לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה לתשומת לבכם: אתר פרש, בעליו ומנהליו, לא יישאו בכל אחריות בין במפורש ובין מכללא ולא יהיו אחראים, בשום צורה לכל נזק ישיר או עקיף, מכל סוג שהוא, שייגרם למשתמש ו\או לצד שלישי כלשהו בשל שימוש בלוחות הקניה/המכירה/החלפה באתר. ! חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > לוחות > לוח תעסוקה
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-05-2011, 21:15
  joelr joelr אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.07.08
מחפש מתכנת לשינוי האתר שלי

שלום לכולם,

יש לי אתר שעשיתי בעבר שכולו מצגת פלאש אחת:
www.joelr.co.il
בגלל הנושא של תאימות למכשירים סלולריים ובגלל צורך ב INDEX טוב יותר של גוגל אני חושב לשנות את האתר שיהיה כולו דפים נפרדים של HTML.
העיצוב כבר קיים כמו שאתם יכולים לראות כך שיש רק עבודת תכנות.
אני צריך לציין שזה לא התחום שלי, וגם הפלאש באתר למדתי במיוחד בשביל זה, כך שאין לי מושג, ולכן אשמח לקבל המלצות שונות לבנייה נכונה יותר של האתר.
אני מבין שהאפקטים שיש לי בין העמודים יתכן שלא יהיה ב HTML, למרות שראיתי דברים מדהימים ב HTML5. אבל שוב- אין לי מושג מה אפשר לקבל ומה מתאים ורצוי לאתר הספציפי שלי. הייתי שמח לקבל כמה שיותר קרוב למבנה הנוכחי, אבל אני פתוח לכל הצעת שיפור.
מבנה האתר חייב לאפשר תוספות, שינויים ועדכונים. זה האתר פורטפוליו שלי כמעצב תעשייתי, ומדי פעם אני מוסיף פרויקטים חדשים, ומוריד כאלו שנמאס לי מהם. לכל פרויקט כזה בדר"כ יש כמה עמודים עם תמונות שונות, טקסט שמסביר, ואולי גם אנימציית וידאו). בגלל זה כל בניה של האתר צריכה לאפשר לי לעשות שינויים אח"כ בלי להיות תלוי במתכנת (או לפחות לא ברמת תשלום נוסף...). אני צריך לציין שיש לי DREAMWEAVER, והעדכונים העתידיים שאני אמור לעשות צריכים לקחת בחשבון את חוסר המקצועיות שלי בתחום.

אני מקווה שזה המקום הנכון לפניה הזו.
אשמח לפניות מאנשים עם ניסיון בתחום (אבקש לראות דוגמאות לפרויקטים שעשיתם).
אתם יכולים ליצור איתי קשר כאן, או במייל joelr@bezeqint.net, או בנייד 054-5950101.

בברכה ותודה מראש,
יואל רפופורט
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 21:30

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר