לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 15-01-2010, 16:25
  משתמש זכר iPHX iPHX אינו מחובר  

חבר מתאריך: 17.03.09
כמה שאלות לגבי חיול

שלום

אני עוד כמה ימים מסיים את תקופת הטרצ של הקורס (מודיעין) שאני נמצא בו (אחרי 4 חודשים נגמר הטרצ ועוברים חיול, הטירונות רק בסוף הקורס).

אז עוד שבוע וחצי הולכים לבקום לקחת מדים וחוזרים לקורס.

כמה שאלות:

1. פטור שיער - יש לי צלקת גדולה על הקרקפת בגלל ניתוח שעברתי. אני די בטוח שאני זכאי לפטור שיער, אני מקווה של-5 ס"מ, אבל גם 3 ס"מ עדיף מכלום (הבנתי שיש 3, 5 ו10). עם מי אני צריך לדבר בבקו"ם בשביל להשיג את הפטור הזה ואיך זה עובד?

2. יש לי משהו בברך שהוריד לי את הפרופיל ל72 וקרעתי רצועה בקרסול לפני שנה. אני רוצה להשיג מדרסים או משהו מועיל לנעליים כדי שיהיה לי נוח, כי למרות שעוד לא ניסיתי, גם עם נעליים רגילות בלי מדרסים יש ימים שכואבות לי הרגליים, ואני בספק שזה יעבור עם הנעליים הצבאיות האלה (נקבל קלות). שוב, מה צריך לעשות כדי לקבל מדרסים/משהו בסגנון?

3. בנושא אחר - מותר ללכת עם גופיה שחורה מתחת למדים? המפקדים שלי אמרו לי שמותר רק ירוק ולבן, אבל אני די בטוח שראיתי אנשים מסתובבים גם עם שחור, לפחות על ב'... איך זה עובד?

קבעתי לי תור לרופא משפחה לשישי הבא בשביל סעיפים 1 ו-2, אם יש משהו שאני יכול לבקש ממנו שיעזור... (הייתי פונה לאורטופד אבל אני לא אספיק לראות אחד עד החיול)

תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 20:11

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר