לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 12-07-2012, 06:50
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
אל"מ סער צור, מח"ט בנימין היוצא: "מאז עסקת שליט - עליה משמעותית בניסיונות לפיגוע"

אלוף משנה, סער צור, מח"ט בנימין היוצא ובקרוב מפקד חטיבה 401 בשיריון, אומר בראיון לכתב הצבאי
של גלי צה"ל, טל לב-רם, כי הוא מזהה עליה ניכרת בניסיונות לפגע באזור מאז עסקת שליט. לדבריו, "לא
משנה לאן שוחררו האסירים, אם זה לגדה, לרצועה או לחו"ל - אנחנו רואים חזרה לטרור". כמו כן הוסיף
המח"ט היוצא, שהכלא הוא האוניברסיטה של המחבלים: "הם יוצאים ממנו משודרגים".

הוא התייחס גם לימין הקיצוני ולפורעי תג מחיר. לדבריו התמודד הוא וחייליו עם אלימות מילולית ואף פיזית,
אך ציין כי בששת החודשים האחרונים חל שיפור ביחסים בין הצבא למתיישבים. למרות זאת, האירוע האחרון,
בה חולל ונשרף מסגד, הזכיר שהאזור כולו נפיץ וכי נדרשת אחריות גדולה מאוד של מנהיגי ההתיישבות.

http://www.glz.co.il/NewsArticle.aspx?NewsId=109279

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-07-2012, 02:09
  משתמש זכר בנג'ו בנג'ו אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.05.05
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "אל"מ סער צור, מח"ט בנימין היוצא: "מאז עסקת שליט - עליה משמעותית בניסיונות לפיגוע""

זאת הנחה לוגית דיי ברורה שאם אתה נסחט ע"י הטרוריסט התורן אתה רק מעלה את המוטיבציה שלו...השאלה היא רק מתי הפעם הבאה ומאיפה יחטף החייל. המדינה הזאת צריכה להגמל מהרואין, זה אמנם מגניב וכיפי מתי שאתה משתמש אבל אחרי זה זה זמני עד שאתה מתחיל לחטוף את הבומבה, אין דרך אחרת לתאר את האבסורד הזה זולת להמשיל את ישראל אשכרה לג'אנקי.

לא חדש לי, הייתי במילואים באזור יו"ש לפני חודש+ ודיברו על זה דיי הרבה בשפה הצבאית המכובסת שהודות לעסקה הזאת אנחנו נסתכן יותר, את החוסר אחריות של ביבי שכל חייו הטיף לאי-כניעה לטרור אני מקווה שאני אוכל לגמול לו עם מפלגה ראוייה שלא נכנעת לטרור המוסלמי הבהמי, את הקול שלי אני לא הולך לתת למי שישים עליו ***, עדיף כבר לתת את הקול לש"ס ולאלי ישי שלפחות יילחמו עד חורמה בנגע המסתננים.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 08:31

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר