה שהם אמרו , מי שעשה גיבוש נוסף לפני גיבוש צנחנים כמו שייטת , מטכ"ל וכ'ו אז יש לו קני מידה אבל יש גם הרבה שהגיבוש היחיד שהם עשו זה צנחנים (כמוני) והגיבוש היה ממש מטורף וגם השטח של הבא'ח לא הכי כייף לעשות שם את הגיבוש.
עוד דבר שמאוד חשוב זה : אתם באמת צריכים לרצות את זה. אם אתם רוצים באמת וחולמים לד'וג להגיע לסיירת אז אתם צריכים לעשות הכל כדי לסיים את הגיבוש . לפי דעתי אני איפה שהוא ויתרתי לעצמי ונפלתי בנקודת שבירה הקלאסית ויכול להיות שגם לא רציתי את זה ממש.
בקיצור , תתכוננו לדבר הכי קשה שעשיתם ותכניסו לעצמכם מעכשיו דברים לראש ותתחילו לדמיין בראש ( חחחחחח למרות שזה לא עזר לי ולא התקרב גם לדמיונות שלי) ותנו מעצמכם הכל כי בסוף זה שווה את זה. ואחרי הגיבוש יחטיות אתם תסתכלו על הגיבוש של צנחנים וקרעו מצחוק.
שיהיה לכולם המון המון בהצלחה . אולי עוד ניפגש ואתם מוזמנים לשאול שאלות.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:06

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר