לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 25-10-2009, 19:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הפגנה בת"א: "לא נשרת בצבא הכיבוש""

יש דבר שנקרא שירות לאומי.
הם מבזבזים זמן וכסף של המדינה ושל עצמם. לא רוצים לשרת בצבא?
יש שירות לאומי. הגיע הזמן להפסיק את הקרקס הזה עם שימוש בשירות הלאומי.
זה יהרוס לאותם סרבנים את כל טיעונים אחת ולתמיד סופית!
שירות לאומי, לא חייב להיות קשור לצה"ל. נכון יש אנשים שעושים שירות לאומי ועובדים במשרד הביטחון למשל. אפשר למצוא להם מוסדות, בלי קשר לצבא, כמו בתי חולים וכו...!

אין לי שום בעיה, שיתרמו למדינה עם שירות לאומי.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 26-10-2009, 16:34
צלמית המשתמש של linuxsboot
  linuxsboot linuxsboot אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.04.06
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי moozes שמתחילה ב "ברור לחלוטין, אני לא מסתיר,..."

"סרבן מצפון" או "סרבן גירוש" זה לא משנה לאיזה צד פוליטי הסרבן שייך. הם/ן עדיין צריכים לתרום למדינה והשירות הלאומי, הוא הפיתרון לכל הבעיה הזאת.
סרבני מצפון, יכולים לשרת בבתי חולים בארץ.
סרבני גירוש, יכולים לשרת במקומות אחרים.
הצבא לא צריך לזרוק סתם כסף על הסרבנים מכל צד פוליטי, זאת הנקודה המרכזית כאן ופוליטית לא אמורה להיות להם בעיה עם שירות לאומי. אם נשים דתיות עושות שירות לאומי אז גם הם יכולים לעשות, סרבני מצפון או סרבני צבא הגירוש. המדינה לא משתמשת בשירות הלאומי מספיק. השירות הלאומי יכול להתאים לערבים ובני הישיבות חוץ מהסרבנים בנוסף.

אי אפשר לעשות לסרבני המצפון "סידרת חינוך", אתה לא צפון קוריאה, ברית המועצות לשעבר או סין וכו...אתה עדיין חי בישראל moozes לא?
אתה כן יכול לתת עדיפות מתקנת, לשם הדוגמא: לתת עדיפות למי שהיה בצבא, אחרי זה בשירות לאומי ואז כל השאר ברשימת ההמתנה לשם להתקבל לאונברסיטה ותנאי שירות בצבא ואז שירות לאומי להתקבל לעבודה בשירות המדינה. דבר שיחסום מי שלא תרם למדינה דרך הצבא או השירות הלאומי לעבוד בשירות המדינה.
will you marry me nesli barda? Operating system: Linux The day Microsoft & apple makes a product that does not suck will be the day they start making vacuum cleaners. say no to Apple&Facebook&MS&Samsung IL&Nokia&Hot&Yes,but say yes to Google

ישן 26-10-2009, 08:16
צלמית המשתמש של student1
  משתמש זכר student1 student1 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 10.12.07
שלח הודעה דרך MSN אל student1 Facebook profile
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי פלמינג שמתחילה ב "הפגנה בת"א: "לא נשרת בצבא הכיבוש""

ציטוט:
..מצהירים השמיניסטים כי אינם מעוניינים לקחת חלק בכיבוש, וכי הם מוכנים לשלם את המחיר על דעותיהם.

זה כי הם יודעים,מהו המחיר לכך.
אם לנהג שהרג נהג אחר נותנים כמה שנים,ובסוף הוא יוצא אחרי 3-4,אז מה יתנו לאלה?חצי שנה על תנאי וחודש בפועל?לכן הם מוכנים לשלם את "המחיר".
אפשר להעניש בדרכים מתוחכמות,לא בהכרח או לא רק כלא.להשאיר עליהם סימן לכל החיים,עד 67.
אבל אם מערכת המשפט רחמנית כלפי רוצחים,למה שלא תרחם על עכברים בני 18-20,שעושים איזו שטות בלי להבין את מעשיהם?יתנו להם עונש קטן ואלה יהפכו לשאהידים,זה הכל.

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 13:31

הדף נוצר ב 0.06 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר