לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-05-2005, 10:21
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
אני לא מחסידי רב זה או אחר
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי dkdkd שמתחילה ב "לדברי הצעיר הרב ידע על התעללות. ואפילו אמר לרב אתה לא מתבייש בתור רב"

ואני גם לא מצדיק בכלל את מה שעשו ל"מאהב" הזה.
אבל אני חושב שאתה מגזים. ה"צדיק" הגדול , המאהב עאלק רוצה ללמד את הרב איך להיות רב.
אפשר לחשוב , ילד מטופש שניסה להתחיל עם בת הרב. אז כל זמן שהיא חיה בבית הרב -היא צריכה לחיות לפי כללי החיים שמכתיבים שם - אם זה לא מוצא חן בעיניה והיא בגירה -שתעזוב את הבית. אם היא קטינה ו/או נסמכת על שולחן אביה שתכבד אותו.
עובדה שאחד מבני הרב- זה שחשוד במעשים הפליליים עזב את בית הוריו וחי לפי קוד התנהגות שונה לחלוטין.
אני חוזר שוב על דברי, אני לא חסיד של הרב ודאי שלא מצדיק את המעשים שעשו בילד הזה, מצד שני צריך בהחלט להבין את הכעס של בית הרב על ההתנהגות הכללית של הבת ושל המחזר. בקהילות האלה יש דרך מסודרת מאד איך מפגישים זוג. ואם זה לא מוצא חן בעיני הבת -כשתגדל -יש לה את כל הזכות שבעולם לעזוב ולחיות לפי קוד התנהגות שונה.
אתה לא יכול לחיות בבית זכוכית ולזרוק אבנים. זה לא עובד.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 08-05-2005, 13:33
  אביב05 אביב05 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.05
למה מוזרה??
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי תום קלנסי שמתחילה ב "חטיפה ותקיפה פיסית זה פשע."

אני אמרתי משהו כנגד ענישה על עבירה פלילית? אם תוכח עבירה פלילית ע"י מאן דהו -נא להעמידו לדין ולמצות את עונשו.
אני פשוט לא אוהב את כל הרוח והצלצולים שמייצרים מסביב. בגלל שמדובר ברב הראשי ובבני משפחתו עושים מזה יותר ממה שבאמת יש בזה .
בארצנו הנחמדה נעשים מעשי עוול גדולים הרבה יותר ואין פוצה פה ומצפצף. לדוגמא-היום מעביר מבקר המדינה את הדוח האחרון שלו. (הוא פורש מהתפקיד) סתם מקריאת חלק מהדוחות הקודמים שלו אתה רואה כמה עוולות נעשות כאן בסמכות וברשות.
אמצעי התקשורת מקדישים לדוח במקרה הטוב 10 דקות בלילה ובכך תם הענין.

אתמול נתפסה חבורת אנשים במעשה אונס קבוצתי בחיפה- הקדישו לכך בדיוק כותרת צדדית.

היום נתפסה חבורת נערים במעשה אונס קבוצתי -כותרת צדדית וחסל.

במהלך סוף השבוע נהרגו 8 בני אדם בתאונות דרכים - מי עוסק בכך?? בנ י המשפחה וזהו!

אבל כשיש כזה סיפור עם הבת של הרב הראשי -חכה ותראה מה יהיה כאן. עוד יאשימו את הרב בנסיון לרצח לפחות (זוכר אחד אריה דרעי??). כולם מלקקים את האצבעות כי מה? היה כדבר הזה במקומותינו??

אז אל תתחסד. זה הכל.

נערך לאחרונה ע"י אביב05 בתאריך 08-05-2005 בשעה 13:36.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:27

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר