לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 18-05-2005, 09:58
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
למה אני לא מופתע בכל פעם מחדש??
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dododo שמתחילה ב "מנהל מקרקעי ישראל פנה לחברת מהדרין שבשליטת בשיא, לרכוש קרקעות ניצנים."

ולמה בכל פעם מחדש אני מרגיש איך הבחילה עולה לי למעלה ואני עומד להקיא .( בעצם אולי אני בהריון? ) ואם זה לא היה עצוב ומטופש זה היה אפילו מגוחך.

מי שראה אמש בחדשות את מופע האימים של אדון שרון בסיור בשטח ויכול להזכר מימים לא רחוקים במיוחד איך דון שרון עמד על גבעות דומות לאלה שעמד עליהן אתמול וצעק על המתיישבים -תתחילו לעבוד האישורים יגיעו אח"כ. אתמול הקרבן היה בר גיל. כשיגיעו לבית המשפט הוא יגיד -לא התכוונתי שיעברו על החוק. כמובן הכל במסגרת החוק.

גם הענין הזה של יונתן בשיא כולו במסגרת החוק. איש הבולדוזר לא רואה את אף אחד ממטר. החוק הוא המלצה בלבד ואח"כ ידאג להטיל את האשמה על מישהו אחר, בניו, חבריו, עובדיו ,שריו. מה זה חשוב. העיקר שהוא יצא נקי.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:42

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר