לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 13-04-2010, 16:51
  lm91 lm91 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 13.04.10
וועדה רפואית - עזרה!

היי! אני התגייסתי עם פרופיל 64 עקב נקעים חוזרים של הקרסוליים. בנוסף נכתבו שני סעיפים שלא מורידים פרופיל - עקמת (30 מעלות בערך) וכן פלטפוס.

לאחר הגיוס החלו להופיע כאבים חזקים בשתי ברכיי. ניגשתי לאורטופד באופן פרטי והוא אמר שאני סובלת משחיקת סחוס בפיקות של הברך - בשתי הברכיים. אח"כ הופנתי לאורטופד צבאי בחר"פ צריפין אשר אישר את הדבר והסביר כי זאת הסיבה לכאבים הרבים. הוא המליץ מדרסים, פיזיוטרפיה והימנעות מפעילות ומאמצים. לאחר מספר שבועות החלו כאבים בחלק האחורי של הברך, גם שמתי לב לנפיחות. הופנתי שוב לאורטופד, הפעם באיכילוב, אשר בדק אותי ואמר כי נגרם נזק לסחוס הפנימי של הברך (המיניסקוס הפנימי) ולכן הכאבים ונפיחות. גם הוא המליץ הימנעות מפעילות מאמצים וכפיפות ברכיים. כמו כן המליץ על פיזיוטרפיה, מיפוי עצמות וברכיות לייצוב הפיקה.

כעת הרופאה ביחידה המליצה לי לקבוע וועדה רפואית.
השאלה שלי - מה וועדה רפואית יכולה להועיל לי? האם יש סיכוי שיורידו לי פרופיל, אם כן לאיזה? ובמה הורדת פרופיל יכולה לעזור לי? האם וועדה רפואית יכולה לעשות דבררים נוספים מלבד להוריד פרופיל?

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 13-04-2010, 18:55
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי lm91 שמתחילה ב "וועדה רפואית - עזרה!"

יכולים לקבוע לך סעיף נוסף של 64 מה שיתן לך הקלות נוספות או שונות ויקל עלייך במפגש עתידי עם רופא חדש.

יכולים להוריד לך פרופיל ל45.

את כל השאלות האלה הרבה יותר פשוט לשאול את הרופאה... היא כעקרון לא אמורה להסתיר ממך מידע.

וועדה רפואית יכולה רק להוריד פרופיל (או לקבוע סעיפים נוספים באותו פרופיל) בכל אופן כפי שכתבתי לכל סעיף יש את ההשפעות שלו.

רפואה שלמה !

ומומלץ לך לבצע את הפיזיוטרפיה בהלל יפה, תפנה אליי בפרטי אם זה מעניין אותך ואני אפרט מעבר.

ישן 13-04-2010, 19:48
  גולבו כחולות גולבו כחולות אינו מחובר  

חבר מתאריך: 06.08.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי lm91 שמתחילה ב "שאלה נוספת"

יכולים לתת כל פרופיל גם 24 זמני לחצי שנה, הכל תלוי במה רופאת היחידה המליצה, עדיין אינני קורא מחשבות אז אינני יכול לדעת לכן יש צורך לדבר איתה ישירות על הנושא.
בנוסף את כל הבעיות והקשיים את צריכה להעלאות ולהציג בפניה כי היא גורם המקצוע שיכול לעזור.

וכמו שהמליצו לך פיזיוטרפיה יכולה מאוד לעזור כיוון ששם את עושה מספר פעולות שבד"כ ישפרו את מצבך (ולכן זה נועד) אז תעשי פיזיוטרפיה (עדיף במכון אזרחי) וככה לאט לאט עם הזמן המצב עתיד להשתפר.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 03:25

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר