לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 20-11-2009, 14:04
צלמית המשתמש של opie
  opie opie אינו מחובר  

חבר מתאריך: 09.12.06
קבעו לי ועדה רפואית להורדת פרופיל. צריך ייעוץ

אני שנה בצבא, משרת בתפקיד לוחם, יש לי מוטיבציה גבוהה לצאת לפיקוד ואני אוהב את התפקיד שלי.
יש לי בעייה רפואית של גמישות במפרקים, ובגלל זה קרו לי כמה מקרים של תת-פריקת כתף, היד מסתובבת ויוצאת מהמקום אבל זה מסתדר לבד תוך דקה בערך.
ידעתי את זה עוד בתיכון, אמרתי את זה בצו הראשון ובבקום (באותה תקופה רציתי להיות ג'ובניק), ראיתי אורטופד אזרחי ורופאים צבאיים, כולם החליטו שאני כשיר להיות לוחם.
מסתבר שהם צדקו, מהגיוס שלי לא קרתה לי שום תת-פריקה, עד לפני כמה חודשים, בנופש, כשרבתי בצחוק עם אחד החיילים בחדר והייתה לי תת פריקה.
החלטתי לגשת עם הבעייה לרופא, אולי הוא יציע לי איזה פיתרון לבעייה, תרגילים לחיזוק / קיבוע היד...
הוא הפנה אותי לצילום ולאורטופד, שלא מצא כלום אבל בכל זאת החליט להפנות אותי לאורטופד מומחה לכתף.
הלכתי, לא חשבתי שיש לי מה להפסיד. אחרי חצי דקה שהוא הזיז לי את הכתף, הוא החליט שיש לי גמישות-יתר, אמר שזו בעייה מלידה ואי אפשר לטפל בה, והמלצתו הייתה להפנות אותי לועדה רפואית ששם יורידו לי פרופיל ל-64. כמובן שאמרתי לו שאני לא רוצה והוא אמר שכרופא זו המלצתו והוא עושה את העבודה שלו.

אני משרת שנה בתור לוחם, השבוע מסיים מסלול, ובמהלך כל השירות הצבאי שלי עד עכשיו לא קרה לי כלום. התקופה הזו היא התקופה הכי מאתגרת פיזית בשירות ואם עד עכשיו לא קרה לי כלום במהלך התפקיד אין שום סיבה שיקרה לי משהו בשנתיים הקרובות. אני לא רואה את עצמי שמח בתור ג'ובניק או תומך לחימה, אני מאוד מפחד לצאת מהיחידה שאני נמצא בה עכשיו.
אם כבר מלידה יש לי בעייה שמונעת ממני להיות לוחם, איך זה יכול להיות שהתגייסתי ליחידה קרבית וסיימתי בה מסלול? זאת אומרת שהצבא סיכן אותי ואת חבריי לצוות במשך שנה שלמה. אז את מי צריך להאשים?

ואם אין לי בעייה כזאת, אז אין סיבה שיורידו לי פרופיל, אבל זו המלצתו של הרופא וכרגע אני לא רואה דרך להמנע ממנה.

אז איך בעצם אני צריך להתמודד עם הבעייה הזו? אני יודע שאני כשיר להיות לוחם ויש לי שאיפה גדולה לצאת למפקדים, אבל כחייל במפקדה בגדוד אני אהיה שבוז, התפקיד לא יספק אותי, יש שם יותר מדי אנשים שהם ממש לא כאלה שארצה להיות איתם באותו החדר ולעבוד יחד איתם, וזה פשוט לא בשבילי. אשמח לעצות..

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 10:23

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר