לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-09-2012, 10:08
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בעסה לנו. בעסה לביבי אבל זה אומר שאם יש ערך לתקיפה ישראלית אז המועד הפוליטי האפשרי לה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אובמה מוביל רק ב- 0.5 בסקרים כלליים, אבל מנצח באופן ברור באלקטורים"

הולך ומתקצר.

אובאמה לפני בחירות לא יוכל לגנות ולפעול באופן קשה מדי נגד ישראל. אני מניח שבין יהודי ארה"ב כאלה שיציאה פומבית נגד ישראל המתגוננת מפני צורר מודרני תהיה יותר מדי אפילו בשבילם והם יהיו מוכנים להקריב את יחסי השמאל-טוק שלהם בסלונים אנינים בכדי להסתייג מאובאמה ובעיקר לקפוץ את כיסם. יהיו גם סנטורים וחברי קונגרס דמוקרטים שיצאו נגדו מחשש למקומם האישי אם יפעל נגד ישראל ע"י אי סיכול גנוי במועצת הבטחון או אמברגו נשק.

אם איראן תתקוף את ישראל ובעיקר את מרכזי האוכלוסיה שלה בתגובה לתקיפה הישראלית - ספק אם אובאמה יוכל להמשיך ולעמוד מנגד מאותם נימוקים. מחיר הנפט כבר יקפוץ ממילא ויתכן והוא יואשם שהוליך לכך בגרירת הרגליים ובכתף הקרה שהפנה לישראל והמוצא האפשרי שלו יהיה הצטרפות אמריקנית למתקפה.

הכל כמובן בהנחה [ללא כל ביסוס או ידיעה שלי] שיש לישראל אפשרות כלשהי לשבש משמעותית באופן צבאי את תוכנית הגרעין האיראנית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 01-09-2012, 12:51
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
בודאי שהם יכולים לסכל זאת פיזית אם ירצו. אני מניח שהם יכולים גם לסכל את עצם קיומנו
בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Leopad שמתחילה ב "עזוב את כל ניפנופי החרבות בתקשורת"

אבל אני חושב ששליחת מטוסי קרב אמריקאים לקראת מטוסי חיל האויר או אפילו הדלפת ידיעה על יציאתם לדרך זהו דבר שחוצה גבולות אפילו אצל משטר אובמה ולו בשל העובדה שיש דברים שגם מצביע דמוקרטי עלול לכעוס עליהם ביום הבוחר.

אז הם יסכלו בכל דרך דיפלומטית שיוכלו לעשות זאת לפני מבצע שכזה אבל אם הוא יצא לדרך הם יתפללו שיצליח ושיהיה מהיר כדי שלא יצטרכו להתערב גם הם.

אם ישראל מסוגלת בכלל להכות באטום האיראני ותעשה זאת - אז גם יהיה להם את מי להאשים במצב הכלכלי, גם תהיה להם פחות מדינה מטורפת עם אטום, גם המשטר הסעודי ירגיש קצת יותר בנוח ואפשר יהיה לעשות עסקאות נפט לטווח רחוק וגם אפשר יהיה להציג את אנשי השלטון הנוכחי כידידינו הגדולים מיד כשתחלוף הסערה וכאנשים שמאחרי הקלעים אם זה במקרה יצטייר כמועיל פוליטית.
ישן 01-09-2012, 12:51
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
דווקא אלבמה?:) רומני מנצח בהליכה בטקסס (38 אלקטורים), בג'ורג'יה (למרות המפה...) עם 16
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "אובמה מוביל רק ב- 0.5 בסקרים כלליים, אבל מנצח באופן ברור באלקטורים"

בנוסף, יש הרבה מדינות המתנדנדות שאובמה מוסיל בהן כרגע בשברי אחוז, ומספר האלקטורים בהן גדול ממאה. לפי הגרף של RCP לרומני יש 191. הוא צריך 79 מתוך ה-126 מהאלקטורים שבמדינות המתנדנדות, כדי להבטיח נצחון.

מספיק לראות שנצחון בפלורידה (פער 1% לרעתו) , אוהיו (פער של 1.4% לרעתו), וויסקונסין (פער של 1.4% לרעתו), וירג'יניה (פער של 0.6% לרעתו), איווה (פער של 0.2% לרעתו), מיזורי (יתרון של 6%) וצפון קרולינה (יתרון של 0.6%) וקולורדו (פער של 1.6% לרעתו). לא כללתי בזה את מישיגין (שהוא בפיגור של 1.2%) - שכן הרשימה המקורית מספיקה בשביל להבטיח נצחון.

אני לא טוען לשנייה שהוא הולך לנצח - אבל אני גם לא חושב שמצבו רע כמו שאתה מתאר. מצב האלקטורים נזיל להחריד - בגלל השיטה של "winner takes all" שקיימת ברוב מוחץ של המדינות, שגורמת לכך שאם ינצח בשבריר אחוז אחוז בפלורידה - במכה אחת יקבל 29 אלקטורים, וכך גם באוהיו, וויסקונסין וכד'...

כל זמן שהפיגור שלו בתוך מדינות אלה הוא בתוך טעות הדגימה - ממש מוקדם להספידו...
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:06

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר