לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה __ ברוכים הבאים לפורום מתגייסים וסדירים__ חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חיילים, צבא וביטחון > מתגייסים וסדירים
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 03-10-2009, 11:10
  nitz2005 nitz2005 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 23.09.07
בתגובה להודעה מספר 1 שנכתבה על ידי KiT שמתחילה ב "בנוגע לניתוח לייזר"

ציטוט:
במקור נכתב על ידי KiT
יש לי שאלה בנוגע לניתוח לייזר
אני כבר אחרי צו ראשון והשלמתי שאין טיס ויום סיירות אבל אני פשוט לא רוצה להיות יותר עם המשקפיים ולא בא לי להתגייס איתם
בעיקרון הגיוס שלי בינתיים הוא נוב 10 ולא יודע אם ישתנה(יש עוד מלא זמן)שמעתי איפשהו שצריך חצי שנה לפני בדיקה בצבא כדי שיקבלו את זה או משהו
מישהו יכול להבהיר לי יותר על זה..אם אני יעשה את זה נגיד שנה לפני הגיוס לא יעשו לי בעיות נכון?
אז לדווח על זה או לא?אם אני לא ידווח אני מפחד שבאיזו בדיקת ראייה שיעשו יתחילו לשאול שאלות מה קרה למשקפיים שלי ואז אני אהיה בצרות
בעקרון גם אם אפשר,אם אני יעשה ואני אדווח יתנו לי יום סיירות והכל?
קיצר,תודה למי שיביא לי הסבר על זה

אני בכלל לא בטוח, אבל לפי מה ששמעתי אם עושים ניתוח לייזר בעיניים, הפרופיל יורד אוטמטית ל21 לשנתיים

שוב, לא בטוח בכלל
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
ישן 03-10-2009, 18:30
  noname925 noname925 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 15.08.09

בתור אחד שעשה ניתוח לייזר..אני אומר לך שזה מומלץ מאוד
יש איתי חבר'ה בצבא עם משקפיים שאני רואה שהם סובלים מהנטל הזה.
הפרופיל שלך לא ירד במידה והניתוח יעבור בהצלחה
אך היה אצלי? עשיתי את הניתוח בגיל 18 ...אחרי חודש וחצי כבר ראיתי מושלם
וכשהלכתי לביקורת אצל הרופא המנתח הוא כתב לי מכתב בעבור הצבא שאני רואה 6/6 והניתוח עבר ללא הפרעות...שלחתי את זה ללשכת גיוס שמה זימנו אותי לוועידה רפואית ושמה הסעיף ראייה שלי "הומר" לסעיף של ניתוח לייזר ללא הפרעות.
מה שכן הניתוח יפסול אותך מטייס עד גיל 21 . לגביי הסיירות אתה תוכל לגשת אם נתוני האיכות שלך יאפשרו לך זאת! (מעל קב"א 52)
בהצלחה. ותמיד לדווח על דברים כאלה לצבא..אסור להעלים מידע רפואי
וזה יתן לך רק פלוס ההסרת משקפיים
ואל תשלים בחיים עם זה שלא תגיע ליום סיירות וכל זה...אני עשיתי את הטעות הזאת ואני עכשיו בצנחנים מנסה לקבל גיבושים עם כאב ראש עצום שאני עובר שמה
בהצלחה ......."המעז ינצח"
ישן 03-10-2009, 18:48
צלמית המשתמש של dudib
  משתמש זכר dudib dudib אינו מחובר  

חבר מתאריך: 11.08.08

אני בן 17+ ועברתי ניתוח לייזר לפני שבועיים.
אני רואה מצוין 6/6 ,ואני עובר את הניתוח על מנת להתקבל לטיס ולעבור יום סיירות- ולכן אני אומר לך אל תוותר אני ממליץ לך מאוד לעבור ניתוח לייזר, במיוחד אם אתה בעל מס' משקפיים קטן יחסית כמו שלי (3.25)..
כרגע אני מחכה שיעבור חודש ואז אגיש את העירעור ויורידו לי את הסעיף ואוכל לקבל זימון ליום סיירות.
לגבי טיס שזו המטרה העיקרית שלשמה עברתי את הניתוח ,ככל הידוע לי מותר לגשת לטיס לפני גיל 21 ורק צריך לחכות שנה בערך עד שניגשים לתהליכים העיקריים, כרגע אני אחכה לשינוי הפרופיל ואז אני אגיש בקשה לזימון (חריג?!?) ואנסה להתחיל את המיונים לפני התחלת השירות הצבאי, אני אבקש להתחיל את המיונים הראשוניים ככה שתעבור שנה עד שאעבור את השלב של הירפ"א ב' שהוא הקריטי לגבי המשקפיים, במידה ולא יאשרו את זה אחת מהאפשריות העיקריות שאני בוחן היא שנת שירות, ככה שתעבור שנה עד הגיוס.
ככל הידוע לי זה בכלל לא מוריד לך מהסעיף במידה והניתוח מצליח. (הסיכויים שלא הם כמעט אפסיים)

ישן 04-10-2009, 12:08
  yan321 yan321 אינו מחובר  

חבר מתאריך: 12.01.09

אני רק אוסיף למה שהם אמרו. כי כל מה שאמרו פה נכון.
עברתי ניתוח לייזר השנה במרץ שהתאריך גיוס שלי היה אמור להיות בהתחלה ביולי ולא עשו לי בעיות כלל ואפילו הוסיפו לי "מתאים לצוות אוויר" ישר לאחר הבדיקה בלשכת הגיוס שאין הפרעות. (ובת'כלס הוא לא בודק כלום- רק שואל אם הכל בסדר).
וגם אל תהיה לחוץ מבחינת שבוע חופש לאחר הלייזר. אתה צריך רק 3 ימים של מנוחה בבית. ואחר כך אתה חופשי להסתובב בכל מקום- רק להקפיד לשים טיפות.
שיהיה בהצלחה. גם בגיוס וגם בניתוח

תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 17:17

הדף נוצר ב 0.05 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר