לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 16-03-2010, 21:57
  YHS YHS אינו מחובר  
מהנדס אווירונאוטיקה, עוסק במגוון נושאי תעופה שנים רבות

חבר מתאריך: 17.07.05
תתגייס. לא תתחרט.
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי Y.R שמתחילה ב "בקשר להתנדבות לצה''ל."

הרבה מאד תפקידים איכותיים פתוחים למתנדבים. הפרופיל והסיבה אינם פוסלים. אם תיכנס לאתר של חיל האוויר http://www.iaf.org.il/Templates/Homepage/Homepage.aspx (בלשונית "לפני גיוס") תוכל לראות שם פנייה ישירה למתנדבים.
יחידות רבות רוצות מתנדבים. ראשית, המתנדב לא תופס תקן. שנית - מתנדבים נחשבים חיילים טובים מעל הממוצע הרגיל.
אתה תעשה שנתיים של עבודה מעניינת. לא תצטער על כך. לרוב גם תוכל אתה לקבוע היכן תשובץ, במסגרת המגבלות. הבעיה הרפואית שלך לא צריכה למנוע ממך לעשות את מרבית תפקידי ה"מטה".

צור קשר עם תא המתנדבים בלשכת הגיוס.

אני מצרף תמונה של סיום טירונות מתנדבים מלפני שלוש שנים (פברואר 2007). החבר'ה האלה לא עשו עבודות רס"ר. רובם הגדול עשה תפקידים מעניינים והרבה מהם סיימו את הטירונות עם חיוך רחב על כך שביכולתם לתרום כמו כולם.

בהצלחה.

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה

נערך לאחרונה ע"י YHS בתאריך 16-03-2010 בשעה 22:04.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 18-03-2010, 21:11
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
בתגובה להודעה מספר 2 שנכתבה על ידי YHS שמתחילה ב "תתגייס. לא תתחרט."

ציטוט:
במקור נכתב על ידי YHS
...תוכל לראות שם פנייה ישירה למתנדבים.

לא יעזור לו לפנות אליהם ישירות, כי הם לא מטפלים במתנדבים שלא הופנו אליהם דרך התא של תל השומר. רק לאחר שיאשרו לו את ההתנדבות בתל השומר, יפנו אותו לתא מתנדבים חי"א (זה בהנחה שהוא רוצה חי"א) והם יטפלו בו. אגב, אחראית מתנדבים בחי"א מאוד נחמדה ועוזרת.

וטיפ קטן ל-Y.R, אל תהיה אדיש בבחירת תפקיד. בתא מתנדבים ינסו למצוא לך תפקידים מתאימים, אבל הם לא תמיד עובדים ביעילות (לא באשמתם), אז כדאי להיות אקטיבי בעניין הזה ולחפש תפקיד בעצמך. תנסה להתמיין ליחידות "חזקות", כאלה שיוכלו למשוך אותך ולקצר את תהליך ההתנדבות במידה ותתקבל אליהן (דוגמא ליחידה כזאת היא מודיעין). בנוסף לזה, אם אתה מכיר קצין או מישהו שיכול למשוך אותך ליחידה שלו, תנצל את זה. זאת דרך מצויינת לסדר לך תפקיד טוב בלי להיות תלוי בתא מתנדבים.
ישן 18-03-2010, 11:05
  משתמש זכר Swinger7714 Swinger7714 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 16.03.10

שלום לך YR...

ככל הידוע לי, קוליטיס היא לעיתים מחלה פסיכוסומטית, משמע היא משקפת את מצבו הנפשי של האדם ועלולה להחמיר כאשר האדם מרגיש שמופעל עליו סטרס. שקול היטב אם אתה מעוניין להתגייס ליחידה קרבית, כי על חיילים קרביים מופעל לחץ רב מאוד. ישנם שלל ג'ובים מעניינים בצה"ל שמתאימים למצבך הבריאותי, ושבהם אתה תרגיש שאתה תורם תרומה משמעותית. ידוע לי שהמנילה של מתנדבים היא בגודל הגלות.

[התמונה הבאה מגיעה מקישור שלא מתחיל ב https ולכן לא הוטמעה בדף כדי לשמור על https תקין: http://i22.photobucket.com/albums/b326/Swinger7714/Swinger-1.png?t=1268825224]

בין אם אתה חושב שאתה יכול או לא יכול, בכל מקרה אתה צודק.

הבלוג של הכלב של פבלוב

נערך לאחרונה ע"י Swinger7714 בתאריך 18-03-2010 בשעה 11:08.
ישן 18-03-2010, 20:53
  Vani Vani אינו מחובר  

חבר מתאריך: 18.03.10
מומלץ מאוד להתנדב

אל תדאג, אתה יכול להיות בטוח שלא תהיה עובד רס"ר ולא שום דבר בכיוון הזה. אני יכול להגיד לך מניסיון אישי שיש מגוון רחב של תפקידים למתנדבים. כשהייתי בראיון שיבוץ (בחירת תפקיד), ישבה מולי קצינה ושתי חיילות והן פתחו בפני קלסר ענק עם המון תפקידים למתנדבים. מתוכם בחרו לי ארבעה תפקידים לפי תחומי העניין שלי, הנתונים האישיים וצורכי הצבא. הייתי צריך לדרג את ארבעת התפקידים לפי העדפות שלי. מיותר לציין שקיבלתי בסוף בדיוק את מה שרציתי. לעומת זאת כדאי לציין שקיבלתי אפילו יותר ממה שרציתי לאחר שהגעתי לתפקיד.

המון מפקדים רוצים מתנדבים ביחידה שלהם (הסבירו לך כבר למה), ויש אפילו תחרות בין המפקדים על מתנדבים. לדוגמא, כמה ימים לאחר שהתגייסתי שמעתי שיחה בין מפקדים. שמעתי משהו בסגנון הזה: "חיל הים ה!@#$% גונבים לי את כל המתנדבים. אני רוצה כמה שיותר מתנדבים אצלי". זאת רק שיחה מקרית ששמעתי. אני מאמין שיש הרבה מפקדים כמוהו. אתה יכול להבין מזה שפתוחות בפנייך המון דלתות.

אם אתה חושב שתצטער על הגיוס בגלל משברים קצרים, אז אתה בבעיה. בשירות שלך יהיו לך המון תסכולים וגם לפני השירות (ההמתנה לאישור ההתנדבות מאוד ארוכה ומתסכלת), אבל אני חושב שכל זה שטויות בסופו של דבר. לדעתי כדאי לך להתנדב, אתה לא תצטער על כך.

סתם שתדע - התגייסתי במחזור גיוס מתנדבים האחרון (28 בפברואר). אני עדיין עלה ירוק ובעצמי לא מבין כלום על הצבא, אבל אני עדיין יכול לענות לך על שאלות בקשר לתהליך ההתנדבות. אתה מוזמן לשאול פה או בפרטי. אני אוכל לענות רק בסופי שבוע, אז סליחה מראש אם התשובות מגיעות בעיקוב.

בכל אופן, בהצלחה בכל דרך שתבחר.
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 14:39

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר