לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-01-2010, 19:53
  משתמשת נקבה Lihi92 Lihi92 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.01.10
המלצה עזרה! משרד הבטחון

שלום,
אני תלמידת כיתה י"ב, בוגרת מגמה מדעית, פרופיל 97, קבא"ה 54+. אני באה מבית טוב (אבא שלי סא"ל במילואים, אמא הייתה ב8200) ויש לי מוטיבציה גבוהה לשרות משמעותי.
חשוב לי למצא את מיטב הפוטניאל שטמון בי, ללמוד על עצמי דבר או שניים במהלך השרות הצבאי ולתרום למדינה.
בנוסף לכך אני מקווה מאוד להיות קצינה ואולי גם להתקדם במסלול הקצונה לתפקידים בכירים יותר.

ועכשיו, לבעיה:
לפני חודשיים שלחתי קורות חיים ובקשה לזימונים למשרד הבטחון ולמודיעין, הם חזרו אלי ממשרד הבטחון ואמרו לי שאני מתאימה לתפקידים ושהם יהיו איתי בקשר בהמשך.
עד היום לא קיבלתי אף זימון מהם.
ממודיעין לא קיבלתי שום התחיסות לבקשה ואף זימון.
כל חברי לכיתה מקבלים זימונים וכן, אני גם רוצה !!!!

אני מתגייסת עוד פחות משנה ואני מתחילה קצת לחשוש..
הצעות כלשהן יתקבלו בברכה !
תודה מראש
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 11-01-2010, 18:29

בתגובה להודעה מספר 5 שנכתבה על ידי joopyjump שמתחילה ב "[QUOTE=Phosgene]איך זה שאבא..."

חחחחח joopyjump , תודה על ההבנה והעזרה (:
ותודה גם ל israeli mosad על העזרה (:

התקשרתי אליהם כמה פעמים, באמת בשביל לוודא שזוכרים אותי..
פעם אחת אמרו שבגלל שאני קטנה לא שולחים לי זימונים...
ופעם אחרת אמרו שם לא ממש בטוחים מה קורה ושאני אמשיך להתקשר.. :/

אני ממש רוצה להגיע לשם...
ואני מקווה שכל הנידנודים ישתלמו בסופו של דבר..

במידה ואני מתישהו כן אקבל זימון למיונים, מישהו יודע אם נכללים במיונים גם מבחנים פסיכוטכניים [חשבון וכאלו] או רק ראיון אישי?

ועוד משהו,
באמת חשוב לי השרות הצבאי. ונרשמתי לפורום הזה על מנת לקבל עזרה וחוות דעת מאנשים על המצב הדיי מבאס שאני נמצאת בו כרגע..
בקשר לשאלה שלכם, זה אומר שאני באה מבית טוב כי המוטיבציה שלי לשרת בצה"ל מושפעת מההורים שלי ששירתו בצבא ומחוות דעתם. אני מתארת לעצמי שאם הייתי גודלת בבית אחר המוטיבציה שלי לשרות משמעותי הייתה הרבה יותר קטנה.
נכון שאת הצבא זה לא מעניין מה ההורים שלי עשו, אבל זה כן משפיע עלי ועל הדרך שבה אני אשרת- לפי דעתי.
ישן 12-01-2010, 21:53
  dor_darhari dor_darhari אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.03.04
בתגובה להודעה מספר 8 שנכתבה על ידי Lihi92 שמתחילה ב ""לא עדיף לבוא קטן , ואז..."

זה שאבא שלה סא"ל ואמא שלה היתה ב 8200 רק יעזור לה.. לא יזיק...
ואם היא אומרת שהיא באה מבית טוב אז אתה לא יכול להגיד אחרת...

עכשיו לעיניין קודם כל אל תפחדי להזכיר שאבא שלך סא"ל.. זה לא יפגע בך כל עוד לא תשוויצי בזה
ותנסי לתת רושם שבגלל שאבא שלך סא"ל את טובה יותר או משהו כזה...

עכשיו אמרת שחשוב לך שרות צבאי, עם כל הכבוד ויש המון המון כבוד שרות במשרד הביטחון זה לא שרות צבאי. שניים מבני משפחתי שרתו במשרד ראש הממשלה.. עשו טירונות שבועיים ומאז לא ראו יותר מדים/ נשק/ דרגות/ משמעת צבאית או כל דבר אחר שקשור לצבא.....

ככה שאם את באמת רוצה להיות בשרות צבאי שזה מדים ודרגות ומשמעת ונשק וכו אז יש מצב שזה לא בשבילך.., עם זאת קחי בחשבון שהתפקידים הם עם סיפוק מטורף אבל אף אחד ממך לא ידע בדיוק מה את הולכת לעשות..

לגבי מודיעין בואי נגיד את זה ככה.. זה שלא תהיי במודיעין לא אומר שאת לא טובה/ חכמה או כל דבר אחר..
לגבי מודיעין את יכולה להציק להם כמה שתרצי אבל בשורה תחתונה אם הם לא ירצו אותך לא תהיי שם!!...
(אני הייתי בדיוק כמוך.. חפרתי להם כמו לא יודע מה שלחתי עשרות פקסים והנה לא הצלחתי להגיע...)

בצבא יש עוד הרבה תפקידים משמעותיים שדורשים אחריות ומנהיגות ומקנים המון סיפוק... אל תינעלי על מודיעין.. זה שאומרים "מודיעים אנשים חושבים" לא אומר שרק הם חושבים!!..

גם אני כ"כ רציתי להיות במודיעין ולא הצלחתי להגיע אבל באמת הגעתי למשהו שלדעתי הרבה יותר מתאים לי והרבה יותר מספק לדעתי ואני מאושר שזה השרות שלי...

בקיצור.. שתהיה לך המון בהצלחה ואל תדאגי.. ואם לא תצליחי אל תתיאשי יש עוד הרבה תפקידים שיכולים להתאים לך ושתהני בהם...

נערך לאחרונה ע"י dor_darhari בתאריך 12-01-2010 בשעה 21:55.
ישן 15-01-2010, 13:49

בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי Magen_2012 שמתחילה ב "תגובה"

ראשית, תודה רבה על ההתיחסות (:

שנית, יש באמת יתרון מסוים "להנעל" על תפקיד/תחום מסוים במקום לנסות לפגוע על בליינד אבל כמו שדור אמר, "בצבא יש עוד הרבה תפקידים משמעותיים שדורשים אחריות ומנהיגות ומקנים המון סיפוק... " ...

העיניין הוא שאני באמת חושבת שיש לי מה לתרום לצבא ולמדינה ואני לא רוצה להגיע למצב שבאמת "אפול בין הכיסאות" כמו שנאמר כבר כאן ובסוך אני אהיה פקידה או משהו..

מצד אחד אני יודעת שאני אתן את המקסימום שיש לי בכל תפקיד שיתנו לי ואני אבקש לצאת לקורס קצינים לא משנה הייכן אני אהיה אבל כמובן שאני רוצה תפקיד טוב ומאתגר שמאפשר לי באמת לבטא בצורה הטובה ביותר את הייתרונות שבי.

שוב,
תודה רבה לכולכם על ההתיחסות והעזרה !
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 04:24

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר