לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2010, 20:31
צלמית המשתמש של MS_Rogue
  משתמש זכר MS_Rogue MS_Rogue אינו מחובר  

חבר מתאריך: 03.03.10
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי Au79 שמתחילה ב "וואו, אתה ממש לא אוהב את אהוד..."

שמע, ב99 אני, עם כל הקיבוץ שלי, הייתי פעיל למען ברק... בחודשיים האחרונים לפני הבחירות, עשינו כל דבר אפשרי כדי להביא לבחירתו... עמדנו בצמתים עם שלטים, חילקנו סטיקרים, הפגנו נוכחות, אפילו חטפנו מכות מערסים שתמכו באיציק מרדכי!

בליל הבחירות, לאחר שנודע נצחונו, יצאו משהו כמו שישים מבני הקיבוץ לתל אביב לכיכר רבין לחגיגה שהתארגנה שם... וכשהוא הגיע בסביבות 2 בלילה, ההמון צעק לו "רק לא ש"ס" שלוש פעמים.... להזכירך, 99 הייתה שנת המיאוס. שינוי תפסה 17 מנדטים, ברק נבחר על גל הבטחות שלא ייתן לש"ס יד ורגל בממשלה...

ופחות משמונה שעות לאחר נצחונו, כשאלו שהעלו אותו לשלטון צועקים לו "רק לא ש"ס", ברק הודיע שיהיה צריך לעשות פשרות אמיצות בהרכבת הקואליציה...

ומאותו רגע האיש הלך ונעשה יותר ויותר גרוע כראש ממשלה..

כן, יש לי בטן מלאה על אהוד ברק. אנשים כמו ליברמן וביבי ואלי ישי לא יכולים לאכזב אותי כיוון שאני מצפה מהם, מראש, להיות גרועים. ברק? לא רק שהוא שבר את האמון שלי בו. הוא שבר את האמון שלי בפוליטיקה הישראלית ובכנסת ישראל....

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2010, 23:58
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
העבודה קיבלה 26, מרצ 10, הערבים 10, מפלגת המרכז 6, עמיר פרץ 2 - ושינוי 6, אבל...
בתגובה להודעה מספר 19 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "סליחה על שזכרוני קצת רעוע......"

שינוי כללה ברשימתה את מודי זנדברג וויקטור בראילובסקי - שני אנשי ימין מובהקים. אצל ברק עצמו ישב
דוד לוי, ועוד שני אנשי גשר...

בקיצור, גם לו כל שינוי הלכה עם ברק - היו לו רק 60, והוא היה תלוי בחסדי הערבים - מצב בלתי אפשרי,
בטח אחרי ימי גולדפרב והמיצובישי...

עם הליכוד הוא לא יכול היה ללכת - החבורה שתמכה בו ראתה בביבי את בכור השטן - ואת שרון כגרוע עוד
יותר (לקח לשמאל 4 שנים להתאהב בשרון, ורק חקירה פלילית שהובילה לעקירת רבבת מתיישבים יכלה
לגמול אותם מהצגתו כרוצח ההמונים בסברא ושתילא...).

בקיצור, מבחינת ברק, ש"ס לא הייתה הפגנה של בוז לבוחריו, אלא הכרח מוחלט.
ישן 04-10-2010, 00:19
צלמית המשתמש של ori
  ori ori אינו מחובר  
אדמין לשעבר

חבר מתאריך: 28.10.01
איזה לחץ את עראפת אל הקיר ואיזה נעליים. וא הציע 95 אחוז, ועראפת רצה יותר, זה הכל...
בתגובה להודעה מספר 21 שנכתבה על ידי MS_Rogue שמתחילה ב "ועדיין, כפי שאמרתי, משם והלאה..."

יאסר לא "חשף את פרצופו האמיתי". הוא מעולם לא הסתיר אותו, אלא שכאן היו אינטרסנטים שהעדיפו
להעלים מידע לא נוח לציבור - ואדיוטים מועילים שהיו נוחים להאמין בחזיונות היפים על חומוס ברמאללה,
ומוחמד דחלאן, הג'נטלמן העזתי הרגיש...

ברק לא עשה צעד חיובי אחד בקדנצציה שלו. המזל שלו שהיו אחריו, והיו לפניו (לא מייד לפניו, אבל מספיק
קרוב) גם רבין ופרס, כך שהאסוניות שלו לא מתבלטת כפי שהייתה מתבלטת לו כיהן בתקופה של ראשי
ממשלה פחות גרועים. מה שכן, הוא וחבריו גרמו לביבי, ראש ממשלה סביר בקושי, להיראות כענק בין גמדים...

כשלונות ברק ניתנים לספירה, והם בעצם כל יוזמות ברק:
1. אופי הבריחה מלבנון.
2. הריצה המבוהלת אחרי הסורים בשפרדסטאון.
3. ההתנהלות ביחסי חרדים לא-חרדים, שכללה זיגזוגים מופרעים לכל הכיוונים, מחוק טל וכניעה מלאה, ועד
ל"מהפכה אזרחית" מדומיינת...
4. הריצה לקמפ דיוויד, כאשר 75% מהכנסת נגדו, ורוב מוחץ מהציבור היהודי מתנגד בחריפות.
5. ההתקפלויות הנוראיות בקמפ דיוויד.
6. התגובה הרופסת לפתיחת מלחמת אוסלו, בעיקר ללינץ' ברמאללה.
7. הפקרת משטרת ישראל אחרי אירועי אוקטובר 2000, והקמת וועדת אור, במטרה לשחד את הבוחר
הערבי.
8. התגובה העלובה לחטיפה בהר דוב.
9. הריצה להציע ויתורים נוספים, בעצם ימי המלחמה, ןהרכבת צוות אולטרה-שמאלני לשיחות היסטריות
שנערכו בטאבה, בצל בחירות מתקרבות (הצוות הורכב מביילין, שריד, בן עמי וליפקין-שחק, והיה
השמאלני ביותר אי-פעם מבין הצוותים שישבו מול הפלסטינים - רק סרבנותם של הפלסטינים מנעה
הסכם שיכלול ויתורים ענקיים אפילו בתחום של שיבת פליטים).

אתה שואל אם טעית כשהצבעת ברק? כן, ודאי שטעית. אבל את זה ניתן היה לדעת עוד בטרם נבחר.
האיש כשל בכל תפקיד שהחזיק בו, מאז היה מפקד מעולה של סיירת מטכ"ל.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:41

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר