לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 01-02-2010, 08:15
  guy233 guy233 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.07.06
שאלה בקשר לעירעור על פרופיל 21

שלום,
רציתי לדעת עד איזה שלב אפשר לערער על פרופיל 21 לאחר הוועדה הרפואית....כן אני יודע שכל החיים אפשר לערער על הפרופיל ולחזור לשירות אבל נאמר לי שאם מערערים עד 30 יום או 45 יום או 3 חודשים או משהו כזה מרגע השיחרור מצה"ל והעירעור כן מתקבל אז זה נחשב לכאורה לטעות של אותו גורם שקבע לי את זה ואז זה נחשב כאילו אותה תקופה עד שמחזירים אותי לצבא דפקה לי בפז"מ. הדבר הזה גם נשמע לי הגיוני כי בעצם מי שעוסק בכל התהליך של העירעור הוא הרמ"ד (כלומר דרגה יותר גבוה ממי שקבע לי בעצם את הפרופיל 21) ולכן יש טענה כזאת שלפייה אני לא באמת מתאים לפרופיל 21 ולכן זאת טעות של אותו גורם ולא מגיע לי עליה לכאורה עונש שיגרום להארכת השירות שלי...בקיצר השאלה שלי אם קיימת תקופה של עירעור שבמסגרתה היה והעירעור מתקבל הפז"מ שלי כן ידפוק תודה ויום טוב.!

הניצחון שייך לאלה שמאמינים בו יותר מכל!!!

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-02-2010, 15:25
  yuval_d2 yuval_d2 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 07.12.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי guy233 שמתחילה ב "שאלה בקשר לעירעור על פרופיל 21"

איש יקר, תשמע לי ואל תקשיב ליותר מדי דעות של אנשים שיבלבלו אותך.
אני יצאתי מהצבא באפריל 2009 עם פרופיל 21 נפשי ולאחר מלחמה של ממש ומאמצים רבים שנלחמתי והאמנתי בעצמי ולא וויתרתי לרגע גם אחרי שדחו לי את הבקשה בהתחלה חזרתי לשירות צבאי מלא + הפז"ם שהיה לי והיום אני מאושר וטוב לי ואני לא מצטער לרגע שחזרתי, כולנו בני אדם ועושים טעויות. רק תילחם ואל תוותר לעצמך, אסור לך לוותר לעצמך! אתה תחזור אם תהיה נחוש, זה לא יהיה פשוט אבל זה כל כך שווה את זה, אומר לך מניסיון.
אני יוצא מנקודת הנחה שיצאת מהצבא על נפשי, כי אם יצאת על רפואי אני לא כל כך יודע איך זה עובד.
בכל מקרה, אם לא חלפו לך 30 הימים מרגע קבלת הפרופיל, שלח בדחיפות פקס לענף רותם במקרפ"ר (ואל תתקשר לא יענו לך מודיע לך מראש!!! בגלל שהם לא ענו לי כשהתקשרתי תמה תקופת ה-30 יום שלי ובגללם הייתי צריך להתחיל את ההליך אצל תא מוחזרי שירות שזה הליך ארוך, מייגע, קשה, מחרפן, אבל משתלם... אבל אם אתה יכול לחסוך את זה פשוט תעשה את זה...), בפקס תספר את הסיפור שלך, כתוב את זה בצורה מכובדת, תסביר שיצאת, שאתה מתחרט וכולנו בני אדם, ואני מאחל לך שפתיחת התיק שלך יאושר. כתוב לך את המספר שלהם על הטופס שקיבלת בוועדה הרפואית, לי אין אותו ולא ממש מצאתי באינטרנט. בכל מקרה, רוב הפניות נדחות בפעם הראשונה, אל תילחץ ואל תיכנס לדכאונות מזה, אותי זה רק דירבן להמשיך ולהילחם. הסיבה שהבקשות נדחות בפעם הראשונה היא כדי לבדוק את רמת הרצינות שלך לחזור לשירות. הם רוצים לראות מי יוותר ישר אחרי הדחיה ומי יערער. רוב הסיכויים שהבקשה תדיחה, במקרה כזה אתה כותב ערעור סוחט לב, מפרט בו הכל מהכל, איך מה ולמה יצאת ולמה אתה רוצה לחזור, במילים הכי יפות שאפשר, תאמין במכתב הזה והוא יעבור את הוועדה. בכל מקרה, גם אם זה נדחה שוב ושוב תמשיך לערער ואל תוותר. בכל מקרה זה בערך תחילת ההליך שאתה תצטרך לעשות בזמן הקרוב של 30 הימים מרגע קבלת הפרופיל. תמהר, זה קריטי. עוד שאלות בנושא אני אשמח מאוד לעזור לך... באמת. מבין את המצב שלך.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 00:00

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר