לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 24-05-2010, 07:52
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
רגע, רגע, רגע
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי TIMON the mongoose שמתחילה ב "ח"כ א-סנע: "חוק שליט יביא לאינתיפאדה שלישית""

חשבתי שזה שזוג יהודים התחתן על המרפסת של ישיבת הכותל ושברו כוס בזמן שהתבוננו באל אקסה - זה יביא לאינטיפדה השלישית!

רגע, רגע, רגע

חשבתי שזה שרשות העתיקות ניקתה כמה קוצים ממעלה המוגרבים - זה יביא לאינטיפדה השלישית!

רגע, רגע, רגע

חשבתי שזה שכמה נ-נח-נחמ-נחמן מאומנים ביקרו בקבר יוסף - זה יביא לאינטיפדה השלישית!

רגע, רגע, רגע

חשבתי שאי פתיחת המעברים ברצועה- זה יביא לאינטיפדה השלישית!

רגע, רגע, רגע

חשבתי שהריסת מבנים לא חוקיים - זה יביא לאינטיפדה השלישית!

רגע, רגע, רגע... טוב הבנו את הפרינציפ, עכשיו לעובדות: מה משותף לכל האיומים הנ"ל? המאיימים!

מי שיביא את האינטיפדה השלישית/המוקאומה השמינית/הנקבה השניה/המלחמה השביעית הם, ללא ספק, ערבים-מוסלמים. הם ידברו ערבית, ירצחו אזרחים כשיטה, יחסלו שבויים ויעמידו את ילדיהם בקו הראשון כך שיוכלו לדמם מול המצלמות.

לפעמים מאחורי כל הברברת הערבית, מסתתרת אמת מאוד פשוטה. לאשה שבן זוגה היה מאיים עליה באלימות כל יום, על כך דבר קטן, היו מציעים לעזוב אותו מוקדם ככל האפשר. לצערינו/מזלינו אין לנו אפשרות לעזוב, ולכן יש לחתור לכך ש"בן הזוג המאיים" הוא שיעזוב.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 24-05-2010, 13:27
  משתמש זכר מרקויס מרקויס אינו מחובר  

חבר מתאריך: 08.12.08
בתגובה להודעה מספר 16 שנכתבה על ידי .ישראלה היפהפיה שמתחילה ב "בפורום 'רוטר' הועלה קטע הקלטה קצר ובו לכאורה מאיים אחמד טיבי בשם החמאס על גלעד שליט"

אני, מה שהורג אותי ואני ממש לא קיצוני בדעותיי זה העיוורון של חלק מהציבור הישראלי שאני לא יודע אם הוא גדול או קטן, לגבי הכוונות הסמויות והפחות סמויות של הערבים בארץ.
אז נכון שרבים מהם רק רוצים לחיות בשקט ולהביא פרנסה הביתה. אבל אני חושב שהרוב אם לא בגלוי אז בסתר ליבם רק מחכים (סומוד) להזדמנות.
רק תיקח לדוגמא את ראאד סאלח אתמול בנאום שלו לפני המשט מטורקיה. למה לא מגרשים את אמ אמא שלו לאירופה או משהו כזה?? ובגלל מקרים כאלה אני מאשים רק את "נבחרינו" בכנסת..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 15:57

הדף נוצר ב 0.07 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר