לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה    ברוכים הבאים לפורום צילום!!!       אוסף אתגרי הצילום של כל הזמנים   מצגת-סרטון ישראל 3 מוכנה כעת להפצה, לצפייה לחצו כאן חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > תרבות ואמנות > צילום סטילס ווידאו
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 02-11-2009, 14:09
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור מנהל שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
אתר הצילומים שלי עלה לאוויר

סופסוף, אחרי עבודה רבה והמון עזרה מאיש טוב, אתמול עלתה לאוויר גלריית הצילומים שלי. כרגע הגלריה מכילה צילומי חתונות בלבד, ובעתיד הקרוב אני מקווה להעלות אליה צילומים מז'אנרים נוספים (סטודיו, פורטרטים וטבע). אעדכן כשזה יקרה...

אשמח לקבל מכם פידבקים על אופן בניית ועיצוב האתר, וכמובן גם על הצילומים.

רק דבר אחרון לפני שאתם מקליקים על הלינק - הגיע הרגע הגדול () לספר לכם שלא באמת קוראים לי שחף. את השם שחף בחרתי כשהתחלתי לגלוש באינטרנט (לפני 6 שנים בערך...). השם שלי הוא רבקה. כן כן, אני יודעת שזה הלם וזה וזה, אתם יכולים פשוט להמשיך לקרוא לי שחף (זה כבר הפך לשם נוסף שלי), וזה יהיה יותר נוח לכולנו...

בקיצור...

תמונה שהועלתה על ידי גולש באתר ולכן אין אנו יכולים לדעת מה היא מכילה
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 02-11-2009, 20:56
  משתמש זכר woper woper אינו מחובר  

חבר מתאריך: 22.03.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אתר הצילומים שלי עלה לאוויר"

מזל טוב על פתיחת הגלריה ועל שינוי השם

קודם כל, אני חושב שבחרת בעיצוב מינימליסטי ויפה וצבעים נעימים מאוד

אבל יש כמה בעיות קטנות שקפצו לי לעין

דבר ראשון, עמוד הבית נראה כאילו הוא הותאם לרזולוציה של 800X600... למה העמוד מרוכז בפינה הימנית עליונה?! {את יכולה לשבור את זה ע"י הוספת אובייקט שקוף למחצה בצד הריק, [סתם דוגמא לפיתרון]}, הקו שנגמר באמצע החלון ממש צורם לעין (אפשר שיגמר באמצע החלון אבל בצורת FADE ולא בצורה חדה.. ).

דבר שני, בגלריות של התמונות עצמן יש רווח גדול מדי בין התמונה (הגדולה) לחץ הסגול של הגלריה למעלה, הדבר גורם לכך שצריך לגלול את הדף למטה כדי לראות את התמונה במלואה ואז יוצא מצב שאין זכר לחץ הסגול [בפעם הראשונה זה בלבל אותי יצאתי בטעות מהדף]

בכלל אני חושב שלא צריכה להיות סיבה לגלול את הדף למטה בשביל לראות את התמונה במלואה, התפקיד העיקרי של העמוד הספציפי הזה הוא להראות את התמונה ולכן זו צריה להיות באמצע הדף.

בדקתי את שתי הבעיות האלה בשלוש רזולוציות שונות
800X600
1024X768
1152X864

סה"כ נראה לי שיש עוד מקום לשיפור מבחינה עיצובית אבל הבסיס טוב ויפה

כל הכבוד ובהצלחה

Canon 50D + Canon 70-200L + Sigma 17-70 + Canon 100Macro

ישן 03-11-2009, 21:56
צלמית המשתמש של -mAoz-
  משתמש זכר -mAoz- -mAoz- אינו מחובר  

חבר מתאריך: 20.09.06
שלח הודעה דרך MSN אל -mAoz- Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "אתר הצילומים שלי עלה לאוויר"

די! לא קוראים לך שחף? אני בשוק!
סתם, באמת שם יפה, גם לאמא שלי קוראים כך.

האתר סך הכל יפה מאוד ומכובד. מצטרף לכמה מההערות דלעיל (מרכוז, כפתור החזרה בגלריה וכו').
אני די בספק אם יש עוד אנשים המשתמשים ברזולוציה של 800X600 וגם אם כן, הם מיעוט. אולי ליצור דווקא אתר המתאים לרזולוציה גבוהה יותר יחנך אותם ויגרום להם סוף סוף לקנות מסך נורמלי.
מה שיש יותר מאנשים עם מסכים של 800X600 זה אנשים שגולשים ב-IE7 ולפחות בבדיקה שלי (בפלאג-אין IE בפיירפוקס וב-IE8 במצב תאימות ל-7) האתר אינו מוצג כראוי בדפדפן זה. כדאי לבדוק את העניין.
אני אישית לא אוהב את הרעיון של מספר טלפון בדומיין, זה לא נראה טוב, במיוחד לא בפרסומים (כרטיסי ביקור) או בחתימות על התמונות.
ועוד הערה קטנה, בעמוד "צור קשר" המסגרת נוגעת בתחתית העמוד. אולי כדאי להוסיף שם רווח של כמה פיקסלים, שזה לא יראה קטוע.

הגלריה עצמה נוחה לדפדוף וצפיה (שזה הכי חשוב) וגם התמונות מצוינות (חשוב לא פחות). אולי כדאי להקטין קצת יותר את תמונות האורך, ברזולוציה של 1280X800, בפיירפוקס נטול Toolbars, אני נאלץ לגלול כדי לראות את כל התמונה.

סה"כ יפה מאוד.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 02:56

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר