לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-11-2009, 14:20
צלמית המשתמש של looklook
  משתמש זכר looklook looklook אינו מחובר  

חבר מתאריך: 28.10.01
העיתונאי קלמן ליבסקינד טוען - גל"צ מחרימים אותי בגלל שביקרתי את הסיקור של מלחמת לבנון

נכון, אי אפשר לקיים בחירות לתפקיד עורך תכנית הבוקר של גלי צה"ל. אבל באותה מידה אי אפשר להסכים עם העובדה שכל הכיסאות המשפיעים בתחנה הזו יהיו מאוישים על ידי בעלי אותן דעות. כתבתי על כך בעבר לא פעם. היתה לי גם ביקורת על כך שבמלחמה האחרונה מול הפלשתינים בעזה ניכר היה על כמה שדרים בגלי צה"ל, שידורי צבא ההגנה לישראל, שהם טרם החליטו בעד מי הם. חשבתי שלא מוגזם יהיה לצפות שהתחנה הזו תהיה פטריוטית. בגל"צ החליטו להעניש אותי ומלשכת המפקד יצאה הנחיה שלא לראיין אותי עוד.

פעם אחר פעם, אחרי תחקירים שפרסמתי, טלפנו אלי עורכי תכניות ותחקירנים כדי להזמין אותי להתראיין. כמה דקות לפני השידור הם התקשרו, התנצלו והודיעו על ביטול. ברור שערכתי אושש את חשדי באשר למה שעומד מאחרי ההחלטה. ברמה האישית אין לי בעיה עם זה. לא חסר לי מקום להתבטא. ברמה העקרונית הדבר בלתי נסבל והוא סימפטום לדרך שבה התחנה הזו תופשת את עצמה. הוא מבטא שוב עד כמה בתחנת השידור הזו, הנפוחה מעצמה, מישהו התבלבל ושכח שגלי צה"ל היא תחנה ששייכת לי, למשפחתי, לשכניי, לחבריי ולכל אזרחי המדינה. בניגוד למה שחושבים שם, אנחנו איננו רק "המאזינים", אנחנו הבוסים. בעלי הבית האמיתיים. רזי ברקאי, מפקד גלי צה"ל ושאר אנשי התחנה הם עובדים שכירים שלנו. לא להיפך.

http://www.nrg.co.il/app/index.php?...0f4f21d3&id=553

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-11-2009, 14:57
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
תחנת גלי צה"ל שייכת כבר שני עשורים לאנשים עשירים, מנותקים מעם
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "העיתונאי קלמן ליבסקינד טוען - גל"צ מחרימים אותי בגלל שביקרתי את הסיקור של מלחמת לבנון"

מנותקים מאחריות או מחוייבות לאומית או בטחונית ואפילו מטעם מוסיקלי סביר.

כל מהותה של התחנה הינו ניצול ציני של שליטה במוקדי כח ע"י קבוצות קיצון אשר קיצוניותו הימנית של דודו אלהרר מתגמדת נוכח קיצוניותם השמאלית. שדרניות רדודות, ראיונות שפלי רוח מול דוברים רשמיים של קבוצות טרור, קטיעה גסה של מרואיינים שאינם שייכים לשמאל הקיצון האנטי ציוני הפכו לשגרת יום יום.

לחלק מאותם אנשי אוליגרכיה אשר לא חמקו מלעשות צבא הפכה התחנה לצעד ראשון בקריירה הכלכלית הבלתי מוסברת שלהם.

כל שרות מילואים קיוויתי כי משיהו יגיע מתוכנית ד"ש עם שיר כלשהי מגל"צ ויקרב בשידור חי מיקרופון לפי בכדי שאביע דעה מלבבת על תחנתו. אבל גלי צה"ל היא הבית של החיילים של הנייה ומקסימום של החיילים של אורי דייויס אז לא יצא לנו להפגש.

כל כך קל לשלוח חיילת מנותקת המדברת עם אמהות מנתיבות ביהירות מתקתקה ולהעביר את השידור למסייעת של גדוד 13 ששרה שיר יחידה פעם בשבוע בכדי לתת גושפנקא מדומה לשבעה ימי שידור המבזה את אותם לוחמים ומסכן את אותה אם...

גלי צה"ל: "מדברים מהוילות של עג'מי - נשמעים מהמוקטעה".
ישן 13-11-2009, 23:07
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
בתור עורך בתחנה אני יכול לומר: הוא פרנואיד
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי looklook שמתחילה ב "העיתונאי קלמן ליבסקינד טוען - גל"צ מחרימים אותי בגלל שביקרתי את הסיקור של מלחמת לבנון"

קודם כל, אני לא יכול באמת לדעת מה עובר לעורך אחר בראש. אם יש לגולן יוכפז או למיכה פירדמן משהו נגד
קלמן, יכול מאוד להיות שהם לא יזמינו אותו להתראיין, אבל כפי שאני מכיר את שני האנשים האלה, הם מאוד
מקצועיים ובלתי מפלים.

וכמו כן, לטענה של קלמן לפיה "לא מראיינים אותו יותר בגלל דעותיו" - תגובתי: שטויות בריבוע. גלי צה"ל זה לא
רק "בוקר טוב ישראל", יש גם את "מה בוער", "נכון להבוקר", "עושים צהריים" - ואני יכול לומר בוודאות שאין
פה תיאום בין עורכי התוכניות. זה שלמשל שעורך 1 לא רוצה לראיין מישהו, זה לא אומר שגם עורך 2 יעשה
אותו הדבר.

התיאום היחידי בין עורכי התוכניות השונות, זה אם יש למשל לתוכנית מסויימת מרואיין בלעדי, אז העורך של
התוכנית השנייה לא ייקח אותו או לא ישתמש בו גםכן. זה כבוד ששורר בין עיתונאים.

ישן 14-11-2009, 11:56
  משתמש זכר EtEoR EtEoR אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.04.03
המהות של התחנה, כפי שהייתה לפני שנים - השתנתה
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "אין זו אמירה אישית כמובן אך במבחן התוצאה - התחנה הזו נראית רע. רע מאוד."

תפקידה המקורי היה לגשר ולקשר בין הצבא לעם, ובעיקר היו בה תוכניות של חיילים ולחיילים.

היום גלי צה"ל היא כמו כל גוף תקשורת אחר. התכנים השתנו, הצנזורה ירדה. הדבר היחידי
שמבדיל אותה מאחרים, זה שחיילים הם שמתפעלים אותה ושהיא מתוקצבת מהצבא. לשאלה
אם לגלי צה"ל ש זכות קיום - זה כבר דיון בפני עצמו. דווקא בקודקודי הצבא רוצים להוריד
אותה, אבל היא עודה עומדת.

לומר שהתחנה היא שמאלנית זה כמו לומר שרשת ב היא שמאלנית ושאר המדיות - התחנה
עצמה איננה שמאלנית, יש בה שמאל ויש בה ימין. בחדשות לא תראה נטייה לצד כלשהו.
חדשות אמיתיות חייבות להיות הכי קרובות לאובייקטיביות.

אני כן יכול לומר שישנם בגל"צ אנשים המחזיקים בדעות שמאלניות, אבל הם לא האבן
המנחה בתחנה, ולא לפיהם פועלת התחנה. גל"צ פועלת בחופשיות, ואין עליה, בטח
שלא מטוניק, הגבלה כזו או אחרת.

ישן 14-11-2009, 12:47
  .ישראלה היפהפיה .ישראלה היפהפיה אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.07.06
איני יודע מה קיים מאחרי חזית השדרנים של גל"צ - אני בהחלט רואה מה הם פניה של התחנה
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי EtEoR שמתחילה ב "המהות של התחנה, כפי שהייתה לפני שנים - השתנתה"

תחנה אשר מכנה מחבלים בשלל כנויים מכובסים ומציגה את טענות צה"ל כשוות ערך לתעמולת ארגוני טרור, תחנה המשמשת שופר ציני למפלגות קיקיוניות ופוסט ציוניות - עצם קיומה מכספי משלם המיסים ומתקציב הבטחון אינו נושא לדיון אלא נושא לבכי ונהי.

לומר ש'בחדשות לא תראה נטיה כלשהי' זו עצימת עיניים חזקה. בכל שבת בבוקר יוצאים בגל"צ מתנחלים חמושים לתקוף פלשתינאים תמימים עפ"י הודעת צד אחד, בכל שבת בבוקר מפורסמת באריכות ובהטעמה הצהרתו של ח"כ תורן ממרצ להודעה הפלשתינית הפקטיווית ומעולם לא מתקיים מעקב או תחקיר רציני אחר מקור הידיעות, אין חרטה או ביקורת עצמית אלא רק מסר - "אנחנו אולטרא שמאל, אנו בזים לציבור הישראלי בכלל ולפראיירים שמשרתים באמת בצה"ל בפרט".

זה שהטכנאים, העורכים ושאר אנשי הקו השני מייצגים מגוון קצת יותר מאוזן של העם שהצבא הזה נועד להגן עליו - לא מאזן את התוצר הסופי.

דוכן הנאומים הביתי של 'המכון הישראלי לדמוקרטיה', חדר הארוח המלוקק לאנ"ש בתוכניות הצהריים, הציניות בה תוקף ברקאי את מי שאינו חושב כמוהו [97% הבלתי איכותיים] ומלטף את בני דמותו - אכן אינם ראויים להקרא שמאל. זו צחנה תקשורתית רק שלא בחסות הממון כמו בערוץ 10 ו2, לא בחסות שרידי ממסד מפא"יניקי שאיבד דרכו כמו בערוץ 1 ובקול ישראל - אלא בחסות מדי צה"ל.

כמה טוב שיש פורומים אינטרנטיים בהם ניתן לומר שעצם קיומה של גל"צ הינו בושה וחרפה.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 06:18

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר