לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-05-2005, 00:08
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
תנועות שמאל קיצוני ("האנרכיסטים? בנק"י?) התפרעו בעצרת 1במאי וניסו לשרוף את דגל ישראל

שוטרים היכו מפגינים בעצרת 1 במאי בת"א
יום ראשון, 1 במאי 2005, 20:13 מאת: מערכת וואלה!

התהלוכה היום. אורגנה ע"י תנועות הנוער (צילומים: ערוץ 2)

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://wmh.walla.co.il/w/18-200/154420-18.jpg]

שוטרים מכים מפגין היום מחוץ לעצרת. המפגינים הוכו באלות

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין:
http://wmh.walla.co.il/w/18-200/154422-18.jpg]

מפגינים היום בתהלוכה. העצרת הייתה אמורה להיות בסימן המאבק נגד ניצול ילדים, נוער ומבוגרים, במקומות העבודה

אלפים השתתפו היום בעצרת תנועות הנוער לרגל החג. המשטרה פיזרה בכוח הפגנה של צעירים שלא הורשו להיכנס, 13 בני נוער נעצרו

עוד בכתבה:
עצרת בסינמטק: רוצים עבודה - לא נדבה»

במהלך עצרת לרגל חג הפועלים לא הורשו בני נוער רבים להיכנס. משהחלו להפגין פוזרו בכוח ע"י המשטרה. 13 בני נוער נעצרו

התנגשויות אלימות בין מפגינים למשטרה אירעו היום במהלך עצרת תנועות הנוער לרגל ה-1 במאי בתל-אביב. במהלך האירוע נעצרו עשרה מפגינים.

הנוער העובד והלומד, מחנות העולים, בנק"י (ברית נוער קומוניסטי ישראלית) ותנועת השומר הצעיר קיימו היום תהלוכה לרגל יום הפועלים, שהתחילה בכיכר רבין בתל-אביב והסתיימה בגן וולובסקי, מול תחנת רכבת ארלוזורוב. לתהלוכה, בה השתתפו אלפי בני נוער, הצטרפו בני נוער מתנועות שמאל נוספות, כדוגמת "מאבק סוציאליסטי", האנרכיסטים, מארגני מכתב השמיניסטים ואחרים.

בסיום העצרת התקיימה עצרת בגן, בסימן המאבק נגד ניצול ילדים, נוער ומבוגרים, במקומות העבודה. עדי ראייה סיפרו, כי המשטרה אפשרה רק ל"בעלי חולצות כחולות" להיכנס אל מתחם העצרת, אשר תוחם בגדר. שאר המפגינים מן התנועות האחרות לא הורשו להיכנס, ולדבריהם גורשו מן הכניסה למתחם באלימות.

בעקבות זאת התפתחה הפגנה מחוץ למתחם, שקראה למורשים להיכנס לצאת החוצה לאות סולידריות ולהצטרף אל אלו שלא הורשו להיכנס. המשטרה הגיעה כדי לפזר את ההפגנה ולדברי עדי ראייה שוטרים חמושים באלות הכו בחזקה בני נוער. אחד מן המשתתפים סיפר, כי ראה נערה בת 17 שוכבת בוכה על הקרקע לאחר שהוכתה נמרצות על ידי שוטרים. 13 מן המפגינים נעצרו. בקול ישראל דווח, כי כמה מן המפגינים ניסו להתפרץ לבמה, להפריע לנואמים ולשרוף את דגל ישראל. כעת מתכוונים המפגינים להפגין מול מטה מרחב ירקון של המשטרה למען שחרור חבריהם.

מן המשטרה נמסר, כי "במהלך ההפגנה באה למקום קבוצה של עשרות אנרכיסטים, שניסו להצטרף לתהלוכה בניגוד לדעת המארגנים. כוחות משטרה שהיו במקום הפרידו בינם לבין הצועדים. בהגיעה התהלוכה לגן ציבורי בדרך נמיר, ניסו האנרכיסטים להתפרץ לבמה ולפוצץ את העצרת שהתקיימה במקום. במהלך האירוע הם אף תקפו שוטרים וניסו להצית דגל ישראל ודגל משטרת ישראל. עשרה חשודים נעצרו בגין עבירות של הפרות סדר ותקיפות שוטרים, והמשטרה ממשיכה בחקירה".

לטענת דובר מטעם ארגון "אנרכיסטים נגד הניצול הכלכלי" בכוונת תנועת הנוער העובד והלומד להגיש תלונות במשטרה נגד כל המפגינים שאינם חברי התנועה.

עצרת בסינמטק: רוצים עבודה - לא נדבה

יהלי סובול בעצרת הארגונים החברתיים בסינמטק. הארגונים המסייעים לעובדים הזרים משתתפים גם הם (צילום: ערוץ 2)

הארגונים החברתיים, בהם מען, מוקד סיוע לעובדים זרים וקו לעובד, מקיימים הערב עצרת ברחבת הסינמטק בת"א, תחת הסיסמה "רוצים עבודה - לא נדבה". בעצרת ידברו פעילי הארגונים ויופיעו אמנים כמו יהלי סובול ועמיר לב.

כתב "הארץ" חיים ביאור מוסיף:

אתמול צעדו אלפי עובדים בתהלוכה לרגל אחד במאי שאירגנה חד"ש בנצרת. המשתתפים מחו נגד הפעלת תוכנית ויסקונסין, לשילובם של מקבלי הבטחת הכנסה מהביטוח הלאומי, בשוק העבודה. לטענת ג'האד עקל, חבר הנהגת ההסתדרות וממארגני ההפגנה, "מצד אחד תוכנית ויסקונסין מבטלת את הזכות לקבלת דמי הבטחת הכנסה ומצד שני לא קיימים כמעט מקומות עבודה במגזר הערבי, שבהם יוכלו להיקלט המובטלים והם ייצאו קרחים מכאן ומכאן". בעצרת שהתקיימה בהמשך להפגנה הוכרז על הקמת "פורום שיפעל להגנה על הקרבנות של תוכנית ויסקונסין".

************************************************** ************************************************
בוואלה , לרגל הפגנת השמאל , חזרו להאמין באלימות שוטרים , זה היה לדעתם הארוע המרכזי בעצרת

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-05-2005, 00:13
צלמית המשתמש של looklook

ושתי תגובות שנראות לי אותנטיות . במקום השקרים של וואלה חדשות הסהרורים
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "תנועות שמאל קיצוני ("האנרכיסטים? בנק"י?) התפרעו בעצרת 1במאי וניסו לשרוף את דגל ישראל"

הייתי שם - זה לא קרה!!!
אני ראיתי אדם שעלה לבמה בלי כל אישור ובאופן פורעני שהתחיל לצעוק ססמאות והוא הורד בכוח מהבמה.
ברגע שהתחיל לריב עם השוטרים מחוץ למתחם חבריו הגיעו לעזור לו וכך התפתחה הקטטה.

השמאלנים שרפו את הדגל - ראיתי את זה בעיניים שלי
השמאלנים שרפו את הדגל - ראיתי את זה בעיניים שלי , בגלל הפרובוציה הזו השוטרים נכנסו והרביצו להם מכות רצח , בעיניים שלי ראיתי שוטר מרביץ לאנרכיסט עם חולצת שלום עכשיו אני לא אומר שלא הגיע לו אבל הוא חטף יותר מידי מכות

כל אלה שמדברים על ערוץ 7 , הנה חוסר אובייקטיביות אמיתי. כותרת שמדברת על שוטרים היכו .. זה מה שקרה שם? שוטרים היכו ללא סיבה?

ישן 02-05-2005, 00:21
צלמית המשתמש של looklook

עוד תגובות - גם הן אותנטיות (לצערי)
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "ושתי תגובות שנראות לי אותנטיות . במקום השקרים של וואלה חדשות הסהרורים"

מדינת משטרה
הבהמות האלה לא מסתובבים עם מדים כחולים כי הצבע הולם אותם, הם אמורים לשמר את החוק, לא להיות מעליו. זה מה שקורה כשנותנים כח למרוקאים טיפשים חמי מזג.

תראו מי מזדהה עם החלאות הקטנות

לא ראיתי את האירוע של שריפת הדגל, אולי הוא קרה, אבל צריך להדגיש שלחברי התנועות הכחולות לא היה שום קשר אליו, האנרכיסטים הם הם שחיפשו את תשומת הלב, וחיפשו לעשות צרות.
האנרכיסטים התפרעו, ולמען האמת, קצת חבל לי שהתנועה שלי, השומר הצעיר, לא התנגדה אליהם, אלא החליטה להפגין סולידריות ולצאת אל מחוץ למתחם.

משמיצה, רוצים לעשות מזה גל של סיפורים.
האנרכיסטים שנה שעברה עשו בלאגן והשנה החליטו שמחתימים כאילו את התנועות בשביל להשתתף והם לא הסכימו לתנאים של לא לעשות בלאגן ולכן לא נכנסו, אח"כ היה בלאגן והם שרפו דגלים וניסו לפוצץ את העצרת ובאו השוטרים והם התפרעו- השוטרים לא הכיו באלות ולא כלום אז באמת דיי.
לא נגדם ולא מצדיקה אותם היו צריכים לעשות איתם הסכם שיכנסו כי בכל זאת דמוקרטיה וכל אחד יכול להפגין- מסר לפעם הבאה

רונןזה לא היה ממש כך
מי ששרף את הדגל הם אנרכיסטים שלא מייצגים אותנו תנועות הנוער הציוני

ישן 02-05-2005, 00:51
צלמית המשתמש של stoned
  stoned stoned אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.11.02
אני דווקא חושד שהם קרובים של הימנים ששורפים צמיגים
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "איפה שנמצאים הימנים ששורפים את דגל ישראל..."

וחוסמים צמתים.
אני מציע לך להתסכל על התגובות בוואללה (שכ"כ נהנת להביא משם תגובות בהודעות הקודמות):

147. כך מתנהלת מדינה שבראשה דיקטטור מושחת (ל"ת)
00:08 02/05/05 שרון מושחת

נשמע מוכר?

143. איפה הייתם שהרביצו מכות רצח לנוער הגבעות?
אז שמחתם, עכשיו אתם מבינים שבסוף דיקטטורה מכה בכל הכיווני

וזה?

98. השוטרים התרגלו להכות בהפגנות הימין (ל"ת)
22:13 01/05/05 יצחק רביב

85. כשהכו את המתנחלים והדתיים שמחתם לאידם עכשו תורכם
21:36 01/05/05 נחמה
כל כאלב יז'י יומו. עכשו תורכם לחטוף. איש לא יצעק עבורכם,אתם נבלות דוחות,עודדתם את המשטרה כשזה פגע במחנה ההשנוא עליכם. ברוכים הבאים למועדון.

יש כאן הרבה חיות שלא קיימות, לא?
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 09:19

הדף נוצר ב 0.10 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר