לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-05-2010, 12:07
צלמית המשתמש של Segmany
  משתמש זכר Segmany Segmany אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.10.01
Facebook profile LinkedIn profile Follow me...
בית המשפט הרשיע אדם בהעלבת שוטר לאחר שזה קרא לו נאצי והטיח עלבונות ביחס למוצאו

בית משפט השלום באשדוד קבע כי קריאת 'נאצי' לעבר שוטר נכללת בעבירת העלבת עובד ציבור. ההחלטה ניתנה במסגרת תיק על העלבת עובד ציבור, תקיפת שוטר ואיום שנפתח נגד אילן שמחי.

שמחי נעצר במתחם ה"הום סנטר" באשדוד בשל עבירת תנועה שביצע ברכבו, עוכב ע"י השוטר מייק דוד, ונתבקש על ידו למסור רישיונותיו. לאחר שנרשם לו דוח תנועה החל להעליב את השוטר באומרו: "תביא את הרשיון שלי י'בן זונה, בטח אנסו את אמא שלך". עוד איים על השוטר ואמר: "יא בן זונה, אני עוד אדאג שיפטרו אותך, יא בן זונה אני יכול להיות אביך" וזאת בכוונה להקניטו ולהפחידו. אחד משיאי ההתפרצות של שמחי היה כשאמר: "מה אתה יכול עוד לעשות, זרע של גורבצ'וב, אתה פשוט נאצי, אני אדאג שיפטרו אותך יא בן זונה".

בהמשך תקף שמחי את השוטר, ושוטר נוסף בשם ישראל בן גיאת, בכך שדחף אותם, והתנגד למעצרו בכך שהשתולל וסרב לאיזוקו. בתחנת המשטרה באשדוד, איים הנאשם על השוטר באמרו לו: "אל תדאג, אחי עו"ד, אני עוד אדאג שיטפל בכך עד הסוף ויפטר אותך".

http://www.news1.co.il/Archive/001-...ml?tag=13-06-25
תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 16-05-2010, 14:13
צלמית המשתמש של rubber_duck
  rubber_duck מנהל rubber_duck אינו מחובר  
מנהל פורומי מטיילים ותרמילאים, תעופה אזרחית ופורומי הלוחות

חבר מתאריך: 01.05.03
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Segmany שמתחילה ב "בית המשפט הרשיע אדם בהעלבת שוטר לאחר שזה קרא לו נאצי והטיח עלבונות ביחס למוצאו"

ציטוט:
"לטעמי, דווקא מתן אפשרות לאזרח להגיד דברו מבלי לסתום פיו- יש בו להוות שסתום ביטחון שישחרר לחצים ומתחים מובנים בהיתקלות הבלתי שוויונית שכזו, וייתכן ובכך ימנע הסלמה שעלולה להידרדר גם לשימוש בכוח כלפי השוטר.

אמירה אומללה לדעתי. אין שום סיבה שהשוטרים יצטרכו ליהיות המטרה לשיחרור הלחצים האלה ואין שום סיבה שאנשים ישתמשו בכוח נגד שוטרים. אם האנשים שנתפסים ע"י המשטרה רוצים לשחרר לחצים שילכו לחדר כושר או משהו בסגנון אבל אין שום סיבה שהם יקללו או יפגעו בשוטרים שעושים את העבודה שלהם.

ישן 16-05-2010, 16:34
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
אולי כי עובד ציבור צריך לקום מחר בבוקר ולהמשיך לעבוד ביעילות
בתגובה להודעה מספר 7 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "יש לי בעיה עקרונית עם חוק אי..."

ולא לעשות מה שאני עשיתי כשהייתי מדריך בחוגי סיור, וזה להגיד שבשביל שאנשים קטנים (הורים של ילדים שהיו דווקא חמודים מאוד ברובם) יתנשאו עלי, יצעקו עלי ויחפשו להוריד לי את המוטיבציה, אני יכול לגשת למחלקת הארנונה ולבקש הנחת סטודנט - אני לא צריך לנדב את עצמי בשכר סמלי בשביל לתת לילדים האלה ערך מוסף חשוב. לא יכולתי לעמוד ביחס הזה (נחש באיזה חלק של רישון?) ובחרתי לא לכבול את עצמי יותר לשום עבודה למען הציבור שהקשר שלה הוא מחייב מעבר לנוכחות רצונית בחמש הדקות הקרובות. זה הבדל מאוד מאוד גדול ממקרים שבהם סתם מישהו מקלל אותך ברחוב: מצב שאתה יכול להמנע ממנו/להגיד עליו בלי שזה פוגע במעמדך או יכולתך לבצע תפקיד. אני מכיר עובדי ציבור (או עובדים מול הציבור) שפיתחו ממש טראומה, מצאו לעצמם עבודת משרד ללא קהל, וחרדים שמא יום אחד יתחלף המנהל האדמיניסטרטיבי ויחזיר אותם לסידור הרגיל (אחיות/מורות/שוטרים). אתה יכול לזלזל ולהגיד "אז שיחפשו עבודה אחרת" ואז אתה לא מציאותי כי לוואקום הזה יכנסו אנשים שאולי החוק יאפשר לך לקלל אותם, אבל בם גם לא יתנו לך שום שירות (ואז תקלל יותר). אני באמת חושב (וכך נאמר לי) שהקבוצה שהדרכתי בחוגי סיור הפסידה מדריך מעולה. נאמר לי שלא מצאו מחליף ראוי והיא התפזרה. והכל בגלל 3-4 הורים אידיוטים, נובורישם קטנים.

ישן 16-05-2010, 16:45
  g.l.s.h g.l.s.h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 25.12.05
כמה פעמים יוצא לך לפגוש ח"כ?
בתגובה להודעה מספר 9 שנכתבה על ידי shruki שמתחילה ב "אני מבין ומסכים, רק שב"עובד..."

לעניין מעמדו של שופט, אני מניח שלא צריך להוסיף. אני גדלתי בבית של "עובדי ציבור", ומבין המבוגרים שהיו קרובים אלי היו לא מעטים כאלה (רופאים, אחיות, מורות). בגיל 8-18 הייתי מהבודדים שלא הייתה לו תשובה ל"מה אתה תעשה כשתהיה גדול", אבל אני כן זוכר את עצמי חושב (בהתבסס על ההשוואה בין מאמץ VS תגמול של אותם מבוגרים, לעומת מה שראיתי לגבי מקומות עבודה של הורי חברים שהיו אנשי סקטור פרטי) ש"כשאני אהיה גדול" אין סוכוי בעולם שאכבול את עצמי אי פעם למסלול הכשרה שבפועל, או על פי חוק, יחייב אותי להיות נותן שירות בישראל. זו הסיבה שלא יצאתי לקצונה, למרות לחצים שאף אחד מסביבי לא עמד בהם, וזו הסיבה שלא היה סיכוי שאי פעם אעבוד במקצוע המחייב הכשרה ארוכה ויקרה, ואשר מחייב אותי ל"קוד" מסויים מבחינה אתית/חוקית שבמסגרתו אני חייב לעמוד בשורת כללים/חוקים, בעוד שכלפי איש לא חייב דבר. כל ההתנדבויות/פעילויות שלי "למען" תמיד היו כאלה שאינן מחייבות התחייבות ארוכת טווח: הייתי מש"ק בכיר בשירות צבאי שתפקד "על תקן" מעבר למה שהיה מקובל, התנדבתי והדרכתי והובלתי, אבל תמיד במסגרת כזו שניתן יהיה לעשות "פוס" בכל רגע בלי לזרוק לפח שום הכשרה יקרה, או זמן יקר שלי שהוקדש להכשרה זו.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 01:43

הדף נוצר ב 0.08 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר