לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ‎print ‎"Hello World!"; if‎ ‎not rules.‎know ‎then rules.‎read(); חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > תכנות ובניית אתרים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-04-2005, 21:40
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.02.05
שלח הודעה דרך ICQ אל SpaZ
SpaZ player! עבודה חדשה שעשיתי!

שלום שלום!....
כמה זמן לא הייתי פה o_O לא הייתי במחשב בקושי ועכשיו שסיימתי את העבודה הזאת אני רוצה להראות לכם!

זה נגן מוזיקה בפלאש. 100% אני עשיתי.
ראיתי מן אתר שיש בו נגן מוסיקה בפלאש + php אז החלטתי לעשות אחד רק משלי (בלי php)....

כרגע לנגן יש אפשרויות של קדימה, אחורה ו pause/play, מכניסים לו לינקים דרך object והוא הופך אותם לarray ואז הוא טוען שיר אחר שיר... יש לו מקרה של error, ככה שאם במשך 2 שניות יש בעיה עם השיר אז הוא רושם שיש בעיה....

השירים מסודרים בתוך listBox ולא בתוך list ככה שזה בפרופיל של פלאש6 כדי שלא יהיה איזה באג קטן ומעצבן שממלא לי את הטבלה בundefined (אם מישהו יודע איך לסדר את זה אז שיגיד לי בבקשה, תודה)...

בגירסה הבאה אני אסדר שאם יש error עם השיר אז הוא יתעלם ממנו וימלא את הרשימה במשהו כזה:
sound1, sound2, sound4, sound8.... (ידלג על הלינקים השבורים)...

אני מקווה לתגובות וביקורת בונה... תודה!

http://planet.nana.co.il/0o_o0/orangesite/flashes/spazplayer.html

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 17-04-2005, 20:32
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי Abrasha70 שמתחילה ב "יפה מאוד ! נגן מקצועי..."

תודה על התגובות!
ומה זתומרת "מה בדבר הכנסת שמות בדומה ללינקים"?

ציטוט:
במקור נכתב על ידי kidnapper1
יפה אחי... רק תזכיר לי מה עשיתה.כי יש כבר נגנים דומים כאלו ברשת!

אני יודע שיש כל מיני כאלה דומים ברשת... פשוט רציתי לעשות אחד שהוא רק שלי, שאני מבין איך הוא בנוי, וכמובן אני גם לומד מהבנייה של זה...

אני הולך לסדר שבמקום לטעון כ- 1\4 נטענו... ואז 2\4 נטענו.... אני יעשה משהו שיחלק את 100 במספר הדברים שצריכים להיטען ואז אני אוכל להשתמש בזה שוב ושוב בשביל פלאשים אחרים, ככה שאני פשוט אכניס לינקים וזה יטען הכל באחוזים מ1 עד 100 וזה יהיה שימושי לכל דבר שאצטרך.....

ישן 18-04-2005, 10:14
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
יפה מאוד, אהבתי...
בתגובה להודעה מספר 6 שנכתבה על ידי SpaZ שמתחילה ב "תודה על התגובות!::6 ומה..."

אומנם מבחינה תכנותית הרמה די בסיסית אבל בכל זאת עבודה יפה מאוד...

כמה הערות:

1.למה השירים לא נטענים ב streaming ? אנשים לא יחכו שהשירים יטענו... כרגע יש רק 4 שירים וכבר זה "עצבן" אותי לחכות. ואם כבר אתה לא עושה ב streaming אז לפחות תעשה שהוא "יזכור" את השירים כלומר בפעם הבאה שתעלה אותו הוא לא יצטרך לטעון מחדש...

2.למה אתה לא עושה שהמשתמש יוכל לטעון שירים משל עצמו? הרי זה כל הענין בנגן לא?
זה גם לא כלכך קשה אם אתה כבר משתמש ב array נותר לך רק להכין פונקציה טעינה...

3.תעשה ששם השיר יופיע ולא סתם song 1 song2

4.תעשה שיהיה אפשר לעבור לכל מקום בשיר (אתה יודע פס שמראה איפה השיר כרגע)

5. יש לך באג בחישוב של הווליום, זה מגיע ל 150 במקום ל 100 וsetVolume יכול לקבל רק ערכים שבין 1 ל100

6.מבחינת עיצוב, כדי לך לעבוד עליו קצת, הוא נראה אפרורי כזה ולא מענין...

נראה לי שזה מספיק להפעם חח

בסך הכל כמ שאמרתי עבודה נחמדה מאוד keep up the good work

ישן 26-04-2005, 04:52
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "יפה מאוד, אהבתי..."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BugY
1.למה השירים לא נטענים ב streaming ? אנשים לא יחכו שהשירים יטענו... כרגע יש רק 4 שירים וכבר זה "עצבן" אותי לחכות. ואם כבר אתה לא עושה ב streaming אז לפחות תעשה שהוא "יזכור" את השירים כלומר בפעם הבאה שתעלה אותו הוא לא יצטרך לטעון מחדש...

2.למה אתה לא עושה שהמשתמש יוכל לטעון שירים משל עצמו? הרי זה כל הענין בנגן לא?
זה גם לא כלכך קשה אם אתה כבר משתמש ב array נותר לך רק להכין פונקציה טעינה...

3.תעשה ששם השיר יופיע ולא סתם song 1 song2

4.תעשה שיהיה אפשר לעבור לכל מקום בשיר (אתה יודע פס שמראה איפה השיר כרגע)

5. יש לך באג בחישוב של הווליום, זה מגיע ל 150 במקום ל 100 וsetVolume יכול לקבל רק ערכים שבין 1 ל100

6.מבחינת עיצוב, כדי לך לעבוד עליו קצת, הוא נראה אפרורי כזה ולא מענין...

חזרתי לפני כמה זמן ולא נירדמתי אז התחלתי קצת לשפר את הנגן, אני כלכך סיבכתי את הקודים שלו בגירסה הקודמת, ועכשיו פישטתי אותם ועשיתי אותם יעילים כמה שיותר, הנה מה שיש כרגע (תשובות לשאלות שלך):

1. עכשיו הוא פועל בstreaming, אתה צודק, היה מטומטם לעבוד עם איבנט. בקשר לזה שאפשר לעשות שהפלאש יזכור את השירים, נראה לי זה לא אפשרי, זתומרת, הדרך שבא הפלאש ישכח אותם היא אם תעשה refresh ואם אתה עושה ריפרש הוא אמור לשכוח אותם ולטעון מחדש, אבל אני יודע שיש דרך שכמו שדפדפן זוכר תמונות מהקבצי אינטרנט הזמניים וכל מיני שטויות כאלה אז הוא יכול לזכור את הפלאש (לא את השירים כי הם לא חלק ממנו) אבל זה נראה לי קשור לשרת שהעליתי את הפלאש אליו.

2. המשתמש יכול לטעון שירים משלו, דרך קובץ הhtml. אני יכול לעשות שתהיה בתוך הפלאש אפשרות להכניס לינק ושם אבל זה סתם סיבוך לא חשוב. אנשים לא יתחילו עכשיו להשתמש בפלאש שלי במקום הנגן שיש להם עכשיו. חחחחח. אבל אם מישהו ישים את זה באתר שלו (יכול להיות שימושי לאתר, לא?) אז יש לו את האפשרות לבחור שירים ושמות.

3. כרגע עשיתי אפשרות של להכניס שמות של שירים במקום הsound1,2 וכולי, סתם משהו הכי בסיסי אבל פועל טוב.

4. אני כרגע עובד על seek-bar, זה קצת מסובך כי אני לא רוצה שתהיה למישתמש אפשרות לעבור לחלק בשיר שעוד לא ניטען. אני יסיים את זה בזמן הקרוב זה בטוח (אם יהיה לי זמן).

5. גם אני חשבתי שווליום יכול לקלוט מספרים בין 1 ל100, אבל מסתבר שהוא יכול לקלוט יותר מ100 וזה עדיין ממשיך להגביר אותו, ובגירסה החדשה הווליום נע בין 0 ל150 אך הוא מראה באחוזים (זתומרת מ0 ל100).

6. העיצוב נורא בסיסי כי הוא בAS. המילים והרקע (מובי-קליפ) נעשו בAS כדי שהפלאש יטען כמה שיותר מהר. עכשיו כשהשירים בstreaming אז אני יעשה עיצוב נורמלי שישקול קצת יותר.

דרך אגב! אני הולך להוסיף משהו מזה יפה! הפלאש יתחבר למיקרופון וכל פעם שהוא יזהה קול של בן אדם הוא יכבה את המחשב!.... חחחחח סתם לא. יאללה לילה טוב.

ישן 26-04-2005, 06:36
צלמית המשתמש של BugY
  BugY BugY אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.10.04
אממ אחי
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי SpaZ שמתחילה ב "[QUOTE=BugY] 1.למה השירים לא..."

ציטוט:
5. גם אני חשבתי שווליום יכול לקלוט מספרים בין 1 ל100, אבל מסתבר שהוא יכול לקלוט יותר מ100 וזה עדיין ממשיך להגביר אותו, ובגירסה החדשה הווליום נע בין 0 ל150 אך הוא מראה באחוזים (זתומרת מ0 ל100).

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

אתה טועה, setVolume יכול לקבל ערכים בין 0 ל 100
תסמוך עלי, למדתי על הפקודה הזאת...

תראה לי מקום שבו כתוב שבאיזו שהיא גירסא אפשר להגביר עד 150 אחוז??!!

ד"א אני עדיין חושב שכדאי שמשתמשים יוכלו לטעון שירים משל עצמם, עכשיו שאני חושב על זה, זה יכול להיות נגן שמנגן קבצים שנמצאים על שרת ואז בעזרת הנגן שלך אנשים יוכלו לשמוע את השיר לפני שהם מורידים אותו, או משהו בסיגנון...

נערך לאחרונה ע"י BugY בתאריך 26-04-2005 בשעה 06:40.
ישן 26-04-2005, 16:40
צלמית המשתמש של SpaZ
  SpaZ SpaZ אינו מחובר  

בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי BugY שמתחילה ב "אממ אחי"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי BugY

ד"א אני עדיין חושב שכדאי שמשתמשים יוכלו לטעון שירים משל עצמם, עכשיו שאני חושב על זה, זה יכול להיות נגן שמנגן קבצים שנמצאים על שרת ואז בעזרת הנגן שלך אנשים יוכלו לשמוע את השיר לפני שהם מורידים אותו, או משהו בסיגנון...

זה דיי בזבוז זמן כי מדייה פלייר עושה את זה ואף אחד לא יתחיל להשתמש עכשיו דווקא בנגן שלי בשביל זה...

ובקשר לווליום - אני אומר לך! אני גם קראתי שזה יכול לשים ווליום מ0 עד ל100 ואז עשיתי פלאש שמקבל מ0 ל200 וזה ממשיך להגביר אותו. תעשה פלאש שבלחיצת כפתור מעלה את הווליום ב5, ואז תתחיל להעלות עוד ועוד ותראה שזה ממשיך להגביר אחרי 100.....

ואתה יודע אולי במקרה מתי מתחיל הפלאש לנגן בstreaming? זתומרת - הוא קולט כמה kb יש לו לנגן לשנייה וכמה kb הוא מוריד בשנייה והוא מחשב כמה נשאר לו ואם הוא הוריד מספיק בשביל להתחיל לנגן ושהניגון לא יעבור את הkb שהוא הספיק להוריד (לא יגיע למצב שהוא הוריד 100kb וניגן 109kb ואז הוא לא ינגן כלום)...??

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:29

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר