לוגו אתר Fresh          

אפשרות תפריט  ראשי     אפשרות תפריט  צ'אט     אפשרות תפריט  מבזקים     אפשרות תפריט  צור קשר     חץ שמאלה ברוכים הבאים לפורום "סקופים וחדשות". להזכירכם, יש לתת כותרות ענייניות לאשכולות אותם אתם פותחים. אני רואה בפורום מעין "היד פארק" שבו יש מקום לכל הדעות. לדבר אחד לא אסכים - לחריגה מחוקי הפורום. חץ ימינה  

לך אחורה   לובי הפורומים > חדשות ואקטואליה > סקופים וחדשות
שמור לעצמך קישור לדף זה באתרי שמירת קישורים חברתיים
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה

ישן 06-04-2005, 15:54
  משתמש זכר juda juda אינו מחובר  

חבר מתאריך: 29.10.01
ההאקר שהורשע הולך הביתה

ה"האקר" מחיפה הורשע, אבל לא הולך לכלא. בית משפט השלום בעיר גזר היום עונש מאסר בפועל של שנה ו-4 חודשים על דוד שטרנברג, בן 24 מחיפה, שהצליח לחדור למחשבים בשני סניפים של בנק הדואר. למרבה האירוניה הוא ישתחרר היום, כיוון שחלפו שנה ו-4 חודשים מאז מעצרו.

בינואר 2004 נעצר שטרנברג לאחר חקירה סמויה שערכו בלשי מפלג ההונאה של המחוז הצפוני בפיקודם של רב-פקד אהרון גלאור ורב-פקד הרבי פרימנט. החקירה החלה בעקבות תלונה שהגיש קב"ט הדואר במשטרה בסוף שנת 2003.

מחקירת המשטרה עלה חשד ששטרנברג הצליח לחבר נתב למחשב של בנק הדואר בשכונת דניה בחיפה. במשטרה טענו בראשית הפרשה ששטרנברג הצליח למשוך מאות אלפי שקלים באמצעות אנשים שהגיעו לסניף הדואר וביקשו למשוך כספים מחשבונות פיקטיביים.
במפלג ההונאה טענו עוד שמדובר במקרה ראשון מסוגו בארץ בו מצליח האקר מחשבים להתחבר בצורה כה מתוחכמת לשרת של מחשב בנק הדואר. לטענת המשטרה, שטרנברג הצליח לתת פקודות להעברת כספים לחשבונות פיקטיביים וכך הצליח להתל בפקידי הדואר.

היום בצהריים הוצגה לבית המשפט עסקת טיעון שהושגה בין פרקליטות חיפה לסנגוריו של שטרנברג. במסגרת העסקה הודה שטרנברג בעבירות של חדירה למחשב וקשירת קשר לביצוע פשע. השופט קיבל את העסקה.

שטרנברג אמר ל-NRG מעריב לאחר גזר הדין שאם המשפט היה נמשך הוא היה מזוכה. "אני רק יכול להצטער שדברים מתנהלים כמו שהם מתנהלים", אמר. "המסר שלי להאקרים שמגיעים למצב שלי הוא שכשאתה מגיע לבית המשפט או לפרקליטות תדע שהצד השני לא מבין הרבה".

רק-פקד גלאור שעמד בראש צוות החקירה אמר ל-NRG מעריב שהמשטרה עשתה עבודה טובה ולא טעתה. "מדובר באדם מסוכן מאין כמוהו. בית המשפט נתן לו צ'אנס נוסף וכדאי שהשמחה לא תהיה לאיד", אמר.
תגובה ללא ציטוט תגובה עם ציטוט חזרה לפורום
תגובה

כלי אשכול חפש באשכול זה
חפש באשכול זה:

חיפוש מתקדם
מצבי תצוגה דרג אשכול זה
דרג אשכול זה:

מזער את תיבת המידע אפשרויות משלוח הודעות
אתה לא יכול לפתוח אשכולות חדשים
אתה לא יכול להגיב לאשכולות
אתה לא יכול לצרף קבצים
אתה לא יכול לערוך את ההודעות שלך

קוד vB פעיל
קוד [IMG] פעיל
קוד HTML כבוי
מעבר לפורום

כל הזמנים המוצגים בדף זה הם לפי איזור זמן GMT +2. השעה כעת היא 05:03

הדף נוצר ב 0.03 שניות עם 12 שאילתות

הפורום מבוסס על vBulletin, גירסא 3.0.6
כל הזכויות לתוכנת הפורומים שמורות © 2024 - 2000 לחברת Jelsoft Enterprises.
כל הזכויות שמורות ל Fresh.co.il ©

צור קשר | תקנון האתר