לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 07-10-2010, 22:41
  Ronibla Ronibla אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.12.06
לא מסתדר עם AP

שלום לכם.
לפני זמן קצר קניתי Access Point מדגם Edimax EW-7206APg, ע"מ להתחבר לרשת אלחוטית שנמצאת אצלי בבית.
בפעם הראשונה שחיברתי את הAP למחשב שלי (שהוא בעל כרטיס רשת חוטית בלבד) - הצלחתי להתחבר לרשת.
הייתי צריך אמנם להגדיר בהתחלה את כרטיס הרשת במחשב לכתובת IP ספציפית, כדי להכנס להגדרות של הAP. אחרי שקינפגתי את הAP בתור Station-Infrastructure - החזרתי את הגדרת כרטיס הרשת למצב IP אוטומטי. המחשב קיבל IP חדש מהרשת, והכל היה סבבה. הבעיה היא שאחרי שהתנתקתי מהרשת - מאז כל פעם שאני מנסה להתחבר אליה - אני לא מצליח. אני לוחץ על Connect, והוא כל הזמן כותב לי Connect Failed. השאלה היא, האם זה שאני מגדיר את כרטיס הרשת לIP ספציפי כל פעם בשביל להתחבר - גורם לבעיה הזאת. אני חייב להגדיר את הIP כדי להגיע להגדרות של הAP, ושם לבחור את הרשת אליה אני רוצה להתחבר.
הקטע המעניין הוא שתמיד יש לי שם כמה רשתות, ועכשיו החלטתי לנסות רשתות אחרות. התחברתי לרשת אחרת - ושם הוא כתב לי מיד שהוא התחבר.
אממה - אחרי שניה הוא 'זרק' אותי החוצה. ככה כל פעם - אני לוחץ על Connect, הוא מתחבר, ומיד זורק אותי החוצה. לא נראה לי שזה סינון MAC, כי ניסיתי לשנות את הIP, ואז הוא בכלל לא התחבר לי.
יש לי אפשרות להגדיר שרת DHCP בתוך הAP, אבל לא נראה לי שאני צריך לעשות את זה, היות ובראוטר ממנו אני קולט את הרשת, מוגדר כבר DHCP. השאלה היא איך אני אמור להגדיר את הIP של המחשב שלי. כמו שכתבתי קודם - בשביל להגיע לדף של הAP עם האופציה להתחבר לרשת, אני צריך להגדיר לו IP ספציפי (192.168.2.3 לצורך העניין, בעוד שהAP מוגדר בתור 192.168.2.1) - אבל אחרי שאני מתחבר דרך ממשק הAP לרשת שלי - אני עדיין לא יכול לגלוש. כנראה שאני צריך להגדיר לו כתובת אוטומטית (דינמית, או איך שלא קוראים לזה). הקטע הוא שעכשיו אני חושש שעצם הגדרת הIP למשהו ספציפי - מונע ממנו בכלל להתחבר לרשת שלי, כי על הרשת השנייה שניסיתי - רק הIP שהכנסתי (192.168.2.1) עובד, ואז הוא מתחבר מצוין (אלא שהוא 'נזרק' כל פעם, כמו שכתבתי לעיל).

בקיצור, אשמח אם מישהו יעשה לי קצת סדר בבלאגן.
איזה הגדרות אני צריך לתת לAP (אני יכול לשנות את הIP המוגדר לו בתור ברירת מחדל - אבל אין לי מושג לאיזה הגדרות לשנות), אילו לכרטיס רשת, ולמה לעזאזל אני נזרק כל פעם החוצה מהרשת השנייה?

בכלל, עד שכבר חשבתי שהבנתי את כל העסק הזה עם ה IP וה DHCP, בא כל העניין הזה ובלבל אותי. כי בפעם הראשונה, כשכן הצלחתי להתחבר לאיטנרנט - לא היה לי מושג איך להגיע להגדרות של הAP. ידעתי את הIP של המחשב, ידעתי את הIP של הראוטר (והצלחתי גם להגיע לדף ההגדרות שלו), אבל לדף ההגדרות של הAP - לא הצלחתי להגיע (ולא, זה לא היה 192.168.2.1, עד כמה שאני זוכר)..

אז תודה מראש למי שמבין בדברים האלה ויכול לעזור לי...
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 22:28

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר