לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > מחשבים > חומרה ורשתות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 08-10-2009, 18:11
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "עזרה בהורדת דרייברים ללוח אם SiS 650GX"

טוב, ההמשך עדכונים:
* אני מנסה להוריד שוב ושוב את הדרייבר לכרטיס מסך שבוריס שם פה, אבל התקשורת עם האתר מתנתקת באמצע והוא לא מסכים להמשיך את ההורדה מהמקום בו היא נעצרה (פיירפוקס).
* החבר שלי פתח את המארז ואמר שדגם לוח האם הוא: EliteGroup L4S5MG3-GX כמו שכתבתי קודם.
* ניסיתי להדליק מחדש את המחשב (כיבינו אותו לפני פתיחת המארז) כדי להראות לחבר שלי את התוכנה שהתקנתי מהלינק של בוריס, כי אחרי ההתקנה אני אישית לא הבנתי מה כל הנתונים האלה אומרים (היה שם לכאורה מידע על דרייברים, אבל לא מצאתי audio, video או network), אבל המחשב לא נדלק פתאום (הוא משמיע רעשים כשלוחצים על הדלקה, אבל המסך נשאר שחור למרות שהוא מחובר למחשב). אז כרגע אנחנו די אובדי עצות...

[לידיעה כללית, החבר הוא טכנאי מחשבים. אבל משום מה הוא לא מצליח לעזור לי עם הדרייברים למחשב הזה, או עם הסיבה שהמחשב פתאום מסרב להידלק.]

שוב תודה לכולכם. נמשיך לעדכן, ואם למישהו יש עצות - נשמח.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 09-10-2009, 14:22
  יהונתן יהונתן אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.09.02
בתגובה להודעה מספר 11 שנכתבה על ידי שחף דרור שמתחילה ב "טוב, ההמשך עדכונים: * אני..."

במקרה הייתי צריך להתקין windows על מחשב עם לוח אם עם chipset של SiS (לוח של Foxconn) ומניסיון, כדי שלא תשתגעי כמוני עם בעיות מוזרות אני ממליץ להתקין את הדרייברים מהאתר של יצרן לוח האם (EliteGroup) ולא מהאתר של יצרן הצ'יפסט (SiS).
במקרה שלי, כשניסיתי להשתמש בדרייבר לא מהאתר של יצרן לוח האם, ההתקנה של הדרייבר של כרטיס הקול גרמה למסך כחול (bsod) והווינדוס קרס. ההתקנה של הדרייבר של כרטיס המסך הצליחה אבל המחשב היה קופא רנדומלית והייתי חייב לעשות לעשות ריסט.
אחרי שהשתמשתי בדרייברים של יצרן לוח האם הכל הסתדר. לקח לי שלושה ימים לעלות על זה.
רשת:
http://www.ecs.com.tw/ECSWebSite/Do...reaid=3&LanID=0
אאודיו:
וידאו:
נסי קודם את זה:
ואם הוא לא יעבוד נסי את זה:

בקשר לעליה של המחשב בהתחלה אמרת שהוא משמיע רעשים. אילו רעשים? מאווררים? צפצופים? אם אלה צפצופים, כמה?
בכל מקרה בדקי שהזכרונות וכרטיס המסך לא זזו מהמקום כשפתחתם את המחשב.
ישן 11-10-2009, 01:36
צלמית המשתמש של שחף דרור
  משתמשת נקבה שחף דרור שחף דרור אינו מחובר  
מנהלת פורומי הצילום

חבר מתאריך: 12.04.05
שלח הודעה דרך ICQ אל שחף דרור
בתגובה להודעה מספר 12 שנכתבה על ידי יהונתן שמתחילה ב "במקרה הייתי צריך להתקין..."

תודה לך, כ"כ חבל שבאת אחרי כל ההסתבכויות...
בסוף מצאתי את כל הדרייברים דרך הלינק של בוריס, ובעזרת חבר שהוריד אותם למחשב שלו, העלה על שרת שלו ונתן לי לינק, גם הצלחתי להוריד אותם למחשב שלי (חיבור אינטרנט מעאפןןן). אז כרגע המחשב מסודר כמו שצריך, ב"ה.
אגב, כשאמרתי "רעשים" התכוונתי לרעש שהמחשב אמור לעשות כשהוא נדלק, כדי להבהיר שהוא אכן נדלק ורק המסך נשאר שחור.
מה שעשינו בסוף זה לתת לו לנוח למשך יום שלם (תרופת סבתא ידועה), ואכן למחרת הוא נדלק כמו גדול.

תודה רבה על הרצון הטוב!!
[עכשיו רק נשאר להצליח לעשות לו image בלי עזרת ghost, כי המחשב הזה מסרב לשתף פעולה עם התוכנה הנ"ל...]
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:33

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר