לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-06-2011, 19:06
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי ססתתםם מישהו שמתחילה ב "מדבריך אני מסיק שדווקא החבר'ה..."

אכן אחי , ככה זה ביחידות ההתנדבותיות, וזה לא משהו שיודעים מראש וצריך להיות שיקול של אנשים לפני שמגיעים לשם, כי בסופו של דבר הרבה יוצאים מהמסלול ורוצים להגיע למקום איכותי ולרוב זה לא מתאפשר...

בכל מקרה, יש לי חבר שנפל מטיס אחרי 8 חודשים, לא רצה שבוע ראיונות וחיכה אצל הקצין מיון חיכה וחיכה שמשהו יגיע, בסוף היו 2 הקצאות 1 לפלס"ר צנחנים אחד לגדס"ר , התקבל לגדס"ר עכשיו הוא סיים מכי"ם בדרך לקצונה, תתעקש לא להגיע לשבוע ראיונות כי הסיכויים שלך לא גבוהים, אבל גם שם הכל אפשרי איתי בעוקץ יש מישהו מטיס שהתקבל עם 5 חודשי פזם (המון!)

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 25-06-2011, 21:41
צלמית המשתמש של Pumba
  Pumba Pumba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
אז ככה
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי GaLmgnT שמתחילה ב "נפל"ט בדרך לשבוע ראיונות - עצות וטיפים?"

לפני שאתה מקשיב לכל העצות "החכמות" שנתנו לך ומחליט משהו פזיז ודבילי (כמו לוותר על השבוע ראיונות???), תדע שהרבה לפניך עברו את זה והרבה אחריה יעברו את זה.
ההצלחה שלך בשבוע ראיונות תלויה בהקצעות הספציפיות שישנן. אם נפלת באמת על רמת טיסה, ויש לך אחלה המלצות אני לא רואה סיבה למה אתה בא מעמדת נחיתות. תבוא, תראה נחישות לתרום, להיות בקרבי, לשאוף קדימה ולהיות הכי טוב. מכאן והלאה - לא תלוי בך אלא ברושם שהתקבל עליך.
חברים שלי מהקורס נפלו אחרי שנה וחצי והגיעו לשייטת ולמטכ"ל (לפני "מכין שייטת" וטירונות יחידה במטכ"ל), ולפניהם עוד הרבה הגיעו ליחידות מעולות! (אחרי שהיו מעל חצי שנה בקורס).

עדיף שתקבל עצות ממישהו שאתה מכיר ואתה יודע בודאות שעבר את התהליך (יש לא מעט).
על תתסתמך על הפורום הזה. רוב מי שכותב פה - בלי להעליב(!) - הוא מלש"ב שכותב על סמך נסיון של חבר של חבר של אח שלו.
כל פעם שאני נכנס לפה אני נדהם מהכמות זבל שאנשים כותבים פה בלי למצמץ! די נמאס.

לדוגמא:
"חצי שנה זה לא מעט, ולדעתי יחידות עם מסלול (מגלן, יהלום) יעשו לך קצת בעיות.
לפלס"רים יש סיכוי גדול יותר מהיחידות האלה לדעתי.
ולמורן ייקחו לדעתי (ראיתי מישהו שהגיע לשם עם פז"ם דומה."
על סמך מה אתה כותב את זה? אתה חלק מהוועדות הללו (כי אם כן אז אני אתפלא מאוד!). שטויות במיץ!

תבינו משהו אחד ומאוד חשוב - לטיס לא מתקבלים ההכי קרביים אלא ההכי מתאימים! (גם זה לא ב-100% אבל נעזוב את זה כרגע). לכן, לא כל אחד שנפל מטיס יתקבל לשייטת או לשלדג! מי שטוב, יגיע לאן שהוא צריך להגיע! אני לא אומר שאין איוולות פה ושם, אבל ראבק! תפנימו את זה!

שבוע טוב
ישן 26-06-2011, 12:03
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 22 שנכתבה על ידי Pumba שמתחילה ב "אז ככה"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי GaLmgnT
אז לא הבנתי, אתה אומר שכדאי לי בכלל לא לעשות שבוע ראיונות?
ואיך ככה אני אצליח להגיע למשהו טוב...?

אתה תגיע לקצין מיון והוא יציע לך ראיון לפה ראיון לשם ומה שיש לו כרגע, בין האופציות שהוא יציע לך יהיה שבוע ראיונות, אתה יכול להגיד לו במקום שבוע ראיונות אתה יוצא לדח"ש עד השבוע ומה שנקבע שם זה מה שקורה... אם תבחר ללכת לראיון אתה תעשה תראיון ובמידה ולא עברת תחזור לקצין מיון ואותו תהליך שוב, מה שאני מאמין שחבר שלי עשה זה לא ביקש כלום ואמר שהוא יחשוב ויחשוב, וכל פעם הגיע אליו ולא נתן תשובה עד שבסופו של דבר הגיע ההקצאות לפלסר והגדסר, עשה ראיון והתקבל..

אני לא ממליץ על השבוע ראיונות במצב שלך, אבל יש סיכוי שזו תיהיה האופציה הטובה ביותר שתוכל לקבל

ציטוט:
במקור נכתב על ידי Pumba
לפני שאתה מקשיב לכל העצות "החכמות" שנתנו לך ומחליט משהו פזיז ודבילי (כמו לוותר על השבוע ראיונות???), תדע שהרבה לפניך עברו את זה והרבה אחריה יעברו את זה.
ההצלחה שלך בשבוע ראיונות תלויה בהקצעות הספציפיות שישנן. אם נפלת באמת על רמת טיסה, ויש לך אחלה המלצות אני לא רואה סיבה למה אתה בא מעמדת נחיתות. תבוא, תראה נחישות לתרום, להיות בקרבי, לשאוף קדימה ולהיות הכי טוב. מכאן והלאה - לא תלוי בך אלא ברושם שהתקבל עליך.
חברים שלי מהקורס נפלו אחרי שנה וחצי והגיעו לשייטת ולמטכ"ל (לפני "מכין שייטת" וטירונות יחידה במטכ"ל), ולפניהם עוד הרבה הגיעו ליחידות מעולות! (אחרי שהיו מעל חצי שנה בקורס).

ובתור מה אתה אומר את זה? ההצלחה בשבוע ראיונות תלויה בשני דברים בלבד - המקום שהגעת ממנו, והפז"ם שלך... אחרי שעברתי שבוע ראיונות ביזיוני (כן, עברתי שבוע ראיונות אני לא מדבר סתם), אני יכול להגיד באמונה שלמה שהראיונות הם לפרוטוקול בלבד, ובטח ובטח שהשיקול בקבלה הוא לא אם נפלת על רמת טיסה או סיבה אחרת.. אתה יכול להתווכח ואתה יכול להסכים, אני הייתי שם וחוויתי על בשרי את זה וכמעט נפלתי בין הכיסאות (מה שקרה להרבה חברים אחרים שלי).
בקשר לחברים שלך שהגיעו לשייטת ומטכל, ולא למגלן/דובדבן/יהלום וכדומה, זה בגלל שאלה מסלולים בכל מקרה אתה חותם קבע ואתה עושה אליהם גיבוש, ככה שהפז"ם שלך לא משנה כלל וכלל

ישן 30-06-2011, 22:55
צלמית המשתמש של Pumba
  Pumba Pumba אינו מחובר  

חבר מתאריך: 02.10.06
מסכים עם חלק מהדברים - רוצה להבהיר
בתגובה להודעה מספר 23 שנכתבה על ידי nitz2005 שמתחילה ב "[QUOTE=GaLmgnT]אז לא הבנתי,..."

דבר ראשון - אני לא חוויתי לשמחתי שבוע ראיונות. כל מה שאני כותב בא מנסיונם של רבים מחברי לקורס שחוו את השבוע הנ"ל.
ההצלחה שלך בשבוע ראיונות תלויה בך. ברור שתלוי מאיפה אתה נופל, אבל בנוסף תלוי למה נפלת. נפלת על סוציומטרי? סביר להניח שלא תתקבל ליחידות כמו שייטת וכו'. נפלת על רמת טיסה בלבד ויש לך ציונים טובים בשאר הדברים - סיכוי סביר מאוד שתתקבל לאחת מיחידות ההתנדבות(דובדן/מגלן ומעלה - סתם סדר אקראי) - תלוי בך בלבד (פידבקים והמלצות מהיחידה הקודמת). נפלת על רפואי - גם, סביר להניח שלא תתקבל ליחידה התנדבותית.
לגבי הפז"ם - מהרבה מקרים אני יכול להגיד שהפז"ם הוא לא מה שיקבע. הרבה חברים שנפלו במהלך הבסיסי ואחרי הגיעו ליחדות מעולות! לא מסכים עם הטענה שלך שזה אחד משני הגורמים המשפיעים ביותר בשבוע ראיונות. נכון שמי שהגיע לשייטת ומטכ"ל נדרש לחתום קבע אבל עדיין..
אני ממש לא בא להתווכח איתך, ההפך, אתה נשמע כמו אחד עם ראש על הכתפיים (שלא כמו רבים מכותבים כאן). אני יודע שיש כאלו שנופלים בין הכיסאות, אבל הרבה גם מגיעים ליחידות מצוינות.
ברור שיש הרבה עניין של מזל (איזה הקצאות יש..) והרבה דברים שלא תלויים בך, אבל בסופו של דבר זה מה שאתה הראית במקום הקודם שהיית בו ועם איזה המלצות אתה מגיע.
אגלה לך סוד - ויטמין P (תמיד עוזר ובהרבה מקרים קובע!)

בהצלחה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:17

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר