לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 10-10-2009, 03:24
  shay_h shay_h אינו מחובר  

חבר מתאריך: 05.08.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי packet360 שמתחילה ב "מרץ 09 סוף מסלול תותחנים"

במקרה יצא שעבדך הנאמן סבל בדיוק מאותה הבעיה. (דרך אגב, איזה גדוד אתה?)
בכל מקרה, תמיד יש הקצאות לחריג נתונים, בסוף מסלול יש משהו כמו 4-5 כאלו, ולאחר מכן בוותיקות יש בדרך כלל 1 עד 2. על מנת לקבל הקצאה כזאת אתה צריך המלצה של המסו"ל שלך, ולכן אם אתה חושב שאתה מתאים למפקדים, כדאי שתגיד את זה למפקד האישי שלך ולמפל"ג שלך, כדי שאם גם הם חושבים שאתה בהחלט מתאים לקורס הפיקודי הם יוכלו להמליץ עלייך בזמן. במקרה שלי, כל הצדדים רצו שאני אצא אך לא חשבו על האופציה שהנתונים האישיים שלי לא מתאימים, ועד שחשבו על כך, כבר היה מאוחר מידי.
אגב, דעתי האישית היא שכדאי לך לעשות מחזור אחד כחייל בוותיקה ורק לאחר מכן ללכת לקורס מפקדים. אבל זאת רק דעתי האישית.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 10-10-2009, 14:55
צלמית המשתמש של High_Hopes
  משתמש זכר High_Hopes High_Hopes אינו מחובר  

חבר מתאריך: 30.05.02
בתגובה להודעה מספר 3 שנכתבה על ידי packet360 שמתחילה ב "חשבתי על לעשות מחזור אחד..."

דבר ראשון אתה צריך לידע את המפקדים שלך שאתה רוצה לצאת לקורס מפקדים, גם אם יוציאו אותך חריג צריך זמן מראש כדי לקבל את כל האישורים (מג"ד בעיקר)

קצת מוזרה לי השאלה שלך אם צריך לדבר בשפה גבוה, עד היום לא יצא לך לדבר עם המפקדים בכלל? אין צורך להתפלסף ובטח שלא להיות מזויף - חשוב לשקול את הדברים לפני שאומרים, ולדעת בידיוק על מה אתה רוצה לדבר, אבל המפקדים הם בני אדם, דבר איתם רגיל.

אין שום סיבה (אלא אם כן אתה חושב שזה יועיל לך אישית לחכות עוד מחזור) לא לבקש עכשיו לצאת לקורס מפקדים, מקסימום אם יגידו לך לא אז תנסה במחזור הבא כשתהיה בותיקה - בכל מקרה אם אתה חריג אז ההקצאה לחריגים היא גדודית, זה לא משנה אם אתה מגיע מותיקה או ממחזורית.

תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 07:21

הדף נוצר ב 0.04 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר