לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 23-05-2010, 15:44
  משתמש זכר eLi_xXx eLi_xXx אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.04.04
חזרה לצבא לאחר שנתיים באזרחות

שלום לכולם לפני כמעט שנתיים השתחררתי מהצבא על פרופיל 21 נפשי לאחר שירות של 4 חודשים (כולל הטירונות) רציתי בכך כי לא הרגשתי שאני ממצא את הפוטנציאל שלי בצבא ושאני סתם יעביר 3 שנים בלא לעשות כלום. אם זה בתור טכנאי מטוסים שפסלתי קורס לאחר חודש וחצי ואם לאחר מכן להיות אפסנאי ולחזור יומיות ולשבת 8 שעות ולא לעשות כלום ואף לצאת לפעמים הביתה אחרי 5 שעות. היום לאחר שאני עוד מעט מסיים שירות לאומי של שנה אני מבין כמה חשוב וחייב לעשות צבא (בגלל המדינה בה אנו חיים וגם בגלל שבזמן האזרחות התחזקתי מאוד מבחינה דתית) ואני מאוד מעוניין לחזור לצבא ולתרום 3 שנים מהתחלה, גם אם אצטרך לעשות טירונות. ומקווה להגיע לתפקיד שאני ארגיש שאני באמת תורם (אני מעוניין להגיע לנ"מ כקרבי) ברצוני לדעת האם יש אפשרות שהצבא ירצה בי לאחר שנתיים באזרחות? וגם אם כן יש אפשרות לעשות 3 שנים כסדיר או רק בהתנדבות? תודה לכולם!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2010, 19:51
  yuval_d2 yuval_d2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי eLi_xXx שמתחילה ב "חזרה לצבא לאחר שנתיים באזרחות"

איך אני מת על כאלה שישר נכנסים באחד כזה שסך הכל אמר מה הוא היה שמח לקבל ברגע שהוא יחזור לצבא... הבן אדם לא אמר שלא ירצה לקבל משהו אחר ולא אמר חלילה שיצא במקרה ויקבל משהו, סך הכל אמר מה ההעדפה שלו... אבל אנשים כמו metooshelah חייבים לשחק אותה מנהיגותיים ועל ידי תגובות פלצניות להוריד לאנשים מוטיבציה... מה הסרט שלך?
בכל מקרה, אחי אני חזרתי לצבא אחרי 21, אמנם לתפקיד ממש קל"ב ובתנאים טובים ואין בן אדם שמח ממני היום בצה"ל... בסוף המפקד שלי עוד יחתים אותי קבע... לך עם הלב, אם אתה צריך עזרה בתהליך אניי אעזור לך בפרטי... התהליך ארוך קח בחשבון.. אני, בתור אחד שנדנד בלי סוף, הצלחתי לחזור די מהר תוך 8 חודשים... אבל יש כאלה שזה לוקח להם גם שנה וחצי פלוס... תהיה עקבי - אל תוותר!! ידחו אותך בהתחלה, כמו שדחו אותי, אני מבטיח לך שזה יקרה - אבל תערער! זאת מלחמה אחת גדולה... כשאתה בתוך צה"ל הכל נראה מהיר ואפשר להזיז דברים בשיחת טלפון... בחוץ - העולם אחר... תיאבק ותגיע לצבא חזרה!! יש פה מדריך מעולה בפרש של בנאדם שכתב במפורט את כל ההליך שהוא עבר... כשאני יצאתי אני הייתי קורא את זה והולך לפי זה.. בסוף חזרתי!!
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:52

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר