לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-11-2012, 22:18
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בעור חמץ: חגי מטר יפסיק לקבל שכר ולהרוס את המקום שמשלם לו במקביל
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי רומק שמתחילה ב "מסתמן-כך יראה מעריב החדש: בן כספית בחוץ,קלמן ובן דרור בפנים"

http://www.mako.co.il/special-mako-...0&pId=565984153

מעורר גיחוך מפגן האהבה העצמית והבכיינות של יצורים פתטיים שמשום מה ניתנו בידם מקלדת והזכות להספים את העם השנוא עליהם.

יש שם איזה אחד שכבר יודע שהעיתון החדש הוא מאוס יותר מהזבל שהוא וחבריו הנפיקו מבלי שפתח אותו ואחת שבוכהעל שמעריב מגעגע כבן צבי למרות שמעולם לא הזילה דמעה כשהעיתון 'שלה' געה וקרקר כמו איסמעיל הנייה ואחמדיניג'אד.

יאללה, לכו הביתה. נראה אם לקרנות הזרות יש מספיק כסף לסדר ג'ובים חדשים לכולכם אצל פונדקאי תועה אחר.

מחפשים רעיון לתחקיר? הנה קחו בחינם: מתי, באיזה הליך מפוקח ובאלו קולות נבחר חגי מטר ל'יו"ר ועד עובדי מעריב"? מה, לא רעיון טוב לכתבה?

נערך לאחרונה ע"י .ישראלה היפהפיה בתאריך 10-11-2012 בשעה 22:37.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-11-2012, 22:31
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
הרגשתי רע עם עצמי שאני חש שמחה לאיד. עכשיו הוקל לי
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בעור חמץ: חגי מטר יפסיק לקבל שכר ולהרוס את המקום שמשלם לו במקביל"

לא חש שמחה לאיד למי שפוטר, אלא ספציפית למי ששנים התנהג כמי שצריך להיות מפוטר, כולל כל המשתתפים בכתבה.

אחד אנרכיסט, אחת כתבת רכילות שרומזת שהעיתון יהיה משונה בגלל הבעלים החדש (עיתון בלי מדור
רכילות הוא כנראה לא מספיק מעמיק בשבילה) ועוד אחד כתב ספורט בכיר שהעיתון החדש "מאוס" בעיניו (ישראלה הסאבטקסט מאוד ברור. העיתון "מאוס" זו דרך אחרת לומר שהפאשיסטים הפרימיטיביים שרצחו את רבין השתלטו עליו)
על בן כספית אני לא רוצה לכתוב, מדובר בתופעה. עיתונאי בינוני מינוס שהוחזק במשך שנים על ידי הבעלים רק משום שהיה לו סכסוך עם שרה נתניהו אותו הוא מחזר שוב ושוב בעיתון ובבלוג וב - nrg ובכל מקום אפשרי.

גם רוב רובם של שאר עיתונאי מעריב לשעבר (בוודאי אלה שפוטרו) הם חבורה של לא יוצלחים חסרי כשרון. אומנם העיתונות היא במצב קשה בגלל הקשיים בפרינט בעידן האינטרנט, אבל הם הצליחו לגרום להפסדים מהירים שיכלו לעורר תחרות בספר השיאים של גינס.

למרבה הצער, אני יודע שיום אחד יתהפך הגלגל. הרי גם בן צבי לא מסוגל להוציא מים מסלע, עיתון מעריב ימשיך להפסיד, אין שם שום דבר שעשוי להשיא רווחים לבעלים. מעניין למה הוא קנה את העיתון? למה הוא עשה את זה? אולי רצה שהשמאל יאהב אותו. סליחה, שכחתי, העיתונות לא שמאלנית

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:56

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר