לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-09-2012, 18:14
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
דב חנין: יש לתמוך בפירוז האזור מנשק גרעיני

ח"כ דב חנין (חד"ש), תקף הבוקר (חמישי) בחריפות את התנגדות הממשלה לוועידה שתדון על פירוז המזרח התיכון מנשק גרעיני, יוזמה של מדינות ערב הזוכה לגיבוי ממשל אובמה, וקרא לקיים הידברות עם הקהילה הבינלאומית בנושא [...] במקום ליזום מלחמה אזורית חדשה", אמר חנין, "חיוני ואפשרי לקדם מדיניות בכיוון ההפוך לחלוטין: לחדש תהליך שלום על בסיס יוזמת השלום הערבית (שאומצה גם על ידי הפסגה המוסלמית, כולל אירן), ולתמוך בתחילת הידברות לפירוז האזור מנשק להשמדה המונית. הידברות כזו לא תהיה פשוטה אבל היא חיונית וגם אפשרית.

http://news.walla.co.il/?w=/2686/2569170

----------------------------------------------------------------------

הנה עוד הוכחה שזה שיש לך תואר דוקטור לא אומר בהכרח שאתה גם חכם. כשהסכמי השלום שכבר נחתמו עומדים על כרעי תרנגולת ולא בטוח אם ישרדו, הגאון רוצה שנחתום על עוד חתיכת נייר ושנוותר על תעודת הביטוח היחידה שיש לנו בשכונה המטורפת שבה אנחנו חיים.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 20-09-2012, 18:31
צלמית המשתמש של פסטן
  פסטן פסטן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 14.12.09
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דב חנין: יש לתמוך בפירוז האזור מנשק גרעיני"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי rubber_duck
הנה עוד הוכחה שזה שיש לך תואר דוקטור לא אומר בהכרח שאתה גם חכם. כשהסכמי השלום שכבר נחתמו עומדים על כרעי תרנגולת ולא בטוח אם ישרדו, הגאון רוצה שנחתום על עוד חתיכת נייר ושנוותר על תעודת הביטוח היחידה שיש לנו בשכונה המטורפת שבה אנחנו חיים.

לא שאנחנו באמת צריכים עוד הוכחות.
אבל למה אתה חושב שהוא לא חכם? הוא חכם מאוד, ומשתייך לאויבינו.
בעצם...
בשנת 2000 קיבל תואר דוקטור למדע המדינה מטעם אוניברסיטת תל אביב. עבודת הדוקטורט שלו עסקה בנושא "שיח והגמוניה במפלגת פועלי ארץ ישראל ובמפלגת הלייבור הבריטית: דפוסי שינוי, השתמרות, המרה".
אולי כדאי שאחזור בי מדברי...

אמר פסטן: שניהם גרועים, אבל עדיף להיות טיפש מאשר שקרן.
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

ישן 23-09-2012, 06:52
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.01.12
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "החרדים לוקחים את מה שמגיע..."

מה הקשר בין כסף שמוציאים על X להוצאת כסף על ישיבות? לפי ההיגיון הזה אני יכול לומר שאם נותנים עשרות אלפי שקלים בחודש לחברי כנסת שלא עושים כלום אז גם לי צריך לתת. אין קשר בין הדברים.

חוץ מזה, הבעיה עם החרדים לא מסתכמת בזה שהם דורשים ומקבלים כספים לישיבות ולקצבאות. מדובר במגזר גדול שהתרומה שלו לחברה היא מינורית והתביעות שלו מהחברה לא הגיוניות החל מההתעקשות על הדרת נשים (באוטובוס, ברחוב, בפרסומות, בטקסים), דרך ניסיונות לכפות את הדת באזורים עם רוב חילוני, ודרך השתתפות בצבא במספרים אפסיים ועד חליבת כספי ציבור למטרות שלא תורמות דבר להתקיימות המעשית של המדינה או להקלה על הציבור שמחזיק את המדינה על הגב.
ישן 23-09-2012, 13:20

בתגובה להודעה מספר 20 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]בתור..."

זה מפריע לי כמו שמפריעים לי ערסים ששמים רגליים על המושבים ושמועים אבי ביטר בפול ווליום באוטובוס. זה מפריע לי כמו שמפריע לי שאנשים לא קמים למבוגרים כשהאוטובס מלא עד אפס מקום. זה מפריע לי כמו שמפריעים לי אנשים שמתפרצים לבתים של אחרים ללא הזמנה. אבל יותר מפריע לי שאתה מכתים ציבור שלם בגלל מעשים של יחידים מתוכם. כשאתה נתקל בערס ששם זין על כולם ומשמיע בקולי קולות את ביטר תוך כדי שהוא שם רגליים על המושב מולו אתה מאשים את כל המעריצים של אבי ביטר, או שברור לך שמדובר באדם ספציפי שהקבוצה שאליה הוא משתייך לא אשמה בהתנהגות שלו? אני בטוח שבמקרים אחרים אין לך בעיה לעשות את ההפרדה הזו, אז למה במקרים של החרדים אתה (ועוד לא מעט אנשים אחרים) לא מצליח לעשות את ההפרדה? ושיהיה ברור - אני לא חושב שהחרדים כקבוצה הם תליתות שכולן תכלת, וגם לי טענות כלפיהם, אבל להאשים אותם בכל מה שקורה במדינה הזו זה פשוט טפשי.

ישן 23-09-2012, 13:53
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "זה מפריע לי כמו שמפריעים לי..."

ציטוט:
למה במקרים של החרדים אתה (ועוד לא מעט אנשים אחרים) לא מצליח לעשות את ההפרדה? ושיהיה ברור - אני לא חושב שהחרדים כקבוצה הם תליתות שכולן תכלת, וגם לי טענות כלפיהם, אבל להאשים אותם בכל מה שקורה במדינה הזו זה פשוט טפשי.

לחרדים פשוט יש נטייה למשוך אש בכמות הרבה יותר גדולה מקבוצות אחרות באוכלוסיה. סביר להניח שזה נובע מזה שיש להם כישרון בלהרגיז בהמון מישורים שונים במקביל ככה שפלחים שונים באוכלוסיה חשים כלפיהם תיעוב והתיעוב הזה הפך למאין מכנה משותף של כל מיני תתי-קבוצות (רוסים, מזרחיים חילונים, אשכנזים חילוניים, דתיים לאומיים). הם מפגינים זלזול או דעתנות מתסיסה לגבי כל מיני נושאים: גייז, נשים, מה אנשים יכניסו לפה, יציאה לעבודה, שירות בצבא, אתיופים, לימודי ליבה, גויים, נישואין, ברית מילה, בלה, בלה, בלה, בלה.

אני לא חושב שהם אשמים בכל מה שקורה במדינה וגם לא כתבתי את זה. מה שכן, הם הפכו את עצמם לקבוצה מיותרת. אין בהם שום תועלת. תדמיין תרחיש שבו מחר בבוקר כל החילונים והדתיים הלאומיים נעלמים לעומת תרחיש שבו כל החרדים נעלמים. הערבים יכבשו אותם תוך שתי שניות וחצי.
ישן 23-09-2012, 14:38
צלמית המשתמש של צ'אקי.
  צ'אקי. צ'אקי. אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 24 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "כל החרדים מושכים אש? לכל..."

ציטוט:
אתה, כמו הרבה אנשים במדינה הזו ובתקשורת בעיקר, נטפלים לאלה שאתם חושבים שהם חלשים ולא יוכלו להגן על עצמם.

אבל אני לא חושב שהם חלשים ולא יכולים להגן על עצמם. להיפך, אני חושב שהם מסוכנים ומתוחכמים ועושים עבודה מעולה בלהשיג מה שהם רוצים. אני לא רואה מה התכלית בלהתחיל להתפלסף על זה שרק X חרדים מתוך כל 10 מהווים בעיה. אני לא תופס את עצמי כיפה נפש. להתחיל להתקשקש עם עצמי ש"יש ערבי טוב ויש ערבי רע או יש חרדי בסדר ויש חרדי לא בסדר" זה בזבוז אנרגיה. כמו שהחרדים רואים את כולנו בתור החמור ככה אני רואה כולם בתור זה שרוצה לטפס לי על הגב. מה אכפת לי למשל אם יש (נגיד) 2,000 חרדים בצה"ל? איך זה משנה את התמונה הכוללת? זה לא משנה אותה ונוח לי עם תפיסת המציאות שלי.
ישן 23-09-2012, 14:50

בתגובה להודעה מספר 25 שנכתבה על ידי צ'אקי. שמתחילה ב "[QUOTE=rubber_duck]אתה, כמו..."

ברור שזה לא משנה לך, למה לקלקל שעיר לעזעזל טוב עם העובדות? כשכתבתי חלשים התכוונתי לחלשים בתקשורת החילונית. יש שם מספיק "עיתונאים" וכותבים שיכתבו עליהם חצאי אמיתות ושקרים מלאים, אבל אין מספיק עיתונאים או כותבים שיגנו עליהם ויחשפו את השקרים כשהם נכתבים. החרדים משיגים מה שהם רוצים בגלל שהם מצליחים לשחק את המשחק הדמוקרטי הרבה יותר טוב מאשר אנחנו החילונים מצליחים, אבל במקום לבוא בטענות למגזר שלך אתה בא בטענות אליהם. אם לשנוא אחרים בגלל שהם שונים ממך עושה לך טוב אני האחרון שאמנע את זה ממך, מה שאני כן אעשה זה להגיב בכל אשכול שנאה כזה (לא רק שלך) כדי להזכיר לשאר גולשים שיש עוד צד למטבע.

ישן 24-09-2012, 08:48
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
בתגובה להודעה מספר 27 שנכתבה על ידי בנג'ו שמתחילה ב "נוו ו? אפשר לחשוב שזה קורה כל..."

אם אתה חושב שכל המקרים שקורים מדווחים אתה חי בבועה.
אין לי מושג כמה פעמים ביום או פעם בכמה ימים קורה מקרה כזה, אך במשך השנים האחרונות (5 שנים בערך) קרה לי אישית שני מקרים שפנו לידידה/חברה שלי שישבה לידי בבקשה שיפנו את המקום ויעברו אחורה. כלומר קרו יותר מקרים כאלו, אבל שני אלו זכורים לי כי הם גלשו למעבר לבקשה (שנגיד והיא לגיטימית) לאלימות מילולית, ובאחת הפעמים היה כמעט עימות פיזי. ובנוסף פחות או יותר באותו פרק זמן (טוב מאט יותר) אמא שלי ואחותי הוטרדו 3 פעמים שאני זוכר.

אני לא הולך לבצע חישוב סטטיסטטי (ובכל מקרה המדגם לא מספק), אבל אני אציין שלרב הקווים שבהם אני נוסע הם ללא חרדים (ובכל מקרה אני לא נוסע הרבה), אז סה"כ מתוך המקרים שנסעתי עם קבוצה גדולה של חרדים באותו אוטובוס *אצלי* ההתרשמות היא שהטרדת נשים אינה ארוע כה נדיר כמו שאתה מתאר.
לא ניתן להשליך מהמקרה שלי אל הכלל אבל אני חושב שאני לא כזה חסר מזל...
ישן 24-09-2012, 09:00
  Harmonic Oscillator Harmonic Oscillator אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.05.12
בתגובה להודעה מספר 31 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אם התוצר שלהן נמוך מההשקעה,..."

נכון שהשיטה שבורה ודרך הניצול היא אותה דרך ולמרות זאת דווקא יש הבדל, נכון שגם פה וגם שם הלכו חצי מליארד. אבל החקלאים למשל מיצרים מזון ובכך שומרים על עצמאות מסויימת של מדינת ישראל במשאב חיוני. החקלאים מייצאים פרות לאירופה וכך יותרים דימוי חיובי למדינת ישראל (גם אם לא שימוש יעיל לכסף). החקלאים מפתחים ותומכים בפיתוח של זנים חדשים של צמחים (שדווקא רווחיים יותר) ובזכות החקלאות ושיטות ההשקיה המפותחות בארץ ניתן לייצא את הטכנולוגיות תמורת תמלוגים (גם אם לא תמיד חומריים או מידים - אפריקה).

ההבדל השני הוא כמה אנשים מתפרנסים מאותה השקעה, אם בחצי מיליארד אני מממן 5 מנכ"לים או 100,000 עובדי חקלאות יש הבדל (ייתכן שהיתרון כאן הוא דווקא לטובת החרדים, אין לי מספרים).
ישן 24-09-2012, 00:48
  קגנס מנהל קגנס אינו מחובר  
מנהל

חבר מתאריך: 31.07.06
חנין לא מפתיע אותי כמו היכולת להגיע מימנו לדיון סוער דווקא על החרדים...
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי rubber_duck שמתחילה ב "דב חנין: יש לתמוך בפירוז האזור מנשק גרעיני"

ככלל, פירוז מנשק גרעיני זה רעיון נהדר. חבל רק שבמקרים של עימות בין כוחות לא פורפורציונאלים בעוצמתם הקונבנציונאלית, שבהן לצד הגדול רצון לא בר כיבוש להשמיד את הקטן, אין דרך פרט לחימוש גרעיני ליצור הרתעה. אפילו נאט"ו, שפער העוצמה הכמותי בינה לברית ווארשה היה קטן בהרבה מזה שאנחנו סובלים מימנו, הסתמכה על נשק גרעיני כאופציה ריאלית יחידה לבלום התקפה כוללת מצד הרוסים וגרורותיהם.
ולגבי תוצאות עימות גרעיני אני ממליץ על הסרט "היום שאחרי".לא הכי מדויק בעולם אבל בהחלט מעביר את המסר. לסרט במלואו-

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
ומי שמעונין רק בחמש דקות של סצינת ההתקפה הגרעינית בשביל קצת מוטיבציה בנושא האירני-

לצפייה במקור באתר YouTube, לחצו כאן.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:04

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר